وی‌ای‌آر هم خطا روی مارسیال را ندید!
۹۲۴۶۰۴
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵
۳۶۱۲
در جریان بازی امروز بین دو تیم بورنموث و منچستر یونایتد یک صحنه مشکوک به پنالتی رخ داد، اما داور مسابقه تصمیم به ادامه بازی گرفت.

ورزش سه: امروز در اولین دیدار هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس منچستر یونایتد مهمان بورنموث بود. این دیدار در نهایت با نتیجه ۱-۰ به سود بورنموث خاتمه یافت تا روزهای بد شیاطین سرخ ادامه داشته باشد. بورنموث با این پیروزی موقتاً به رتبه ششم جدول صعود کرد. در سمت مقابل اما شاگردان اوله گنار سولسشر ۱۳ امتیازی باقی ماندند و احتمالاً پس از پایان رقابت های هفته یازدهم رتبه آنها در جدول دو رقمی خواهد شد.

وی‌ای آر هم خطا روی مارسیال را ندید!

در جریان این دیدار اما یک اتفاق بحث برانگیز رخ داد. در دقیقه ۳۴ بازی آنتونی مارسیال روی یک فرار سریع وارد محوطه جریمه بورنموث شد؛ در همین حال جفرسون لرما، مدافع بورنموث، برخوردی با مهاجم فرانسوی منچستر یونایتد پیدا کرد. پس از این برخورد بازیکنان منچستر معتقد بودند که داور باید نقطه پنالتی را نشان دهد اما در سمت مقابل بازیکنان و هواداران بورنموث اعتقاد داشتند که آنتونی مارسیال شبیه‌سازی کرده و داور باید به او کارت زرد بدهد. این اتفاق باعث ایجاد درگیری بین بازیکنان دو تیم شد و به همین خاطر کریس کاوانا، داور مسابقه، مجبور شد که به فرد و لرما کارت زرد نشان بدهد.

تصاویر تلویزیونی اما چیز دیگری را نشان می داد و به نظر می رسید که واقعا برخوردی بین مارسیال و لرما صورت گرفته است. با این وجود پس از بررسی این صحنه در اتاق وی آی آر تصمیم داور مورد تایید قرار گرفت. اتفاقی که حالا مجدداً باعث افزایش اعتراضات نسبت به داوری و به خصوص وی ای آر شده است.

در همین رابطه صفحه رسمی رقابت‌های لیگ برتر در توییتر پس از این بازی توضیحاتی را پیرامون این صحنه مشکوک مطرح کرد؛ در این توییت آمده است:

وی‌ای آر هم خطا روی مارسیال را ندید!

"در نیمه اول آنتونی مارسیال درون محوطه جریمه بورنموث تحت فشار قرار گرفت و زمین خورد، اما کریس کاوانا آن را پنالتی تلقی نکرد.

وی آی آر صحنه را مورد بررسی قرار داد و بر اساس قوانین تصمیم گرفت که خطای آشکار و واضحی صورت نگرفته است. بنابراین تصمیم داور به قوت خود باقی ماند."

همچنین توییتر باشگاه منچستر یونایتد نیز در توییتی کنایه‌آمیز تصویر صحنه مشکوک بازی امروز را در توییتر خود قرار داد تا به نوعی نسبت به تصمیم اتخاذ شده اعتراض کرده باشد.

وی‌ای آر هم خطا روی مارسیال را ندید!

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج