تقدیر صادقی از کاهش حساب‌های قوه قضائیه
۹۲۰۷۸۳
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶
۲۴۴۵ 
نماینده تهران در مجلس با بیان اینکه با حضور آیت الله رئیسی در قوه قضائیه، تعداد حساب‌های این قوه به ۵ عدد کاهش پیدا کرده است گفت: از اینکه در این زمینه شفاف سازی صورت گرفته و از تک امضایی خارج شده؛ از رئیس دستگاه قضا سپاسگزارم.

فارس نوشت: نماینده تهران در مجلس با بیان اینکه با حضور آیت الله رئیسی در قوه قضائیه، تعداد حساب‌های این قوه به ۵ عدد کاهش پیدا کرده است گفت: از اینکه در این زمینه شفاف سازی صورت گرفته و از تک امضایی خارج شده؛ از رئیس دستگاه قضا سپاسگزارم.

محمود صادقی نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از حضور آیت الله رئیسی در راس قوه قضائیه در موضوع حساب‌های قوه قضائیه از او انتظار داشتیم رسیدگی‌های لازم را در این باره انجام دهند که این مهم محقق شد.

وی افزود: انتقاداتی درباره تعداد زیاد حساب‌های قوه قضائیه (۶۳ حساب) در دوره قبل ریاست این قوه مطرح کردم ولی با پیگیری‌های آیت الله رئیسی تعداد این حساب‌ها به ۵ عدد کاهش پیدا کرده و از حالت تک امضایی خارج شده است و به همین علت از وی سپاسگزارم.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: انتظار بعدی‌ ما از آیت الله رئیسی شفافیت بیشتر در مورد حساب‌های قوه قضائیه است؛ هر چند که رئیس دستگاه قضا وعده شفاف‌سازی در این موضوع را داده‌اند.

صادقی با بیان اینکه همانطور که تا کنون آقای رئیسی قدم‌های خوبی در قوه قضائیه برداشته‌اند، امیدوارم جزئیات این حساب‌ها شفاف شده و گزارش آن را به دیوان محاسبات ارائه کنند که با این کار اعتماد عمومی افزایش یافته به قوه قضائیه بیشتر خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: موجودی حساب‌های قوه قضائیه و هزینه‌کرد آن باید به دیوان محاسبات گزارش شود و این دیوان به مردم گزارش دهد؛ این اقدام طبق اصل ۵۵ قانون تکلیف قانونی است تا مجلس بتواند بعد نظارتی خود را اعمال کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
14:25 - 1398/07/29
تجربه وحسه خوبی نداریم به این کارهای جهادی اولیه یاد سالهای اول دکتر مهندس احمدی نژاد پشت ادمو میلیونها خدا اخرشو بخیر کنه
Iran, Islamic Republic of
01:02 - 1398/07/30
اول از آقای صادقی تشکر میکنیم بابت اینکه نماینده با لیاقتی هستن دومن ما هم ملت ایران از آقای ریسی بابت تمام زحماتشون تشکر میکنیم اگر تمام مسولین ما با جون دل به فکر مردم بودن کشوری گلستان داشتیم خدا پشت و پناهتون باشد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج