تصمیم عجیب باشگاه چینی در مورد کاناوارو
۹۲۲۷۱۱
۰۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۷
۶۵۰۱
فابیو کاناوارو پس از تساوی خانگی امروز گوانگژو موقتا از هدایت این تیم معلق شد تا در کلاس‌های آموزشی فرهنگی باشگاه شرکت کند!

ورزش سه: فابیو کاناوارو سرمربی ایتالیایی گوانگژو روزهای خوبی را در این تیم پشت سر نمی گذارد. او در دومین سال حضورش روی نیمکت تیم بزرگ چینی حالا در آستانه اخراج قرار دارد. گوانگژو با هدایت کاناوارو در 9 بازی اخیر تنها موفق به کسب یک پیروزی شده و هفته گذشته بود که با شکست مجدد از اوراوا ردز ژاپن، حذفی تلخ از لیگ قهرمانان آسیا داشت. گوانگژو بازی رفت را نیز در زمین حریف ژاپنی 2-0 باخته بود.

تصمیم عجیب باشگاه چینی در مورد کاناوارو

پس از تساوی 2-2 خانگی امروز برابر هنان جیان، باشگاه گوانگژو اعلام کرد که فابیو کاناوارو برای چند هفته آتی روی نیمکت حضور نخواهد داشت؛ چرا که باید در کلاس های بازآموزی فرهنگی که توسط باشگاه ترتیب داده شده است شرکت کند. عجیب تر اینکه هدایت گوانگژو در هفته هایی که کاناوارو حضور ندارد، به ژنگ ژی کاپیتان تیم محول شده است!

تصمیم عجیب باشگاه چینی در مورد کاناوارو

گوانگژو البته اخراج کاناوارو را رد کرده است. امروز و پس از بازی نیز پائولو کاناوارو در نشست خبری شرکت کرد و ترجیح داد در این زمینه اظهارنظری شفاف نداشته باشد.

گوانگژو که با حاشیه امنیتی خوب در صدر لیگ چین قرار داشت، پس از تساوی امروز و نتایج منفی اخیر، حالا تنها یک امتیاز بیشتر از شانگهای دارد و خطر از دست رفتن صدرنشینی را به شدت حس می کند. به نظر می رسد با توجه به شرایط موجود، اخراج فابیو کاناوارو محتمل ترین اتفاق طی روزهای آتی باشد.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج