این فیلم‌ها را تنهایی ببینید!
۹۲۵۱۳۱
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
۱۹۳۲۶
تماشای فیلم در کنار افرادی که از دیدن آن لذت می‌برند و درکنار شما می‌خندند، گریه می‌کنند و فریاد می‌زنند، بسیار جالب است، اما گاهی انسان دلش می‌خواهد که به تنهایی فیلمی را تماشا کند تا بتواند به‌خوبی برروی آن تمرکز کند و مثلا توییت‌های گهگاه بغل‌دستی‌اش حواسش را پرت نکند.

برترین‌ها: تماشای فیلم‌های سینمایی و سریال را می‌توان نوعی تجربه اجتماعی به‌شمار آورد؛ به‌خصوص زمانی که همه افراد در اتاقی تاریک به تماشای قطعه‌ای هنری می‌نشینند.

تماشای فیلم در کنار افرادی که از دیدن آن لذت می‌برند و درکنار شما می‌خندند، گریه می‌کنند و فریاد می‌زنند، بسیار جالب است، اما گاهی انسان دلش می‌خواهد که به تنهایی فیلمی را تماشا کند تا بتواند به‌خوبی برروی آن تمرکز کند و مثلا توییت‌های گهگاه بغل‌دستی‌اش حواسش را پرت نکند.

برخی فیلم‌ها به‌گونه‌ای ساخته شده‌اند که نیازمند دقت و توجه زیاد هستند. ما در این مطلب، فهرستی از اینگونه فیلم‌ها را برای شما آماده کرده‌ایم. با ما همراه باشید.

نابودی

عنوان اصلی: Annihilation

محصول: ۲۰۱۸

فیلم‌هایی که باید به تنهایی تماشا کنید!

فیلم فانتزی جذاب و عجیب «الکس گارلند»، یکی از بهترین فیلم‌های سینمایی سال ۲۰۱۸ است که کمتر دیده شده است. بهتر است که این فیلم را در اتاقی تاریک و به تنهایی تماشا کنید تا بتوانید تمامی جزئیاتش را از منظر بازیگران فیلم درک کنید. نابودی، جلوه‌های بصری غنی دارد.

فیلم درمورد برای جراحت‌های روحی ناشی از احساس گناه است و کشفی درباره تغییر درونی افراد و آنچه که به دنبالش هستند؛ البته پرسش‌های بی پاسخی نیز در پایان فیلم برای تماشاچی ایجاد می‌شود که فرصت خوبی را برای گفتگو درباره آن‌ها در جمع دوستان فراهم می‌کند.


او

عنوان اصلی: Her

محصول: ۲۰۱۳

فیلم‌هایی که باید به تنهایی تماشا کنید!

فیلم او درباره مردی تنها با بازی «خوآکین فینیکس» است که سیستم عاملی پیچیده می‌خرد که یک هوش مصنوعی جذاب (با صداپیشگی اسکارلت جوهانسون) دارد. مرد کم‌کم عاشق هوش مصنوعی می‌شود. درواقع می‌توان گفت که فیلم، داستان مردی را روایت می‌کند که عاشق صفحه نمایشش می‌شود.

برخی تصور می‌کنند که فیلم، نوعی کمدی است که روابط ما با تکنولوژی را به سخره گرفته و برخی دیگر نیز فکر می‌کنند که فیلم به‌نوعی سیر مطالعه روابط ما با تکنولوژی را بررسی می‌کند و توجه ما را به آینده‌مان جلب می‌کند. در هرصورت، فیلم او فیلمی جالب‌توجه است و پرسش‌هایی در ذهن ما ایجاد می‌کند که ترجیح می‌دهیم درباره آن با کسی صحبت نکنیم.


زودیاک

عنوان اصلی: Zodiac

محصول: ۲۰۰۷

فیلم‌هایی که باید به تنهایی تماشا کنید!

زودیاک از آن دسته فیلم‌های هیجان‌انگیزی است که باید حسابی به آن دقت کرد. فیلمنامه درباره کارآگاهی است که در جست‌وجوی یکی از بدنامترین قاتلان سریالی تاریخ آمریکاست.

داستان فیلم طی چندین سال، جنایت‌های متعددی را نشان می‌دهد و کشف حقایق مربوط به جنایات همچنان ادامه دارد. فیلم به‌گونه‌ای ساخته شده که شما را نیز در کنار کارآگاه رابرت گری اسمیت با بازی «جیک جیلنهال» به کشف حقایق در سفری به قلب تاریکی دعوت می‌کند.

زودیاک به‌قدری نیاز به توجه و دقت دارد که همین باعث شده تا برخی این فیلم را در زمره ضعیف‌ترین فیلم‌های «دیوید فینچر» قرار دهند. اگر جزو افرادی هستید که از دیدن اینگونه فیلم‌ها لذت می‌برید، می‌توانید به تماشای این فیلم بنشینید؛ آن‌هم به‌تنهایی.


گمشده در ترجمه

عنوان اصلی: Lost in Translation

محصول: ۲۰۰۳

فیلم‌هایی که باید به تنهایی تماشا کنید!

«بیل مورای»، یکی از بهترین عملکردهایش را در فیلم سینمایی گمشده در ترجمه به نمایش گذاشت و «اسکارلت جوهانسون» نیز کاری استثنایی انجام داد.

«سوفیا کاپولا»، کارگردان فیلم نیز سومین کارگردان زن تاریخ سینمای هالیوود است که نامزدی اسکار را به‌دست آورده و ثابت کرده که آنقدر استعداد دارد که از زیر سایه پدر مشهورش، «فرانسیس فورد کاپولا» خارج شود. تماشای این فیلم، به توجه و دقت زیادی نیاز دارد. اگر به‌دقت به تماشای فیلم بنشینید، رمزوراز‌های زیادی هست که متوجه آن خواهید شد.


قله‌های دوقلو: قدم زدن آتش با من

عنوان اصلی: Twin Peaks: Fire Walk With Me

محصول: ۱۹۹۲

فیلم‌هایی که باید به تنهایی تماشا کنید!

سریال «قله‌های دوقلو» یکی از آن دسته فیلم‌هایی است که می‌توان گفت اگر با جمع تماشایش کنید، از دست خواهد رفت. این سریال، هم عجیب است، هم سرگرم‌کننده و هم ترسناک و شخصیت‌هایش پر از جزئیات و دیالوگ‌های جذاب و قابل‌بحث هستند. داستان فیلم درباره هفته آخر زندگی لارا پالمر (با بازی «شریل لی») است.

کارگردانی سریال نیز برعهده «دیوید لینچ» است که بدون همکار و دوستش، «مارک فراست» آن را انجام داده است. درک و دنبال کردن این فیلم دشوار است، بنابراین بهتر است که تنهایی و به‌دور از جمعیت و سروصدا تماشایش کنید تا بتوانید به‌خوبی درکش کنید.


مرشد

عنوان اصلی: Master

محصول: ۲۰۱۲

فیلم‌هایی که باید به تنهایی تماشا کنید!

فیلم‌های سینمایی «پائول توماس آندرسون» مانند فیلم‌های «برادران کوئن» سرشار از معناگرایی هستند و شاید همیشه واضح نباشد، اما برای درکش باید حسابی به فیلم دقت و توجه کرد. فیلم سینمایی مرشد بیشتر از سایر فیلم‌های این کارگردان نیازمند توجه است.

داستان این فیلم درباره یک رهبر کاریزماتیک با بازی «فیلیپ سیمور هافمن» و مرید کنجکاوش «خوآکین فینیکس» است که قصد دارد به مسلک او بپیوندد.

فیلم در ظاهر، گریزی است به مکتب ساینتولوژی و «ران هابارد»، اما در باطن، جست‌وجویی است در درون برای کشف معنای واقعی اعتقادات و زندگی. فیلم آندرسون، درباره انسانیت، وفاداری، خودتخریبی، ترس و استقامت بشر است. فیلم، مفاهیم عمیق زیادی دارد و ارزش این را دارد که به تنهایی تماشایش کنید؛ به‌خصوص اگر افراد دوروبرتان اهل سوال پرسیدن زیاد درباره فیلم هستند.


چشمه

عنوان اصلی: The Fountain

محصول: ۲۰۰۶

فیلم‌هایی که باید به تنهایی تماشا کنید!

فیلم‌های سینمایی «دارن آرنوفسکی» سرشار از نمادگرایی انجیل است. فیلم چشمه نیز با بازی «هیو جکمن» و «ریچل وایز» که نقش دو عاشق را بازی می‌کنند، مثال بارزی از این مسئله است.

صحنه‌های فیلم به‌گونه‌ای ساخته شده که با مینیمال‌ترین حالت، بیشترین نکات را بیان کنند و داستان فیلم نیز به‌قدری پیچیده است که با کمی بی‌توجهی معنایش را برای مخاطب از دست می‌دهد. اگر برروی فیلم تمرکز نکنید، جزئیات آن را از دست می‌دهید و دیگر متوجه کلیت داستان فیلم نیز نخواهید شد. چشمه، داستانی احساسی دارد، اما تماشای آن همراه با جمع ممکن است لذت آن را از بین ببرد.


قتل جسی جیمز به دست رابرت فورد بزدل

عنوان اصلی: The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford

محصول: ۲۰۰۷

فیلم‌هایی که باید به تنهایی تماشا کنید!

گذر زمان در فیلم سینمایی «قتل جسی جیمز...» آهسته است، اما بخاطر سبک کارگردانی «آندرو دومینیک» و فیلمبرداری استادانه و چشمگیر «راجر دیکینز» فیلمی بسیار جالب‌توجه است.

شیوه خاص دیکینز باعث می‌شود که سکانس‌های فیلم بیش از پیش به‌یادماندنی شوند؛ مثل صحنه دزدی در قطار. همانطور که وقتی به موزه می‌روید، دوست ندارید کسی هنگام تماشای نقاشی‌ها حواستان را پرت کند، هنگام دیدن این فیلم نیز باید دقت کافی به خرج دهید.


جایی برای پیرمرد‌ها نیست

عنوان اصلی: No Country for Old Men

محصول: ۲۰۰۷

فیلم‌هایی که باید به تنهایی تماشا کنید!

نویسندگی و کارگردانی برخی از عجیب‌ترین و سرگرم‌کننده‌ترین فیلم‌های تاریخ هالیوود ازجمله «فارگو» (Fargo)، «لبوفسکی بزرگ» (The Big Lebowski) و «بعد از خواندن بسوزان» (Burn After Reading) را جوئل و ایتن کوئن برعهده گرفته‌اند و «جایی برای پیرمرد‌ها نیست» که در سال ۲۰۰۷ ساخته شده، شاهکاری در میان آن‌هاست.

این فیلم جنایی وسترنی بر اساس رمانی به همین نام از «کورماک مک‌کارتی» اقتباس شده و بازیگران بزرگی ازجمله «خاویر باردم» و «جاش برولین» در آن ایفای نقش کرده‌اند. فیلم در مراسم اسکار، برنده جایزه بهترین کارگردانی و بهترین فیلم نیز شده و یکی از بزرگترین فیلم‌های قرن شناخته شده است.

معمولا فیلم‌های وسترن، روند کندی دارند و شامل صحنه‌های اکشن زیادی هستند و فیلم «جایی برای پیرمرد‌ها نیست» از این قضیه مستثنی نیست. تنش، تعلیق و صحنه‌های اکشن و جنایی در این فیلم زیاد است و اگر دقت کافی در تماشای فیلم به خرج ندهید، جذابیتش برایتان از دست خواهد رفت.


تمامی انیمه‌های هایائو میازاکی

فیلم‌هایی که باید به تنهایی تماشا کنید!

فیلمساز افسانه‌ای ژاپنی، هایائو میازاکی، بیش از آنچه که تصور کنید، به سینمای ژاپن و حتی جهان خدمت کرده است. ممکن است که فیلم‌های او به اندازه فیلم‌های هالیوودی شناخته‌شده و معروف نباشد، اما فیلمنامه‌های انیمه‌هایی همچون «قلعه کاگلیوسترو» (Castle of Cagliostro) و «باد برمی‌خیزد» (The Wind Rises) میازاکی، پیچیدگی‌های زیاد و جلوه‌های بصری شگفت‌انگیزی را وارد دنیای سینما کرده است.

باوجود اینکه این فیلم‌ها ظاهرا انیمیشن هستند، اما نه برای کودکان ساخته شده‌اند و نه باید آن‌ها را با جمع دوستان دید (مگر اینکه دوستانتان نیز مانند خودتان حسابی فیلمباز باشند).


شخص درست را راه بده

عنوان اصلی: Let the Right One In

محصول: ۲۰۰۸

فیلم‌هایی که باید به تنهایی تماشا کنید!

فیلم سینمایی «شخص درست را راه بده»، فیلمی ترسناک، مدرن و درعین‌حال با مولفه‌های کلاسیک است و جلوه‌های بصری زیادی دارد و عملکرد دو بازیگر جوان فیلم نیز به آن هیجان داده است. در ظاهر، فیلم به‌گونه‌ای است که شما رغبت می‌کنید همراه دوستانتان تماشایش کنید، اما پیشنهاد ما این است که فیلم را به تنهایی ببینید.

فیلم، داستان دو آدم تنهاست که یکی از آن‌ها دانش‌آموزی قلدر و دیگری خون‌آشامی با عمر جاودانه است که هردو در این دنیای سرد و وحشی به‌دنبال کمی احساسات می‌گردند؛ به‌همین خاطر تنهایی تماشا کردن آن باعث می‌شود که فیلم را بهتر درک کنید؛ بنابراین حتی اگر تنها تماشا کردن این فیلم باعث می‌شود که شب‌هنگام با چراغ‌های روشن بخوابید، باز هم این کار را امتحان کنید.


تلقین

عنوان اصلی: Inception

محصول: ۲۰۱۰

فیلم‌هایی که باید به تنهایی تماشا کنید!

«کریستوفر نولان»، یکی از بزرگترین کارگردانان حال حاضر هالیوود، فیلم‌هایی می‌سازد که برخی ادعا می‌کنند بلاک‌باستر است (فیلم‌های گیشه‌پسند، تجاری و عامیانه)، اما باید بگوییم که اینگونه نیست، زیرا هرکسی نمی‌تواند فیلم‌های نولان را تا آخر دنبال کند. تماشای فیلم‌های سینمایی ساخته نولان به دقت و تمرکز زیادی نیاز دارد.

اینسپشن یا تلقین نیز از این قاعده مستثنی نیست. داستان درباره افرادی است که قصد دارند با ورود به خواب فرزند یک میلیاردر، افکار او را درباره پدرش و ثروتی که از او به ارث می‌برد، تغییر دهند و به لایه‌های مختلف خواب شخص نفوذ می‌کنند.

فیلم به‌قدری پیچیده است که در سینما‌های ژاپن درکنار زیرنویس، شماره لایه خوابی نیز که بازیگران در لحظه در آن حضور داشتند، برروی پرده‌ها نوشته می‌شد، بنابراین اگر به دیدن اینگونه فیلم‌ها علاقه‌ای ندارید و به‌راحتی حواستان پرت می‌شود، بهتر است که از دیدن اینسپشن خودداری کنید.


میان‌ستاره‌ای

عنوان اصلی: Interstellar

محصول: ۲۰۱۴

فیلم‌هایی که باید به تنهایی تماشا کنید!

باز هم فیلمی از کریستوفر نولان همراه با پیچیدگی‌های زیاد. اگر به نجوم و مباحث مربوط به آن علاقه دارید و از پیچیدگی زیاد فیلمنامه نیز حوصله‌تان سر نمی‌رود، بهترین انتخاب برای شما فیلم سینمایی میان‌ستاره‌ای است.

نولان برای ساخت این فیلم از دانشمندان علوم مختلفی همچون فیزیک-نجوم کمک گرفته و باوجود ساخت فیلمی علمی-تخیلی، مبنای فیلمش را برپایه تئوری‌های علمی اثبات شده یا رد نشده قرار داده است.

اگر دوست ندارید که کسی در هنگام تماشای فیلم، مرتبا از شما درباره اتفاقات مختلف و تئوری‌هایی که بازیگران بیان می‌کنند، سوال بپرسد، بهتر است که تنهایی به تماشای فیلم بنشینید.


جاذبه

عنوان اصلی: Gravity

محصول: ۲۰۱۳

فیلم‌هایی که باید به تنهایی تماشا کنید!

فیلم سینمایی جاذبه با بازی «ساندرا بولاک» در نقش دکتر رایان استون و «جورج کلونی» در نقش مت کووالسکی در سال ۲۰۱۳ اکران شد و کارگردانی آن را «آلفونسو کوآرون» برعهده داشت. این فیلم، درامی است که داستان آن در فضا می‌گذرد.

هنوز درباره اینکه در فضا صدایی وجود دارد یا خلا مطلق برقرار است، بحث وجود دارد، اما موسیقی انتخابی کوآرون برای فیلم جاذبه، یکی از دلایلی است که شما باید به تنهایی فیلم را تماشا کنید.

در این فیلم که سرشار از تنش و هیجان است، موسیقی‌ها با هوشیاری انتخاب شده است. در هنگام دیدن این فیلم، یک صدای اضافه یا حتی یک ثانیه حواس‌پرتی، ممکن است که تجربه‌تان از تماشای فیلم را کلا نابود کند.


جاده مالهالند

عنوان اصلی: Mulholland Drive

محصول: ۲۰۰۱

فیلم‌هایی که باید به تنهایی تماشا کنید!

انصاف نیست اگر تنها به نام یک فیلم از دیوید لینچ در این فهرست اشاره کنیم. فیلم‌های دیوید لینچ پر از مفاهیم فلسفی و نمادگرایی هستند و حتی اگر به‌تنهایی چند بار فیلم را تماشا کنید هم ممکن است متوجه مفهوم آن یا حداقل مفهوم برخی سکانس‌ها و نماد‌ها نشوید، چه برسد به اینکه همراه با جمعی که فیلمباز نیستند، به تماشای آن بنشینید، بنابراین اگر به فیلم‌های معناگرا علاقه دارید و درحین دیدن فیلم خوابتان نمی‌برد، به تنهایی و با دقت بسیار زیاد، جاده مالهالند را تماشا کنید (البته شاید مجبور شوید یک بار دیگر هم از اول فیلم را ببینید).

البته لازم به ذکر است که می‌توان تمامی فیلم‌های دیوید لینچ افسانه‌ای را در این زمره جای داد.


رستگاری در شاوشنک

عنوان اصلی: The Shawshank Redemption

محصول: ۱۹۹۴

فیلم‌هایی که باید به تنهایی تماشا کنید!

تابحال اتفاق افتاده که تلویزیون را روشن کنید و ببینید که فیلمی درحال پخش است که تاآن موقع ندیده‌اید و مشتاق شوید که آن را تا به آخر تماشا کنید، حتی اگر درحالت عادی جزو فیلم‌های انتخابی یا حتی موردعلاقه‌تان نباشد؟ «رستگاری در شاوشنک» یکی از همان فیلم‌هاست. هرچند که فیلم ساخته «فرانک دارابونت» در گیشه موفقیت چندانی کسب نکرد، اما به‌عنوان یکی از بزرگترین فیلم‌های تاریخ هالیوود شناخته می‌شود.

دیدن این فیلم ممکن است زندگی شما را تغییر دهد، بنابراین اگر دوست ندارید که در هنگام دیدن فیلم، کسی در کنار شما گریه کند، بهتر است که به تنهایی به تماشای فیلم بنشینید.


یادگاری

عنوان اصلی: Memento

محصول: ۲۰۰۰

فیلم‌هایی که باید به تنهایی تماشا کنید!

شاید از خود بپرسید که چرا شاهد سومین فیلم نولان در این فهرست هستید؟ اما باید بگوییم که جاذبه این فیلم بسیار متفاوت از فیلم‌های دیگر نولان است. شاید این فیلم، فیلمنامه چندان عجیب و خاصی نداشته باشد، اما تدوین آن به‌گونه‌ای است که حتی چند ثانیه غفلت از فیلم، باعث می‌شود که کل ماجرا را از دست بدهید.

تدوین فیلم به‌صورت خطی نیست و داستان از دو طرف روایت می‌شود. سکانس‌های سیاه‌وسفید و رنگی مختلفی در فیلم موجودند که هرکدام معنای خاص خودشان را دارند. اگر بیشتر از این درمورد فیلم ممنتو چیزی بگوییم، ممکن است که داستان فیلم لو برود؛ بنابراین بهتر است که در اسرع وقت به تنهایی به تماشای فیلم بنشینید.


به‌سوی طبیعت وحشی

عنوان اصلی: Into the Wild

محصول: ۲۰۰۷

فیلم‌هایی که باید به تنهایی تماشا کنید!

این فیلم براساس رمانی به‌همین نام نوشته «جون کراکائور» ساخته شده و داستان واقعی «کریستوفر مک‌کندلز» با بازی «امیل هرش» را روایت می‌کند؛ پسری که به‌تازگی از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده و در اوایل دهه ۹۰ میلادی به طبیعت وحشی و بکر آلاسکا سفر می‌کند و متاسفانه پس از چند ماه به‌دلیل گرسنگی می‌میرد.

این فیلم، شما را از حال‌وهوای زندگی روزمره درمی‌آورد و باعث می‌شود که مخاطبان با شخصیت‌های داستان احساس همذات‌پنداری کنند. فیلم «به‌سوی طبیعت وحشی»، درامی عاری از قضاوت است که سفر عرفانی مک‌کندلز را به نمایش می‌گذارد. کسی چه می‌داند؟ شاید شما نیز با دیدن این فیلم، تصمیم بگیرید که زندگی روزمره را رها کنید و قدم در راه ماجراجویی بگذارید.


فرزندان انسان

عنوان اصلی: Children of Men

محصول: ۲۰۰۶

فیلم‌هایی که باید به تنهایی تماشا کنید!

فیلم سینمایی «فرزندان انسان»، تنها یکی از بهترین فیلم‌های علمی-تخیلی قرن ۲۱ به‌شمار نمی‌آید، بلکه می‌توان آن را یکی از بهترین فیلم‌های قرن نیز لقب داد. کارگردان این فیلم نیز «آلفونسو کوآرون» است. داستان فیلم درباره ذم زادوولد بشر است، بنابراین تم اصلی آن تنهایی و بیهودگی است و هر سکانس آن حاوی معناست.

فیلم سرشار از نمادگرایی است و کوآرون برروی جلوه‌های بصری و عملکرد‌های عالی گروه بازیگری‌اش تکیه زیادی کرده است. اگر به تنهایی فیلم را تماشا کنید، این شانس را دارید که بهتر فیلم را درک کنید.

شما دوست دارید که کدام فیلم را به این فهرست اضافه کنید؟ از میان فیلم‌های سینمایی که در این فهرست معرفی شد، شما کدامیک را دیده‌اید و کدامیک توجه و علاقه شما را به خود جلب کرد؟

منبع: looper

شایسته عسگریان
انتشار یافته: 74
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
11:23 - 1398/08/30
اینترنت داریم که ببینیم
پاسخ ها
تو
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
از امارت نمیشه دانلود کرد؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
گفتن قراره امروز یا فردا وصل بشه
رضا جوادی(عاشق نی نی)
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
مگه عوامل برترین ها قطع کردن که سرشون غر میزنی
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1398/08/30
ما یه سری فیلم جذاب رو تنها میبینیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
لیتربیت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
:)))))))
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
خخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
خخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
خخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
خخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
خخخخ
palchemi
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
خخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۸
خوش به سعادتتون :))))
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1398/08/30
اگه بخواهیم دقت کنیم، می ریم کتاب می خونیم. فیلم برای سرگرمی و لذت بردنه، نه برای دقت .
پاسخ ها
امیررضا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
کتاب و فیلم ، خوندن و دیدنش خوبه اینکه بگیم فقط کتاب یا فقط فیلم ، تندروی و زیاده رویه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
به به. دو کلمه از دانشمند موفق کشور. نخبه، اون امثال اخراجی هاست که تو دیدی و میگی برای سرگرمیه، نه دقت. وگرنه فیلم با مفاهیم فلسفی و اخلاقی و علمی و.. زیاده که جا برای دقت داره و هرکسی نمی فهمتش و با کتاب خوب برابری می کنه. خیلیاشونم که از رو کتاب ساخته شدن.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
شما کتاب میخونید که به جمله هاش دقت کنید؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
پس فیلما الکی و صرفا بخاطر سرگرم کردن ساخته میشن و هیچ معنی‌ دیگه‌ای نمیدن؟؟؟ طرز فکرت اصلا خوب نیست
Saeed hazraty
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
فیلم در آن واحد هم میتونه واس سرگرمی و لذت باشه هم دقت.
بدون نام
United Arab Emirates
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
تو دقت نکن
رضا جوادی(عاشق نی نی)
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
هر دو نیاز به دقت دارن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
یه نظر چرت
Iran, Islamic Republic of
11:58 - 1398/08/30
كلا اصرار نويسنده اينه كه تنها باشين
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
نگران نباش نمی خواد اتحاد بنیان خانواده را از هم بپاشه
فیلم های مهمین
بعدش یه پوپک و مش ماشالا با خانواده ببین تا دسیسه های احتمالی نویسنده خنثی بشه
شاینااااا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
احتمالا......گاگول بوده
Iran, Islamic Republic of
12:09 - 1398/08/30
فیلم تلقین و میان ستارگان جزء بهترین فیلم هایی بود که تا حالا دیدم و البته جوکر 2019
Iran, Islamic Republic of
12:16 - 1398/08/30
ارتباط برقرار کردن با فیلم های خارجی سخت است...
چرا باید این فیلم ها را تنهایی ببینیم؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
زیرا برای اینکه چون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
ببخشید شما از کدوم قرن میایی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
شما با سریال ستایش ارتباط برقرار کن
Iran, Islamic Republic of
12:20 - 1398/08/30
هر وقت نت داشتیم میبینم..فعلا که تارک دنیا شدیم
Iran, Islamic Republic of
12:39 - 1398/08/30
فیلم چشمه عالیه. مخصوصا اهنگ هاش که با لحظه لحظه فیلم متناسبه
پاسخ ها
ali
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۸
عاشقشم
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1398/08/30
تلقین
میان ستاره ای
قتل جسی جیمز
رستگاری در شاوشنگ ...اینا عالین . اما نیازی نیست تنها ببینید .خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1398/08/30
فیلم the witch رو هم تنها ببینید
Iran, Islamic Republic of
13:18 - 1398/08/30
خیلی فیلما نیستن
Peaceful warior
Nactural animal
Mother
Dark knight
Joker
....
Iran, Islamic Republic of
13:21 - 1398/08/30
پست خوب و جالبی بود ، اکثر فیلمارو دیده بودم ، سعی میکنم وقت بذارم دوباره ببینم همه فیلمای قوی هستن ، مرسی
به بعضی از نظرات هم توجه نکنید :))) !
United Arab Emirates
14:00 - 1398/08/30
اقای نویسنده اول وضع مملکت رو ببین بعد مطلب بزار،1اینترنت نداریم2اگرهم داشته باشیم سایتهارو بستن3خیلی بدبختیم که افتادیم گیر یه مشت خونخوار
Iran, Islamic Republic of
14:13 - 1398/08/30
مگه صحنه ی غیر اخلاقی زیاد دارند؟:))))
پاسخ ها
girl
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
چه ربطی به صحنه غیراخلاقی داره آخه:\منظور نویسنده اینه تنها ببینید تا بتونید در مورد تک تک دیالوگ ها و تمام سکانسها عمیقا فکر کنید....
Iran, Islamic Republic of
14:29 - 1398/08/30
فیلم her جالب بود این حجم از تنهایی انسان درکش سخته
Iran, Islamic Republic of
14:32 - 1398/08/30
و لیون حرفه ای
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1398/08/30
فیلم جاذبه رو قبلا تلویزیون پخش کرده قشنگه ولی نیازی به دقت نداره ما خانوادگی دیدیم
Iran, Islamic Republic of
15:22 - 1398/08/30
چن تایی از این فیلما رو دیدم. واقعا باید روش تمرکز کرد. فیلمای نولان (مخصوصا اینسپشن) رو بعضی اوقات باید نگه داشت تا در مورد جمله‌ای که میگن فکر کرد. زیرنویس فیلم هم خیلی تاثیر داره. اگه زیرنویس همچین فیلمایی جامع و با اطلاعات نباشه داستان رو نمیشه درک کرد. مردم هم اکثرا سراغ این دسته فیلم ها نمیرن چون باید براش فکر کنن و حوصله‌ش رو ندارن
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1398/08/30
یکی از بهترین فهرست و نقدهایی که دیدم مشخصا یک فیلم باز با دید عامه این فهرست و متن رو نوشته.. درسته جای خیلی فیلم ها خالیه اما فهرست شیندلریه واسه خودش
Iran, Islamic Republic of
16:13 - 1398/08/30
دقیقا بعضی فیلمها رو باید تنهایی دید چون باید همذات پنداری کنی و همه چیز رو حس کنی و توی فیلم فرو بری اگر قرار باشه فقط سرگرم کننده باشه که میشه یه فیلم معمولی
Iran, Islamic Republic of
16:32 - 1398/08/30
فيلم مادر چرا تو ليستتون نيست؟
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1398/08/30
فیلم او واقعا قصه تنها بودن آدمهاس و تنهایز ببینی کلی اشکت در میاد
فیلم جاده مالهلند رو سه بار تنها دیدم و اخرشم نفهمیدم چی میخاد بگه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
برای درک بهتره فیلم بهتره نقدش رو بخونید
Iran, Islamic Republic of
18:37 - 1398/08/30
عزیزم اگه تنها بشیم کی فیلم میبینه
Iran, Islamic Republic of
18:38 - 1398/08/30
رستگاری در شاوشنگ فوق العادس
اینتراستلارم داستان متفاوت و غم انگیزی داره
Iran, Islamic Republic of
19:35 - 1398/08/30
در توضيح فيلم شخص درست را راه بده اينطور نوشتيد:
فیلم، داستان دو آدم تنهاست که یکی از آنها دانش آموزی قلدر و دیگری خون آشامی با عمر جاودانه است

اتفاقا بر عكس، دانش آموز نه تنها قلدر نيست بلكه مورد قلدرى همكلاسيهاش قرار گرفته
bully ميشه قلدر و bullied به شخص قربانى قلدرى هاى بقيه گفته ميشه

فيلم بسيار زيبايى بود. گزارشتان هم خيلى خوب بود. ممنون
Iran, Islamic Republic of
21:47 - 1398/08/30
باید یه سایت کوفتی بذارن باشه با یه سرعت اینترنت خوب باشه که بشه لذت برد !نه یه سری اپلیکیشن پولی که صرفا چندتا سریال خانگی رو روبورس کرده که نگم اونام چقد مزخرف و باعث اتلاف وقت میشه.
Iran, Islamic Republic of
23:49 - 1398/08/30
فیلم جاذبه در کنار هیجانش ، بسیار ارامش بخش و امیدبخشه حتما ببینید
Iran, Islamic Republic of
01:10 - 1398/09/01
اسم اون فیلم یادگاری نیست
فیلم حافظه است
پاسخ ها
girl
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
ممنتو یعنی یادگاری مموری یعنی حافظه.اسم این فیلم هم ممنتو هستش
Iran, Islamic Republic of
03:31 - 1398/09/01
جای dog will توی ای فهرست کمه
Iran, Islamic Republic of
08:49 - 1398/09/01
من تلقین رو دیدم
Iran, Islamic Republic of
10:29 - 1398/09/01
مطلب خوبی بود ممنون
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1398/09/01
اینسپشن بهترین فیلمیه ک دیدم
اینترستلارم فوق العادسسسسس اصلا خیلیییی خوبه این دوتا
Iran, Islamic Republic of
12:31 - 1398/09/01
رستگاری در شاوشنگ عالی بود حتما ببینین!
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1398/09/01
fight club باشگاه مشتزنی
Iran, Islamic Republic of
19:38 - 1398/09/01
با کدامین اینترنت؟
Iran, Islamic Republic of
20:22 - 1398/09/01
لطفا فیلمهای هنرمند خوب و محبوب کشورمان خانم سحر قریشی را هم معرفی و تحلیل کنید
با سپاس
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1398/09/01
نابودی رو دیدم
چیزی نداشت.....

اگر داشت بهم بگین ممنان می شایم
Iran, Islamic Republic of
03:31 - 1398/09/02
جای فیلم jacket خالیه.داستان بسیار زیبایی داره.
Iran, Islamic Republic of
09:23 - 1398/09/02
من فیلم میان ستاره ای رو دیدم.خیلی قشنگ و عالی بود.من 5بار تابحال دیدمش
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1398/09/03
من عاشق انیمه های اقای میازاکی هتم مخصوصا شهر اشباح و قلعه متحرک هاول و پونیو
Iran, Islamic Republic of
19:46 - 1398/09/03
در مورد فیلم تلقین ،هفته قبل که این متن رو خوندم و نت قطع بود،یادم افتاد تازگی یه قسمت کوتاه این فیلم رو کنار مقاله ای در مورد عمق ضمیر نا خودآگاه دیدم و عهد کردم روز وصل نت، فیلم رو دانلود کنم ،دیروز به محض وصل نت فیلم رو زدم و یک کم پیش تموم کردم همون ۲۰۱۰ تریلر ش رو دیده بودم و نمی دونم چرا این همه سال دیدن این فیلم جذاب طول کشید ،هیجانش واسه من بیشتر از پیچیدگی اش بود،بازیها فوق العاده ،دوبله فیلم هم عالی بود .ممنون از پیشنهاد فیلم زیبا
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1398/09/10
واقعا فهرست خیلی خوبی بود ولی کاش به جای نابودی جوکر یا یه چیز بهترو میذاشتین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج