واکنش شورا به طرح جداییِ ری از تهران
۹۲۰۲۵۱
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶
۲۳۶۸ 
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران به ارائه طرح جدایی ری از تهران به هیات رئیسه مجلس واکنش نشان داد.

خبرگزاری ایسنا: عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران به ارائه طرح جدایی ری از تهران به هیات رئیسه مجلس واکنش نشان داد.

زهرا نژاد بهرام صبح امروز پیش از آغاز جلسه شورای شهر تهران با اشاره به توییت یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر ارائه طرح جدایی ری از تهران گفت: متاسفانه این طرح با ۳۰ امضاء به هیات رئیسه وصول شده و فرید موسوی نیز در این باره توییتی منتشر کرده است.

وی با بیان این که اعضای شورای شهر تهران معتقدند که نباید یکپارچگی تهران به دلیل مسائل سیاسی دچار تغییر شود گفت: از دید ما شهروند منطقه ۲۰ با ۱۵ تفاوتی ندارد. هر چند که برخی از مناطق می توانند به دلیل شرایط خاصشان؛ همچون بافت فرسوده یا غیره شهرداری خاص داشته باشند، اما به هم زدن یکپارچگی شهرداری و شهر ظلم به مردم است.

وی با بیان اینکه ادله خود را برای نمایندگان مجلس ارسال می‌کنیم افزود: برخی از اعضای مجمع امید نیز از امضاء کنندگان این طرح بودند و نزدیک شدن به انتخابات و فضای سیاسی متفاوت شاید یکی از دلایل ارائه این طرح باشد.

وی با بیان این که از طریق محسن هاشمی، شهردار تهران و رسولی که در شورای راهبردی امید هستند، این موضوع را پیگیری می‌کنیم گفت: بخشی از ۳۰ نفری که این طرح را امضاء کردند از نمایندگان لیست امید مجلس کنونی هستند.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:00 - 1398/07/28
ری باید جدا بشه ، تهران شده شمال شهر و جنوب شهر شکاف طبقاتی بیداد میکنه ، شاید اینجوری ری با پیشینه تاریخی اش جلوی این شکاف یا بزرکترین دره را بگیرد . چون تمام مسولین شمال شهر نشین شده اند و به فکر پایین شهر نیستند .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج