آموزش ریاضی به سبک مورینیو!
۹۱۹۵۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۶
۷۱۷۲ 
پیگرینی به طور آکادمیک یک مهندس است و نیازی به ماشین‌حساب برای کار کردن ندارد. ما خوان ماتا را در ازای 37 میلیون پوند و کوین دی‌بروین را 18 میلیون پوند فروختیم که مجموعا 55 میلیون پوند می‌شود. از سوی دیگر...
تسنیم: سرمربی تیم فوتبال چلسی با انتقاد از مانوئل پیگرینی از منچسترسیتی به عنوان تیم حال یاد کرد نه تیمی برای ۱۰ سال دیگر!

سرمربی پرتغالی چلسی معتقد است این تیم لندنی در فصل نقل‌و‌انتقالات زمستانی بر اساس قوانین بازی جوانمردانه مالی یوفا کار کرده و مانوئل پلگرینی در محاسباتش درباره هزینه‌های چلسی در فصل نقل‌و‌انتقالات زمستانی مرتکب اشتباه شده است.

مورینیو پیش از این چلسی را «اسب کوچک» کورس قهرمانی لیگ برتر انگلیس توصیف کرده بود و سرمربی شلیایی منچسترسیتی در پاسخ به او گفته بود که چلسی «اسب کوچک پولدار» است و در 10 سال گذشته پول زیادی خرج کرده است.

ژوزه مورینیو در پاسخ به اظهارات اخیر مانوئل پگیرینی گفت: منچسترسیتی تیمی برای حال است نه تیمی برای 10 سال آینده ولی آنها برای 3 سال 4 سال آینده به اندازه کافی قدرت، پتانسیل و تجربه کافی را دارند. آنها از بابت بازی جوانمردانه مالی نگرانی ندارند و در نقل‌وانتقالات تابستانی هم به اندازه کافی خرج خواهند کرد.

سرمربی 50 ساله چلسی با کنایه به سرمربی من‌سیتی اظهار داشت: پیگرینی به طور آکادمیک یک مهندس است و نیازی به ماشین‌حساب برای کار کردن ندارد. ما خوان ماتا را در ازای 37 میلیون پوند و کوین دی‌بروین را 18 میلیون پوند فروختیم که مجموعا 55 میلیون پوند می‌شود. از سوی دیگر نمانیا ماتیچ را با 21 میلیون پوند و محمد صلاح را با 11 میلیون پوند به خدمت گرفتیم که مجموعا 32 میلیون پوند می‌شود. 55 میلیون منهای 32 میلیون پوند می‌شود 23 میلیون پوند پس چلسی در پنجره زمستانی 23 میلیون پوند هم به دست آورده و مانوئل پیگرینی برای محاسبه این رقم نیازی به ماشین حساب ندارد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج