زیدان و یک معضل عجیب در رئال مادرید
۹۲۲۶۶۸
۰۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
۶۰۳۴
زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال مادرید، به خاطر عدم ثبات در کسب پیروزی و هماهنگی تیمش طی هفته های اخیر بسیار نگران است.

ورزش سه: رئال مادرید هفته گذشته در کمال تعجب مقابل مایورکا قعر جدولی شکست خورد تا صدر جدول را به راحتی تقدیم بارسلونا کند. لوس بلانکوس نمی تواند با ارائه چنین عملکردهایی انتظار قهرمانی در لالیگا و به چالش کشیدن بارسلونا را داشته باشد.

رئال مادرید آخرین بار در فصل ۱۷-۲۰۱۶ قهرمان رقابت های لالیگا شده بود و پس از آن بارسلونا سلطه کامل بر این رقابت‌ها داشته است. در فصل ۱۷-۲۰۱۶ شاگردان زین الدین زیدان تنها در سه بازی از ۳۸ بازی خود شکست خورده بودند. آنها همچنین در طول ۳۸ هفته ۲۸ هفته را در صدر جدول لالیگا سپری کرده بودند.

رئال مادرید اما از ابتدای فصل ۱۹-۲۰۱۸ در جستجوی بازگشت به اوج و کسب نتایج خوب در لالیگا است.

زیدان و یک معضل عجیب در رئال مادرید

در اینجا به آخرین باری که تیم زین الدین زیدان موفق شده بود بیش از سه پیروزی پیاپی را کسب کند اشاره می کنیم.

۱- ۲۰۱۸/۳/۳ رئال مادرید ۳ - ختافه ۱ ( لالیگا)
۲- ۲۰۱۸/۳/۶ پاری سن ژرمن ۱- رئال مادرید ۲ ( لیگ قهرمانان اروپا)
۳- ۲۰۱۸/۳/۱۰ ایبار ۱- رئال مادرید ۲ (لالیگا)
۴- ۲۰۱۸/۳/۱۸ رئال مادرید ۶ - خیرونا ۳ (لالیگا)
۵- ۲۰۱۸/۳/۳۱ لاس پالماس ۰ - رئال مادرید ۳ (لالیگا)
۶- ۲۰۱۸/۴/۳ یوونتوس ۰ - رئال مادرید ۳ ( لیگ قهرمانان اروپا)

همچنین جولن لوپتگی آخرین بار توانسته بود حداکثر سه پیروزی پیاپی برای رئال مادرید مقابل تیم‌های ختافه، جیرونا و لگانس بدست آورد.

سانتیاگو سولاری اما موفق شده بود برای ۵ بازی پیاپی رئال مادرید را به پیروزی برساند. او موفق شده بود مقابل تیم‌های سویا اسپانیول و آلاوز هر کدام یک بار و مقابل خیرونا دو بار (جام حذفی) به پیروزی دست پیدا کند.

آخرین باری که رئال مادرید موفق شده بود در سه بازی پیاپی به پیروزی دست پیدا کند به ماه مارس سال ۲۰۱۸ باز می گردد که تیم سانتیاگو سولاری موفق شده بود در مقابل رئال وایادولید، سلتاویگو و هوئسکا به سه پیروزی پیاپی برسد.

رئال مادرید در این فصل اما تنها در دو بازی مقابل تیم های سویا و اوساسونا توانسته به شکل پیاپی به پیروزی برسد.

زین الدین زیدان حالا این فرصت را دارد که در بازیهای خانگی مقابل رئال بتیس، لگانس و گالاتاسرای در سانتیاگو برنابئو تیمش را به پیروزی برساند و به این رکورد بد لوس بلانکوس پایان دهد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج