آمادگی برای مبارزه با دانلود غیرمجاز موسیقی
۹۲۰۲۴۹
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴
۲۱۱۳ 
رییس پلیس فتا از آمادگی این مجموعه برای برگزاری جلسات هم‌اندیشی با صنوف و کارشناسان مختلف حوزه موسیقی برای مقابله با موضوع دانلود‌های غیرقانونی خبر داد.

مهر: سردار وحید مجید رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (فتا) ضمن اشاره به تازه‌ترین اقدامات پلیس فتا درباره معضل دانلودهای غیرقانونی در عرصه موسیقی توضیح داد: در این حوزه چند مرجع مسئولیت دارند و فضا به گونه‌ای است که باید ابتدا مسئولیت‌ها مشخص شود. به این ترتیب که ابتدا جرم‌نگاری‌ها در این حوزه انجام شود و بعد ما برمبنای درخواست‌هایی که در این چارچوب صورت می‌گیرد اقدامات قانونی را انجام می‌دهیم.

آمادگی برای مبارزه با دانلود غیرمجاز موسیقی

وی ادامه داد: شرایطی که به آن اشاره کردم نه تنها در حوزه موسیقی بلکه در تمامی مواردی که مرتبط با فرهنگ و هنر هستند، مورد توجه است. بنابراین می‌بایست در این بخش متولیان امر با پلیس فتا جلسات خاص و تخصصی را برگزار کنند.

سردار مجید ادامه داد: نکته دیگر اینکه در رابطه با موضوع دانلودهای غیرمجاز به ویژه در حوزه موسیقی، باید اقدامات طویل‌المدت و مستمری انجام شود. چرا که حوزه فرهنگ و هنر، حوزه بسیار حساسی است که رسیدگی به امور مربوط به آن در حوزه پلیس فتا، مستلزم برگزاری جلساتی است که در این چارچوب پلیس هم طبق قانون وارد عمل خواهد شد.

رییس پلیس فتا در بخش دیگری از صحبت‌های خود در پاسخ به پرسشی مبنی‌بر چگونگی تعامل نهادهای صنفی حوزه موسیقی و هنرمندان این عرصه با پلیس فتا دررابطه با موضوع رسیدگی به دانلودهای غیرقانونی هم تصریح کرد: پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، آماده برگزاری جلسات با نهادهای مختلف صنفی و هنرمندان فعال حوزه موسیقی است که بتوانیم در این زمینه به نتایج مطلوبی دست پیدا کنیم. البته در این شرایط یکسری وظایف هم خاص حوزه‌های مختلف موسیقی و پلیس است. به عبارتی در حال حاضر بحث ما با تمامی حوزه‌های مرتبط با فضای مجازی این است که برخی مسئولیت‌ها دو طرفه است.

سردار مجید گفت: من اعتقاد دارم در شرایطی که موضوع دانلودهای غیرمجاز در حوزه موسیقی مطرح می‌شود یکسری وظایف متوجه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دستگاه‌های متولی است که باید موارد به صورت دقیقی مشخص شود. مطمئن باشید در حوزه‌ای که به پلیس فتا مربوط می‌شود ما قطعا اقدامات لازم را انجام می‌دهیم.

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:04 - 1398/07/28
یه لحظه فکر کردن نوشته مبارزه با فساد ودزدی
اصل رو ول کردن چسبیدن به چی خدا وکیلی.....
Iran, Islamic Republic of
10:29 - 1398/07/28
تمام مشکلات‌مردم حل شد فقط رایت موسیقی خیلی مهم است
داداش این کلاه برداری های اینترانتی را پیگیری کنید مردم خودشان مشکل موسیقی را حل میکنند.
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1398/07/28
اینکارها را بکنید ببینیم به چی میرسید
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1398/07/28
اینکارها را بکنید ببینیم به چی میرسید
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1398/07/28
اینکارها را بکنید ببینیم به چی می رسید
پاسخ ها
shanjani.............
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۸
''''' چرا به این زودی آماده شده اید?
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1398/07/28
ایشالا اول برسید سراغ دزدان و اختلاس گران...دوم کپی رایت موسیقی
حتما بعدش نرم افزارها فیلتر و قفل میشن و حتما باید پول بدیم بابت نسبشون!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج