مهاجم یوونتوس در دوراهی منچستریونایتد-الدحیل!
۹۲۳۲۵۷
۰۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۹
۳۹۱۲
باشگاه الدحیل قطر، پیشنهاد دستمزد سالیانه ۷.۵ میلیون یورو را به ماریو مانژوکیچ، مهاجم کروات یوونتوس، ارائه داده است.

ورزش سه: باشگاه الدحیل قطر، پیشنهاد دستمزد سالیانه ۷.۵ میلیون یورو را به ماریو مانژوکیچ، مهاجم کروات یوونتوس، ارائه داده است.

از زمان حضور مائوریتسیو ساری روی نیمکت یوونتوس، این مربی هیچ علاقه ای به استفاده از ماریو مانژوکیچ کروات نشان نداده است و به همین خاطر باشگاه تورینی از ابتدای فصل به دنبال فروش این مهاجم خود بوده است.

مهاجم یوونتوس در دوراهی منچستریونایتد-الدحیل!

طی هفته‌های اخیر باشگاه منچستر یونایتد به خاطر نتایج ضعیف اخیر خود و همچنین ضعف در خط حمله تیم سولسشر به دنبال جذب ماریو مانژوکیچ ۳۳ ساله بوده است. امروز اما نشریه دیلی رکورد چاپ کشور اسکاتلند در گزارشی مدعی شد که ماریو مانژوکیچ ممکن است به دلیل مسائل مالی به جای لیگ برتر انگلیس، راهی قطر شود. باشگاه الدحیل قطر با پیشنهاد دستمزد سالیانه ۷.۵ میلیون یورو به دنبال جذب این ستاره کروات است؛ مبلغ هنگفتی که می تواند در تصمیم ماریو مانژوکیچ برای انتخاب تیم آینده خود تاثیر بسزایی بگذارد.

مهاجم ۳۳ ساله و کروات باشگاه یوونتوس در ابتدای فصل از لیست لیگ قهرمانان این تیم کنار گذاشته شد و در رقابت های سری آ نیز کمتر مورد استفاده قرار گرفته است؛ موضوعی که به نظر باعث شده جدایی او در زمستان پیش رو قطعی به نظر برسد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج