زیدان: هفته‌ای نیست که در مادرید آرام باشید
۹۲۱۴۵۳
۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
۲۱۷۷ 
سرمربی رئال مادرید اعلام کرد هفته‌ای آرام در این باشگاه وجود ندارد.

ایسنا: به نقل از آس، رئال مادرید سه‌شنبه شب با یک گل گالاتاسرای را شکست داد و نخستین پیروزی‌اش را در لیگ قهرمانان جشن گرفت. زین الدین زیدان پس از بازی گفت: خیلی خوب دفاع و حمله کردیم. تیبو کورتوا دو بار در دقایق نخست دروازه‌مان را نجات داد. این موضوع به ما کمک کرد که شرایط را به نفع خود کنیم. باید یک بازی بزرگ را به نمایش می‌گذاشتیم و این کار را کردیم. با این حال زمانی که گل دوم را به ثمر نمی‌رسانید اذیت می‌شوید. همه بازی خوبی را به نمایش گذاشتند.

سرمربی رئال مادرید در ادامه افزود: می‌دانستیم تا پایان رنج خواهیم کشید. گالاتاسرای تیم خیلی خوبی است. اگر راحت بازی کنید آنها برایتان دردسرساز می‌شوند. از دقیقه یک تا ۹۰ همه بازیکنان درگیر بازی بودند. به خاطر آنها خوشحالم چون شایسته این پیروزی بودند.

سرمربی فرانسوی به سه مهار کورتوا اشاره کرد و گفت: به خاطرش خوشحالم چون به آن نیاز داشت.

زیدان با وجود پیروزی اعلام کرد باید بهتر شوند. سرمربی مادرید گفت: برابر گالا موقعیت‌های زیادی خلق کردیم اما تنها یک گل به ثمر رساندیم. پیروزی با یک گل به سختی به دست می‌آید.

او درباره هفته آرام برای زیدان اظهار کرد: هفته‌ای نیست که در مادرید آرام باشید. هواداران باید نسبت به عملکرد تیمشان خیلی احساس غرور کنند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج