سعد حریری به دنبال نخست وزیری نیست
۹۲۳۶۶۱
۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۶
۱۲۷۸۹
منابع وابسته به بیت الوسط( محل اقامت سعد حریری) به شبکه ال بی سی لبنان اعلام کردند: سعد حریری رئیس دولت پیشبرد امور به دنبال نخست وزیری نیست.

خبرگزاری مهر: برخی منابع وابسته به بیت الوسط( محل اقامت سعد حریری) به شبکه ال بی سی لبنان اعلام کردند: سعد حریری رئیس دولت پیشبرد امور به دنبال نخست وزیری نیست اما اگر مسئولیتی بر گردن وی گذاشته شود، آنرا خواهد پذیرفت.

این منابع بیان کردند: هر گونه حرف و حدیث و اخبار مربوط به شرط گذاشتن ما در این مرحله نادرست است. ما در انتظار رایزنی هایی پارلمانی و اینکه چه کسی مامور تشکیل کابینه خواهد شد، هستیم.

شایان ذکر است که میشل عون رئیس جمهور لبنان ضمن پذیرش استعفای سعد حریری از وی خواست که تا زمان تشکیل دولت جدید مسئول پیشبرد دولت باشد.

انتظار می رود که عون رایزنی های سیاسی را شروع کند و پس از آن نام نخست وزیر مامور تشکیل کابینه را اعلام کند و پس از آن نوبت به مرحله تشکیل دولت می رسد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1398/08/08
می خوان در خلا سیاسی بوجودآمده نهایتا یک نفر شیعی و وابسته به حزب الله را نخست وزیر کنند بعدش داد و انگ بی کفایتی بهش بزنن وبلایی که دارد سر عراق میاد سر لبنان بیارن و حزب الله را خراب کنند. این هم توطئه عربستان و اسرائیل و امریکاست. می خوان بازوهای ایران در منطقه خاور میانه را قطع کنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج