برخی متهمان پرونده فریدون هنوز محاکمه نشده‌اند
۹۲۱۱۵۹
۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴
۲۸۱۶ 
سخنگوی قوه قضائیه گفت: برخی متهمان پرونده حسین فریدون هنوز محاکمه نشده‌اند.

تسنیم نوشت: سخنگوی قوه قضائیه گفت: برخی متهمان پرونده حسین فریدون هنوز محاکمه نشده‌اند.

غلامحسین اسماعیلی در ادامه دوازدهمین نشست خبری خود در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی ادعای فریدون بر شنود دفتر رییس جمهور گفت: حکم این فرد صادر شده و در حال اجراست. در فرایند قضایی داشتن نسبت خانوادگی با اشخاص و مقامات و تشکیلات و احزاب رسمی و قانونی کشور نه امتیاز و نه مانع برای رسیدگی قضایی محسوب می‌شود و فارغ از این انتسابات به موضوع رسیدگی می‌شود.

در این این پرونده دلایل و مستندات از منظر قضات رسیدگی کننده از دادسرا تا تجدیدنظر و فرایند بررسی اعمال ماده ۴۷۷ دلایل کافی وجود دارد و برخی متهمان اقرار دارند و اسناد مکتوب و قانونی برای توجه اتهامات وجود دارد و رای فارغ از هرگونه شائبه و جانبداری بوده است و تاکنون حدود ۱۰ قاضی در این پرونده از ابتدا تاکنون رای دادند و اظهارنظر کردند.

سخنگوی قوه قضائیه گفت: عدد متهمان بیش از اینهاست و برخی متهمان این پرونده هنوز پرونده‌شان در دادسرا مفتوح است و در همین پرونده نسبت به ۷ نفر دادگاه بدوی رای صادر کرد. دادگاه بدوی دو نفر از ۷ نفر را تبرئه کرد و پنج نفر را محکوم کرد. تجدیدنظر یک نفر از کسانی که بدوی محکوم کرده بود را برائت داد و حکم چهار نفر دیگر را تایید کرد و این تایید، حکم دو نفر را بدون هیچ گونه تغییری تایید و حکم یک نفر را به صورت کامل تعلیق و حکم فریدون را تقلیل داد. در همین پرونده کسانی هستند که هنوز محاکمه نشدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:51 - 1398/07/30
خب مهم اینه که ما نفهمیدیم چی کرده این اقا
چرا توضیح نمیدید؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج