مکاتبه توکلی و وزیر اقتصاد درباره کشف یک فساد
۹۲۴۸۸۸
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
۳۷۳۲
عضو مجمع تشخیص مصلح نظام در مکاتبه‌ای با وزیر اقتصاد خواستار تشکیل یک کارگروه ویژه برای بررسی سوابق یک شرکت واردکننده لوازم جانبی موبایل در فرودگاه امام خمینی شد.

خبرگزاری تسنیم: عضو مجمع تشخیص مصلح نظام در مکاتبه‌ای با وزیر اقتصاد خواستار تشکیل یک کارگروه ویژه برای بررسی سوابق یک شرکت واردکننده لوازم جانبی موبایل در فرودگاه امام خمینی شد.

 احمد توکلی در مکاتبه‌ای با وزیر اقتصاد خواستار تشکیل یک کارگروه خبره برای رسیدگی به یک پرونده کلان قاچاق شد. در این مکاتبه آمده است؛ به‌اطلاع می‌رساند بر اساس اسناد رسیده به دیده‌بان شفافیت و عدالت شرکت شرکت "ه" در سالهای اخیر طی چند صد فقره اظهارنامه از طریق گمرکات مختلف به‌ویژه فرودگاه امام خمینی، کامپیوتر، موبایل و لوازم جانبی آن را وارد و ترخیص کرده است.

اخیراً با کمک افراد دلسوز ضدفساد مشخص شد این شرکت به‌دروغ محموله‌ای را که عمدتاً ال‌سی‌دی بوده است، تحت عنوان لوازم جانبی کامپیوتر اظهار کرده و در حال ترخیص آن بوده که کشف شده و پرونده قاچاق دهها میلیاردی آن تشکیل [شده] و تحویل مراجع ذی‌ربط گردیده است.

با توجه به گزارش‌های دریافتی ظن تخلف و قاچاق در مورد تمامی اظهارنامه گمرکی شرکت (که بالغ بر 700 اظهارنامه) می‌رود، لطفاً دستور فرمایید بر اساس ماده 143 قانون امور گمرکی که ناظر بر چنین مواردی است، با تشکیل کارگروه قوی و خبره نسبت به تمامی اظهارنامه گمرکی این شرکت از طریق بازبینی و حسابرسی و پس از ترخیص اقدام کارشناسی صورت گیرد تا حقوق ملت تباه نگردد.

مکاتبه توکلی و وزیر اقتصاد درباره کشف یک فساد

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:43 - 1398/08/12
هور هور هور
حالا معرفی هم بکنی آخرش که چی ؟ زمینهای قزوین که گفتی چی شد ازشون گرفتن ؟ تونستی کاری بکنی ؟
Iran, Islamic Republic of
16:44 - 1398/08/12
آقای توکلی اگر یارو دستگیر کنید و با ادله تحویل مراجع قضایی بدید آخرش آزادش میکنن
Iran, Islamic Republic of
16:45 - 1398/08/12
آقای توکلی ریشه فساد در هیئت دولت و مجلسه برای پاکسازی سر مارو باید با سنگ کوبید
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1398/08/12
در دولت آقای روحانی بیشنرین فساد و رانت و فامیل بازی و قبیله گرایی و همشهری بازی و ثروت سازی برای هم پیاله هاشون انجام شده
Iran, Islamic Republic of
17:06 - 1398/08/12
خداپدرومادرتو توکلی بیامرزه باید پوزه این مسئولین دزدرا گرفت
Iran, Islamic Republic of
04:42 - 1398/08/13
عجیبه این احمدتوکلی 25 سال نماینده دایم مجلس بود یکروز جیکش درنیومد ازروزی که ردصلاحیت مجلس شد(عجیب تراینکه کسی ردصلاحیت مجلس بشه،لاکن درپست بالاتری سهامدارباشه مجلس تخصیص سهام) هرهفته یک دزدی ویک اختلاس نافرجام را بامدارک رومیکنه،عجیبتراینکه ازکجاقبل از پلیس ودادگاه وقاضی تهیه مدارک میکنه؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج