کوربین توافق برگزیتِ جدید را نخوانده رد کرد!
۹۱۹۸۱۲
۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱
۷۳۸۶ 
رسانه‌های انگلیس گزارش دادند، رهبر حزب کارگر این کشور در حالی بلافاصله بعد از اعلام خبر انعقاد توافق برگزیت جدید بین بوریس جانسون و رهبران اتحادیه اروپا، آن را رد کرد که متن این توافق را اصلاً نخوانده بود.

ایسنا: به نوشته روزنامه دیلی میل، جرمی کوربین، رهبر حزب کارگر انگلیس که بارها وعده عملی کردن خواست مردم این کشور برای خروج از اتحادیه اروپا را داده، بلافاصله بعد از آنکه بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس خبر رسیدن به توافقی جدید با اتحادیه اروپا بر سر برگزیت را اعلام کرد، واکنش نشان داده و خواستار رد شدن این توافق شد.

کوربین که از این توافق به عنوان یک "توافق خیانت‌آمیز" یاد کرد، زمانی این واکنش را نشان داد که هنوز محتوای مربوط به این توافق منتشر نشده بود.

کوربین در اظهاراتش گفت، خواستار این است که قبل از اجرای توافق برگزیت با اتحادیه اروپا، یک همه‌پرسی بر سر آن برگزار شود؛ پیشنهادی که هر چه بیشتر این خروج را به عقب می‌اندازد.

کوربین توافق برگزیتِ جدید را نخوانده رد کرد!

سیاستمداران و نمایندگان حزب محافظه‌کار گفتند از اینکه رهبر حزب کارگر، این توافق را حتی قبل از درک آن رد کرده متعجب هستند.

رهبر حزب کارگر مدعی شد، این توافق با ریسک "حرکت به سمت سقوط" نسبت به برخی مسائل از جمله حقوق کارگران و حفاظت از محیط زیست همراه است. متن و محتوای این توافق جدید برگزیت حدود نیم ساعت بعد از طرح این اظهارات از سوی جرمی کوربین انتشار یافت.

کوربین در اظهاراتش با اشاره به اینکه حزب او از این توافق برگزیت جانسون حمایت نخواهد کرد، گفت: با توجه به آنچه که ما می‌دانیم به نظر می‌رسد که نخست وزیر انگلیس حتی یک توافق بدتر از آنچه که ترزامی، نخست وزیر قبلی ارائه کرده بود، به دست آورده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Germany
19:26 - 1398/07/26
این مردک کوربین شده دمل چرکی...
France
00:14 - 1398/07/27
جانسون لوش داد دلش پره میخاد تلافی کنه.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج