جزئیات وضعیت ترافیکی جنوب شرق تهران
۹۲۰۰۴۰
۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸
۴۷۵۹ 
فرمانده پلیس راهور شرق استان تهران وضعیت ترافیکی محورهای مختلف جنوب شرق استان تهران را تشریح کرد.

خبرگزاری فارس: سرهنگ یحیی دلیری رئیس پلیس راهور شرق استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار در خصوص وضعیت ترافیکی جاده‌های جنوب شرق استان تهران اظهار داشت: با توجه به تمهیدات ترافیکی که از روز قبل برنامه ریزی شده بود پلیس راهور در مسیرهای راهپیمایی از سمت ورامین به سمت شهرری کاملاً باز بوده و تردد خودروها به خوبی انجام می‌گیرد.

وی گفت: در مسیر رفت به تهران در بعضی نقاط به خاطر وجود موکب‌ها بعضا ترافیک ایجاد می‌شد و در حال حاضر مسیر قرچک به سمت شهرری با ترافیک جزیی روان مواجه شده ولی ترافیک بوجود آمده روان هست و نقطه کوری در مسیر وجود ندارد.

رئیس پلیس راهور شرق استان تهران بیان داشت: مسیر برگشت زائرین از راهپیمایی کاملا آزاد است و کسانی که در راهپیمایی اربعین شرکت کرده بودند در حال بازگشت به محل سکونت خود هستند.

وی در خصوص شهر ورامین نیز گفت: در حال حاضر مشکل خاصی وجود نداره و مسیر رفت به سمت کاملاً باز است و در ابتدای ورودی یا برگشت به شهر ورامین تا کلینیک کارخانه قند ترافیک جزئی وجود دارد که این ترافیک نیز روان می‌باشد.

وی در ادامه در خصوص محور مواصلاتی پاکدشت به گرمسار گفت: مسیر خروجی از سمت پاکدشت به سمت مشهد کاملاً باز است و مسیر ورودی شهر شریف آباد و پاکدشت ترافیک جزئی وجود دارد و خودروها در حال تردد هستند.

وی در پایان گفت: تا یک ساعت آینده تمام نقاط ترافیکی رفع می‌شود و علت به وجود آمدن این ترافیک بازگشت زائرینی هست که در پیاده روی اربعین شرکت کردند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج