پرسپولیس در اندیشه نزدیک شدن به صدر
۹۲۱۹۶۴
۰۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۸
۴۱۹۶
هفته هشتم لیگ برتر فوتبال؛
هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران درحالی عصر امروز با برگزاری هفت دیدار آغاز می‌شودکه استقلال به دنبال ادامه روند پیروزی‌های خود است و پرسپولیس می‌خواهد با برتری برابر حریف قعرنشین خود، به صدر جدول نزدیک شود.

خبرگزاری ایسنا: هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری هفت بازی عصر امروز برگزار می‌شود. با توجه به برنامه سازمان لیگ، چهار روز پس از انجام هفته هفتم حالا باید شاهد برگزاری هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران باشیم.

ماشین‌سازی تبریز - نفت مسجد سلیمان

ماشین سازی تبریز در حالی از ساعت ۱۶ در ورزشگاه بنیان دیزل میزبان نفت مسجد سلیمان است که در حال حاضر با کسب هفت امتیاز از هفت بازی قبلی خود در رده یازدهم جدول قرار دارد.

شاگردان رسول خطیبی تا به حال عملکرد موفقی در خط دفاع نداشته‌اند و با دریافت ۱۳ گل یکی از ضعیف‌ترین تیم‌ها در این زمینه لقب گرفته‌اند اما با این حال آن‌ها امیدوارند با برتری برابر حریف مسجد سلیمانی خود شرایط خود را در جدول بهبود ببخشند و به رتبه تک رقمی برسند.

ماشین‌سازی برای دیدار برابر نفت مسجد سلیمان عادل باباپور، مربی خود را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت. در مقابل نفت مسجد سلیمان که با مهدی تارتار شرایط خوبی در جدول دارد توانسته از هفت بازی ۱۱ امتیاز به دست بیاورد.

با وجود اینکه تعداد گل‌های دریافتی مسجد سلیمان نسبت به سایر رقبا کم بوده اما به خاطر ضعف خط حمله این تیم آن‌ها نتوانستند به رتبه‌های بالای جدول برسند.

سپاهان - سایپا

سپاهان به عنوان صدرنشین لیگ برتر فوتبال ایران که تا به حال باختی در کارنامه‌اش ثبت نشده باید از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه نقش جهان از سایپا میزبانی کند. شاگردان امیر قلعه‌نویی که از هفت بازی ۱۷ امتیاز به دست آورده‌اند فقط در دو بازی به تساوی رسیده‌اند و بقیه دیدارهای خود در لیگ نوزدهم را با پیروزی پشت سر گذاشته‌اند.

حالا تیم زردپوش اصفهانی با ۱۷ امتیاز و تفاضل گل ۱۰ بالاتر از تراکتورسازی تبریز در صدر جدول قرار دارد و نمی‌خواهد کورس قهرمانی را به رقیب تبریزی خود ببازد.

قلعه‌نویی و شاگردانش برای بازی برابر سایپا مهدی کیانی را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهند داشت. سایپا که با ابراهیم صادقی مربی جوان خود دست به جوان‌گرایی زده این روزها شرایط خوبی در جدول ندارد. این تیم با وجود اینکه بازی‌های خوبی را به نمایش می‌گذارد و در خط حمله توانسته ۹ گل به ثمر برساند اما به خاطر ضعف خط دفاعی و دریافت ۱۴ گل از هفت بازی شرایط خوبی را در جدول ندارد. شاگردان صادقی در حال حاضر دوازدهم هستند و اگر نتوانند با امتیاز از اصفهان برگردند جایگاهشان در جدول پایین‌تر نیز خواهد رفت.

پیکان - ذوب‌آهن

پیکان تهران که با حسین فرکی فصل را خوب آغاز نکرده حالا در آستانه یک دیدار شش امتیازی قرار دارد. این تیم عصر امروز از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه شهدای شهر قدس، میزبان ذوب‌آهن اصفهان است. پیکانی‌ها که از مجموعه هفت بازی خود در چهار دیدار متحمل شکست شده‌اند و فقط یک برد در کارنامه دارند حالا باید از ذوب‌آهنی میزبانی کنند که یک امتیاز کمتر از این تیم دارد و در رتبه ۱۴ از جدول قرار دارد.

با وجود اینکه شاگردان حسین فرکی با به ثمر رساندن ۱۳ گل بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارند اما در مقابل با دریافت ۱۴ گل عملکرد بسیار ضعیفی در خط دفاع به نام خود ثبت کرده‌اند تا در نتیجه امروز جایگاه پیکان بهتر از سیزدهم نباشد.

در مقابل ذوب‌آهن که با هدایت علیرضا منصوریان رویای رسیدن به صدر جدول را داشت این روزها نتوانسته انتظارات را برآورده کند. با وجود اینکه این تیم سال‌ها در رتبه‌های بالایی جدول قرار داشت اما در فصل نوزدهم بدون کسب پیروزی و به لطف چهار تساوی در رده چهاردهم جدول قرار دارد. علیرضا منصوریان به خوبی می‌داند پیروزی در تهران برابر پیکان آنقدر ارزشمند است که این تیم را چند پله در جدول بالا بیاورد.

شاهین شهرداری بوشهر - پرسپولیس

تیم قعرنشین جدول که در لیگ نوزدهم بردی به دست نیاورده باید از ساعت ۱۶:۴۵ پذیرای پرسپولیس باشد. این تیم که کار خود را با عبدالله ویسی آغاز کرد پس از گذشت چند هفته بنا به دلایلی سرمربی خود را ازدست داد تا حالا با هدایت کریمیان - که به عنوان مربی موقت فعالیت می‌کند - لیگ را ادامه بدهد.

شاهین بوشهر که یکی از تیم‌های پرطرفدار فوتبال ایران است فقط یک بار در هفت بازی اخیر به تساوی رسیده و در سایر دیدارها متحمل شکست شده است.

مربیان و بازیکنان این تیم به خوبی می‌دانند پیروزی در خانه آن هم مقابل هوادارانشان برابر پرسپولیس چقدر می‌تواند ارزشمند باشد. از این رو شاهین بوشهر عصر امروز برای کسب یک نتیجه ارزشمند با تمام وجود به مصاف پرسپولیس خواهد رفت. البته این تیم محسن فیاض‌بخش را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت.

در مقابل شاگردان گابریل کالدرون که نتوانسته‌اند روند سه فصل اخیر خود را تکرار کنند از مجموع هفت بازی ۱۲ امتیاز دارند و حال امروز در رده ششم جدول قرار دارند.

پرسپولیسی‌ها که در سه بازی از هفت دیدار قبلی خود مقابل تیم‌های صدرنشین لیگ متحمل شکست شده‌اند امید زیادی دارند که به لطف عملکرد خوبشان در یکی، دو هفته اخیر دوباره به روزهای رویایی بازگردند.

کالدرون طی چند هفته نشان داده اعتقادی به سیدجلال حسینی، کاپیتان تیمش ندارد و در چند بازی با وجود محرومیت و مصدومیت مدافعانش تغییرات زیادی را در خط دفاع تیمش ایجاد کرد.

با این حال پرسپولیس در هفته هفتم برابر پیکان به پیروزی رسید و می‌خواهد با کسب دومین پیروزی پیاپی به رقبای صدرنشین خود در جدول نزدیک شود. پرسپولیس برای دیدار امروز مهدی عبدی، مهاجم جوان خود را - که در دیدار قبل از زمین مسابقه اخراج شد - به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت.

فولاد - نساجی مازندران

فولاد خوزستان که در لیگ نوزدهم با هدایت جواد نکونام روزهای جدیدی را سپری می‌کند در هفته‌های اخیر توانسته با کسب سه پیروزی شرایط خوبی در جدول برای خود به دست بیاورد. این تیم باید عصر امروز از ساعت ۱۷ در ورزشگاه شهدای فولاد از نساجی مازندران میزبانی کند.

جواد نکونام که در هفته‌های ابتدایی لیگ نتایج خوبی را با فولاد به دست نیاورد حالا با گذشت هفت هفته توانسته در سه دیدار به پیروزی برسد و تیمش را به لطف سه مساوی دیگر که به دست آورده در رده چهارم جدول قرار دهد.

البته فولادی‌ها با وجود گل‌های کمی که تا به حال به ثمر رسانده‌اند فقط چهار گل در لیگ وارد دروازه‌شان شده که از این حیث یکی از تیم‌های خوب در خط دفاعی لقب گرفته‌اند. با این حال قطعا فولاد به لطف حمایت هوادارانش برای کسب پیروزی به مساف نساجی خواهد رفت تا جایگاه خود در صدر جدول را بهبود ببخشد.

در مقابل رضا مهاجری و تیمش که این روزها در میانه جدول قرار دارند با کسب دو پیروزی و سه تساوی نتایج معمولی در لیگ کسب کرده‌اند. البته با توجه به هواداران پرشوری که این تیم در لیگ برتر دارد انتظارات از نساجی مازندران بیش از این است.

با این حال نساجی با توجه به ۱۲ گلی که در لیگ برتر به ثمر رسانده نشان داده یک تیم هجومی است که راه گل زدن را به خوبی می‌داند اما در مقابل به خاطر ۱۴ گلی که دریافت کرده در جدول تفاضل گل‌اش منهای ۲ است. با این شرایط نساجی مازندران قطعا امروز برای کسب امتیاز به مساف فولاد خواهد رفت تا دست خالی اهواز را ترک نکند.

صنعت نفت آبادان - تراکتور

صنعت نفت آبادان در حالی امروز از ساعت ۱۸ در ورزشگاه تختی آبادان از تیم فوتبال تراکتور پذیرایی می‌کند که به لطف نتایج خوبی که طی هفته‌های اخیر کسب کرده توانسته خود را به بالای جدول برساند.

شاگردان دراگان اسکوچیچ با وجود اینکه فقط پنج گل در هفت بازی به ثمر رسانده‌اند اما به خاطر دریافت سه گل توانسته‌اند ۱۲ امتیاز به دست بیاورند و پیش از برگزاری بازی امروز رتبه تیم خود را در جدول به جایگاه پنجم برسانند. این تیم پرهوادار آبادانی امروز امید زیادی دارد تا با استفاده از شرایط میزبانی برابر تیم دوم جدول به برتری برسد و به رقابت برای قهرمانی وارد شود.

در مقابل تراکتور و مصطفی دنیزلی که تا به حال هیچ باختی در لیگ به نامشان ثبت نشده هشت بار دروازه حریفان را باز کرده‌اند و در هیچ بازی هم دروازه‌شان باز نشده است.

تراکتور با وجود اینکه ۱۷ امتیاز تا به حال به دست آورده اما به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به سپاهان در جایگاه دوم جدول قرار دارد و نمی‌خواهد با از دست دادن امتیاز برابر تیم آبادانی کورس صدرنشینی را به رقیب اصفهانی خود ببازد. مصطفی دنیزلی برای بازی امروز مهدی ببری را نمی‌تواند به دلیل محرومیت استفاده کند.

استقلال - پارس جنوبی جم

در آخرین دیدار امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۹ میزبان پارس جنوبی جم است. استقلال که با استراماچونی شرایط جدیدی را در لیگ نوزدهم تجربه می‌کند با وجود اینکه هفته‌های نخست لیگ را نتوانست با پیروزی پشت سر بگذارد اما به لطف پیروزی در دو هفته اخیر این تیم توانسته ۹ امتیازی شود و پیش از دیدار برابر حریف جنوبی خود در رده هشتم جدول قرار داشته باشد.

آندره‌آ استراماچونی که در هفته‌های نخست لیگ تحت فشار زیادی قرار داشت حالا می‌خواهد با ادامه روند پیروزی‌های تیمش به جایگاه‌های بالایی جدول برسد تا در هفته‌های آینده وارد کورس قهرمانی شود.

در مقابل پارس جنوبی جم که فقط دو امتیاز از استقلال کمتر دارد در رده دهم جدول جای گرفته و قطعا می‌داند پیروزی در ورزشگاه آزادی چقدر می‌تواند برای این تیم ارزشمند باشد.

شاگردان فراز کمالوند که از نظر مالی این روزها شرایط خوبی را تجربه نمی‌کنند تا به حال یک برد در کارنامه خود ثبت کرده‌اند و به لطف چهار تساوی دیگر در جایگاه دهم جدول قرار دارند. با این شرایط قطعا این تیم می‌تواند امید داشته باشد که با پیروزی برابر میزبانش به رتبه تک رقمی در جدول برسد.

برنامه دیدارهای هفته هشتم لیگ به شرح زیر است:

جمعه ۳ آبان ۹۸

ماشین‌سازی تبریز - نفت مسجد سلیمان ساعت ۱۶، ورزشگاه بنیان دیزل

سپاهان - سایپا ساعت ۱۶:۴۵، ورزشگاه نقش جهان

پیکان - ذوب‌آهن ساعت ۱۶:۴۵، ورزشگاه شهدای شهر قدس

شاهین شهرداری بوشهر - پرسپولیس ساعت ۱۷، ورزشگاه شهید مهدوی

فولاد - نساجی مازندران ساعت ۱۷، ورزشگاه شهدای فولاد

صنعت نفت آبادان - تراکتور ساعت ۱۸، ورزشگاه تختی

استقلال - پارس جنوبی جم ساعت ۱۹، ورزشگاه آزادی

جمعه ۲۴ آبان ۹۸

شهرخودرو - گل‌گهر سیرجان ساعت ۱۵:۴۵، ورزشگاه امام رضا

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
04:09 - 1398/08/03
شتر در خواب بیند پنبه دانه
دست وزیر لگی وتیم حکومتی
برا همه رو شده
Iran, Islamic Republic of
06:15 - 1398/08/03
دسته سه را ازقلم انداختی
Iran, Islamic Republic of
09:31 - 1398/08/03
با شیخ نامفید-وزیر ملعون-تاج-داوران-حسن زاده-فتاحی لعنتی وجام های اسنپی به امید ستاره دوم!!؟؟
Germany
11:26 - 1398/08/03
سالگرد غرور افرین لمس جام باشگاههای آسیا رو به تمام لنگیا بی بی افتخار تسلیت میگویم
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1398/08/04
کیسه کشا برید خونه هاتون
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج