کلوپ: برای قهرمانی در لیگ برتر رویاپردازی نمی‌کنم
۹۲۲۴۷۰
۰۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۳
۳۳۲۹
سرمربی تیم فوتبال لیورپول می‌گوید برای قهرمانی در لیگ برتر انگلیس رؤیاپردازی نمی‌کند، همانطور که برای قهرمانی در اروپا رؤیاپردازی نکرد اما به آن رسید.

خبرگزاری تسنیم: یورگن کلوپ در یک مصاحبه با شبکه اسکای اسپورتس انگلیس، تأکید کرد که هرگز خودش را ملزم به قهرمانی در لیگ برتر انگلیس ندانسته و این موضوع سبب نخواهد شد که او شیوه کاری‌اش را تغییر دهد.

کلوپ گفت: من برای قهرمانی در لیگ برتر رؤیاپردازی نمی‌کنم. برای قهرمانی در لیگ قهرمانان هم رؤیاپردازی نکردم و قهرمانش شدیم. با این حال تلاش‌مان را می‌کنیم. ما در این فصل در موقعیت بهتری نسبت به آنچه قبل از آغاز فصل انتظار داشتیم، قرار داریم اما هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است.

کلوپ: برای قهرمانی در لیگ برتر رویاپردازی نمی‌کنم

چیزی که ما الان انجام داده‌ایم، ایجاد یک بستر مناسب است و حالا باید بر آن بستر فصل‌مان را بسازیم. هنوز سخت‌ترین مقطع فصل ماه‌های نوامبر و دسامبر است نیامده و بازی‌های دیوانه‌واری پیش‌رو خواهیم داشت.

در آن مقطع از فصل باید خوش‌شانس باشیم. ما نمی‌توانیم روی همه چیز تأثیر بگذاریم اما می‌توانیم در یک بازی خاص تأثیری خاص داشته باشیم و این همان کاری است که داریم تلاش می‌کنیم که انجام دهیم.

باید به جنگیدن ادامه دهیم چون هیچ تضمینی برای موفقیت‌مان وجود ندارد. هر کسی حق دارد رؤیاپردازی کند اما در عین‌ رؤیاپردازی باید کار هم کرد.

سرمربی آلمانی لیورپول با تأکید بر اینکه به دستاوردهای تیمش در فصل گذشته به خصوص قهرمانی در لیگ قهرمانان افتخار می‌کند، ادامه داد: قهرمانی اروپا برای ما خاطره‌ای حیرت‌آور بود اما آن اتفاق دیگر به تاریخ پیوسته است. تابستان پارسال بهترین تابستان عمرم بود.

دوباره قهرمان شدن در لیگ قهرمانان کار سختی خواهد بود اما ما می‌دانیم که حفظ اعتماد به نفس برای موفقیت در این رقابت‌ها چقدر مهم است و وقتی که کارتان را درست انجام دهید اعتماد به نفس پیدا می‌کنید.

بازیکنان ما فصل جاری را با ذهنیتی متفاوت آغاز کردند و الان به توانایی‌های خودشان بیشتر ایمان دارند. من هنوز هم فکر می‌کنم که ما هنوز هم می‌توانیم بیشتر از این توانایی‌های خودمان را باور داشته باشیم.

لیورپول فردا (یکشنبه) در هفته دهم لیگ برتر انگلیس در یک بازی مهم میزبان تاتنهام خواهد بود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج