خسارات نجومی تصادفات رانندگی در کشور
۹۲۲۹۳۷
۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳
۸۵۴۵
رئیس اداره بررسی تصادفات رانندگی پلیس راهور ناج اعلام کرد که خسارت مالی ناشی از هر مجروح تصادفات رانندگی حدود ۲۵۰ میلیون تومان است.

خبرگزاری ایسنا: رئیس اداره بررسی تصادفات رانندگی پلیس راهور ناج اعلام کرد که خسارت مالی ناشی از هر مجروح تصادفات رانندگی حدود ۲۵۰ میلیون تومان است.

خسارات نجومی تصادفات رانندگی در کشور

سرهنگ تباشیر در مورد خسارت‌های ناشی از وقوع تصادفات رانندگی گفت: به طورکلی اگر بخواهیم هزینه‌هایی را که از بدو تولد از سوی دولت و خانواده صرف رشد و آموزش یک فرد می‌شود بررسی کنیم به رقم میانگین بالای میلیاردها تومان خواهیم رسید و به همین دلیل هم هست که می گوییم کشته شدن یک فرد در سوانح رانندگی هزینه‌های معنوی و مادی بسیار زیادی را به جوامع مختلف تحمیل می‌کند.

رئیس اداره بررسی تصادفات رانندگی پلیس راهور ناجا اضافه کرد: بر اساس تحقیقات انجام شده در مجامع دانشگاهی ایران که در چندسال اخیر انجام شده است، هر نفر فوتی در سوانح ترافیکی حدود ۶۵۷ هزار دلار خسارت مادی بر جای می گذارد و البته میزان خسارت مادی سوانح رانندگی در سال‌های اخیر افزایش یافته است.

وی در مورد خسارات ناشی از مجروح شدگان تصادفات رانندگی نیز گفت: هر نفر مجروح بازمانده از تصادفات رانندگی حدود ۲۵۰ میلیون تومان خسارت مالی برجا می گذارد.

تباشیر در مورد علت وقوع حوادث رانندگی نیز گفت: سه عامل انسان، خودرو و راه در وقوع تصادفات موثر است اما لازم است که رانندگان توجه بیشتری در حین رانندگی داشته و ضمن رعایت قوانین و مقررات از رانندگی در حین خستگی و خواب آلودگی خودداری کنند.

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1398/08/06
این مسائل برای مسئولان اهمیتی ندارد مهم این است که خودروسازان به چپاول ملت برای تامین هزینه آنها
و آقازاده هایشان ادامه دهند ...
Iran, Islamic Republic of
14:18 - 1398/08/06
عکسش بار سنگینی داره، میخوان برسونن این فقط آشغالای تولد داخل نیستن که تصادف میکنن
ولی نکته مهم اینه که فقط آشغالای تولید داخل هستن که با ساده ترین تصادفات هموطنان عزیز و کودکان معصوم رو به کام مرگ میکشن
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1398/08/06
یکی از دلیل تصادف جاده هست و در جایی اعتیاد و نخوشی رانندگان؛حالا برا اینکه مجروحین خسارت نزنند ی کم جاده ها رو پیچها رو تندتر و خرابتر کنید
Iran, Islamic Republic of
15:19 - 1398/08/06
یک پراید در یک تصادف کوچک ۱۰ میلیون خسارت به بیمه دارد.
ماشین های دیگر بین ۳۰ تا ۷۰۰ م در یک حادثه از بیمه کم می شود .
سال آینده بیمه ها ورشکسته خواهند شد .
Iran, Islamic Republic of
17:12 - 1398/08/06
خب وقتی یک ایرانی میگویدمولشودادم بتوچه مربوط!،،؟،؟؟؟؟؟اولادوستان عزیزودانای مملکتی بزرگان فهمیده باعقل فراوان!؟شمافرهنگ به مردم بدهیدوبگوییدکه تصادف راتوپول تصادف خودراهم نمیدهی!؟چون بیمه ووووراهای متنوع فراوان ولی ضربه به جامعه به روح وروان جامعه به دلاروریال جامعه ضربه غیرقابل جبرانی میزنی وووودیگرمسائل
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج