تلگرام فعلاً فیلتر می‌ماند
۹۲۰۶۴۹
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱
۳۹۴۰
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها با بیان اینکه در حال حاضر فقط دو فرآیند اخذ و تجمیع رأی الکترونیکی نیست، گفت: وزارت کشور زیرساخت‌های لازم برای برگزاری تمام فرآیند‌های انتخابات به صورت الکترونیکی را فراهم کرده است.

ایسنا: رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با بیان اینکه در حال حاضر فقط دو فرآیند اخذ و تجمیع رأی الکترونیکی نیست، گفت: وزارت کشور زیرساخت‌های لازم برای برگزاری تمام فرآیندهای انتخابات به صورت الکترونیکی را فراهم کرده است.

تلگرام فعلاً فیلتر می‌ماند

محمد جواد کولیوند، در خصوص آخرین تصمیم‌ها برای برگزاری الکترونیکی انتخابات گفت: این موضوع باید توسط شورای نگهبان تأیید شود، الان تمام فرآیند انتخابات به جز اخذ و تجمیع رأی الکترونیکی است.

کولیوند افزود: وزارت کشور در این خصوص با شورای نگهبان ارتباط گرفته و منتظر نتیجه نهایی هستیم.

وی خاطرنشان کرد: سخت افزار و نرم افزارهای لازم برای الکترونیکی شدن کامل انتخابات آماده شده و وزارت کشور  با بخش آی‌تی شورای نگهبان هم مراوداتی داشته است، امیدواریم دو موضوع اخذ و تجمیع رأی هم نهایی و تمام فرآیند الکترونیکی شود.

این نماینده مجلس در پاسخ به اینکه  در صورت الکترونیکی شدن اخذ رأی، مشکل افرادی که هنوز کارت‌ ملی هوشمند خود را علی‌رغم ثبت‌نام دریافت نکرده‌اند چگونه حل خواهد شد هم اعلام کرد: برای رأی دادن به صورت الکترونیکی شماره ملی مهم است ولی پیگیری‌هایی در خصوص کارت ملی هوشمند انجام داده‌ایم و با ثبت احوال هم جلسه داشتیم و از محدودیت‌های آنان مطلع شدیم و در حال پیگیری برای رفع مشکل هستیم.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در خصوص احتمال رفع فیلتر تلگرام با توجه به اتفاقات اخیر در ارتباط با این پیامرسان هم گفت: فعلاً  این احتمال وجود ندارد، بحثی هم در خصوص تلگرام مطرح نشده و مسدود است و فعلاً کاری نمی‌توان کرد.

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:38 - 1398/07/29
خوب بماند . ما که داریم استفاده میکنیم .
پاسخ ها
یک ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
فیلترشکن و پروکسی همچنان میماند.
Iran, Islamic Republic of
10:33 - 1398/07/29
خخخ با فیلترشکن همه فعالن
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1398/07/29
اگه غیر از این بود تعجب میکردیم...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
فیلترشده مملکت چقدرابادشده همه چیزگردن تلگرام مینداختن خخ
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1398/07/29
ضرر فیلتر تلگرام بیشتر فیلتر آن است.
الان استفاده از فیلتر شکن رایج شده و بسیاری از جوانان و نوجوانان به بهانه استفاده از تلگرام به راحتی به همه جور محتوایی دسترسی آسان پیدا کرده اند
Iran, Islamic Republic of
14:28 - 1398/07/29
خطر فیلتر شکن بدتر از باز بودن تلگرام است ...اینو مسولین توجه کنند .......کسی هم هست پیدا بشه تلگرام که داشته الان نداشته باشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج