جنگ جالب لیورپول و یونایتد، این بار در مدیریت!
۹۲۵۳۴۱
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۹
۲۹۹۰
پیتر مور رئیس باشگاه لیورپول از صحبت درباره اهداف نقل و انتقالاتی آینده این تیم امتناع کرد.

ورزش سه: طی ماه های اخیر اتهامات زیادی نسبت به ادی وودوارد، مدیرعامل باشگاه منچستریونایتد، مطرح شده است. بسیاری معتقد هستند که مدیر منچستریونایتد در امور نقل و انتقالاتی سایر تیم ها دخالت کرده و دست به مذاکره با اهداف تیم های دیگر در نقل و انتقالات می زند.

در همین رابطه پیتر مور، رئیس باشگاه لیورپول، از صحبت درباره فعالیت احتمالی این تیم سر باز زده است. او گفت: من نه می دانم و نه احتیاجی هست که بدانم ما به دنبال چه بازیکنانی هستیم. من در حال حاضر تنها روی مسائل مالی تیم و روابط با شورای شهر لیورپول تمرکز کرده ام. ما در حال حاضر تنها به دنبال ساختن عناصر تجاری فوق العاده هستیم."

مور در ادامه کنایه ای به وودوارد زد و گفت: "تفاوت زیادی بین تقلب و مداخله وجود دارد. ما به شکل متفاوتی سازماندهی شده ایم و به راه و روش خود ایمان کامل داریم."

این رویکرد طی سال های اخیر به لیورپولی ها کمک زیادی کرده و باعث شده آن ها بازیکنان فوق العاده ای نظیر محمد صلاح، آلیسون بکر، ویرژیل فن دایک و روبرتو فیرمینو را جذب کنند. آن ها با همین روش به قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا رسیدند و در لیگ برتر نیز تا آستانه قهرمانی پیش رفتند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج