امیدواری یوونتوس به حضور آلگری در اولدترافورد
۹۲۰۵۱۹
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۵
۳۹۱۷
اخبار حاکی از نزدیک شدن مکس آلگری، سرمربی سابق یوونتوس به منچستریونایتد است.

ورزش سه: شرایط در اردوی منچستریونایتد چندان مساعد نیست و اوله گونار سولسشر و تیمش در هفته های اخیر موفق به کسب نتایج چندان خوبی نشده اند. برخی رسانه ها معتقدند در صورت شکست در دیدار امروز یونایتد برابر لیورپول در اولدترافورد، سرمربی نروژی شغل خود را از دست خواهد داد و به نظر می رسد مکس آلگری از شانس بیشتری نسبت به دیگر گزینه ها برای جانشینی او برخوردار است.

اما در صورت پیوستن مکس آلگری به یونایتد، یوونتوس از نظر مالی از این انتقال بهره فراوانی خواهد برد. طبق ادعای توتو اسپورت، یوونتوس باید 60 میلیون یورو دیگر به سرمربی ایتالیایی و سابق خود پرداخت کند که در صورت عقد قرارداد مکس آلگری با منچستریونایتد، یوونتوس از پرداخت این رقم سنگین معاف خواهد شد و به همین دلیل آنها بسیار علاقمند هستند که آلگری برای ادامه فعالیت خود راهی لیگ برتر شود تا از این طریق بتوانند 60 میلیون یورو پس انداز کنند.

امیدواری یوونتوس به حضور آلگری در اولدترافورد

همچنین به نظر می رسد در صورت توافق مکس آلگری با یونایتد، شیاطین سرخ در تابستان امسال برای خرید دو بازیکن یوونتوس اقدام خواهند کرد. ماریو مانژوکیچ و امره جان دو بازیکنی هستند که مورد توجه سرمربی ایتالیایی قرار دارند و به نظر می رسد احتمال انتقال امره جان به اولدترافورد بیشتر است، زیرا اخبار حاکی از توافقات شخصی مانژو برای انتقال به میلان در زمستان امسال است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج