عبدالله موحد: فکر می‌کردم وزیر من را نشناسد
۹۲۰۹۳۰
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۲
۴۳۹۶
عبدالله موحد با اشاره به این مهم که کشتی ریشه در تاریخ ایران دارد از مسئولین ورزش کشتی خواست با حمایت از مدال آوران زمینه انگیزه کشتی گیران برای رسیدن به مدال را بیشتر کنند.

خبرگزاری فارس : عبدالله موحد قهرمان کشتی جهان و المپیک پس از دیدار با مسعود سلطانی فر در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت : لذت بردم از اینکه آقای سلطانی فر اینقدر به ورزش علاقمند هستند و با آنکه سالهاست در ایران نیستم ، باید مرا فراموش کرده باشند و همینقدر که مرا به خاطر دارند و هر جا می روم محبت می کنند ، تشکر می کنم هر چند از من بر نمی آید آنطور که دلم مَی خواهد قدردانی کنم .واقعا برای من لذتبخش بود ، دیدم اینقدر محبت مَی کنند به ورزشکاران قدیمی.

عبدالله موحد: فکر می‌کردم وزیر من را نشناسد

دارنده شش طلای جهان و المپیک پیشینه تاریخی کشتی در ایران را مورد توجه قرار داد و با اشاره به شاهنامه اظهار داشت : حتی فرودوسی این شاعر بزرگ هم چند جا درباره کشتی گرفتن پهلوانان جنگی شعر سروده اند.

عبدالله موحد انتظارش از مسئولین ورزش کشتی را توجه جدی به مدال آوران دانست و تاکید کرد: باید به مدال آوران همه رشته‌ها و بویژه کشتی از لحاظ مالی و فرهنگی رسیدگی شود تا آینده‌گان بیشتر مشتاق شوند به این رشته رو آورند و برای بدست آوردن مدال هم تلاش و پیگیری کنند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1398/07/30
آقای موحد
عزیز دل کشتی دوستان،افتخار کشتی ایران،در اینکه شما صداقت دارید هیچ شبهه ای نیست درعوض در بی مرامی مدیریت ورزشی هم شکی نیست.شما تا زمانی عزیز این جماعت هستید که(بصورت عملی و نه در حد شعار)از این آقایان در جهت منافع ورزش هیچگونه درخواستی نکنید.مطمئن باشید با اولین درخواست و معلوم شدن انتخاب آقایان بین پول و حفظ جایگاه از یک طرف و رشد و اعتلای ورزش از سمت دیگر نظر شماهم در مورد این آقایان عوض میشود. آقای موحد در هرصورت ما دوستت داریم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج