زیدان: با بیل حرف نمی‌زنم که در رئال بماند
۹۲۴۲۰۱
۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۵
۳۷۷۲
زیدان در نشست خبری امروز خود این ادعا که با گرت بیل برای ماندنی شدنش در رئال صحبت کرده را رد کرد.

ورزش سه: زیدان در نشست خبری امروز خود این ادعا که با گرت بیل برای ماندنی شدنش در رئال صحبت کرده را رد کرد.

رئال مادرید که این روزها به فرم خوب خودش نزدیک شده، پس از دو برد متوالی برابر گالاتاسرای و لگانس فردا در برنابئو میزبان رئال بتیس خواهد بود. رئال پس از بارسا تیم دوم جدول است و برابر تیم بحران زده بتیس محکوم به کسب سه امتیاز است.

زین الدین زیدان سرمربی رئال در نشست خبری این بازی گفت:« همه تیم ها با انگیزه و شور خاصی برابر ما قرار می گیرند و فردا بتیس هم قطعا به کسب امتیاز برابر ما فکر می کند. می دانیم که بازی دشواری خواهد بود ولی آماده و مهیا هستیم. باید همه توان مان را در زمین بگذاریم و پیروز شویم. برابر لگانس 5 گل زدیم ولی هر بازی داستان متفاوتی دارد.»

فده والورده در مقایسه با پوگبا:« والورده نسخه ارزان تر پوگبا؟ به این قضیه نگاهی اینچنینی ندارم. این دو شبیه هم نیستند. فده بسیار جوان است و آینده ای درخشان پیش رو دارد. همین حالا هم خیلی خوب کار می کند. او یکی از مهمترین بازیکنان تیم است. برای من هر 25 بازیکن، ثابت هستند و چیزی به اسم ذخیره و اصلی نداریم.»

سفر بیل به لندن:« این قضیه حل و فصل شد. او اینجا با ماست و تمرین می کند. در کنار او هستیم تا به بازی ها برگردد. به تدریج شرایط حضور در ترکیب را پیدا خواهد کرد. در مورد او چیز پنهانی نداریم.»

متقاعد کردن بیل به ماندن:« نیازی به انجام هیچ کاری نیست. او اینجاست و تمرین می کند. از سفر برگشته و الان با ماست ولی هنوز در دسترس نیست. قرار نیست او را به چیزی متقاعد کنم.»

استرس و اضطراب شدید مارسلو در فینال 2018 لیگ قهرمانان برابر لیورپول:« از این قضیه خبر نداشتم. در هر صورت آن بازی یک فینال بزرگ بود و همه کمی استرس دارند و این طبیعی است. من هم به عنوان بازیکن چنین شرایطی را تجربه کرده ام. وقتی بازی شروع می شود اما همه چیز عوض شده و بازیکن استرس ها را کنار می گذارد.»

رودریگو و وینیسیوس:« اینطور نیست که رودریگو جای وینیسیوس را گرفته باشد. همه بازیکنان من می دانند که باید آماده باشند. اگر رودریگو بازی قبلی فیکس بود، به معنای این نیست که وینیسیوس از ایده های من خارج شده است. من روی او و همه بازیکنانم حساب می کنم. برخی بیشتر و برخی کمتر ولی همه باید مهیای هر چالشی باشند.»

درخشش رودریگو:« باید در مورد او محتاط و آسوده خاطر بود و با آرامش روند پیشرفتش را طی کند. رودریگو خیلی سخت کار می کند و بسیار خونسرد است. در 18 سالگی شخصیت و بلوغ بالایی دارد و بسیار هم باکیفیت است. هر بار بازی کرده، کارش را به خوبی انجام داده و او را در بازی های بعدی نیز خواهیم دید.»

هازارد:« ادن کمی به ثبات بیشتر نیاز دارد و اینکه بیشتر نیز گل بزند. از عملکرد او در زمین راضی هستم. هر بازی بهتر خواهد شد و طبیعی است که به زمان بیشتری نیاز داشته باشد. اینکه می گویند هازارد در رئال ترسو بازی می کند، درست نیست. او برابر گالاتاسرای هر بار موقعیت داشت، شوتزنی کرد و در آن صحنه هم بدشانس بود که توپ به تیر خورد. او چیزهایی می بیند که خیلی ها نمی بینند. برای همین برخی مواقع ترجیح می دهد پاس بدهد تا شوتزنی.»

رسیدن به ترکیب یازده نفره اصلی:« برخی ها شرایط بهتری دارند و برخی هنوز آمادگی 100 درصدی ندارند؛ ولی من پلان A و B ندارم. از اینکه می گویند من پلان A و B دارم، ناراحت می شوم. من همیشه بهترین ها را در ترکیب قرار می دهم و ممکن است ترکیب در طول فصل تغییر کند.»

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج