داستان پرسپولیس و جونیور وارد فاز تازه‌ای شد
۹۲۵۴۹۷
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۹
۵۹۸۸ 
بی‌خبری جونیور از قرارداد ۵۷۰ هزار دلاری این شائبه را به وجود آورده که چه کسانی در این قرارداد دخیل بودند و توانستند از قبال قرارداد با براندائو پولی به جیب بزنند.

خبرورزشی: باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی بعد از گشتن در دور دنیا و بررسی انواع و اقسام گزینه‌های خارجی، اقدام به خرید جونیور براندائو کرد. بازیکنی که بعد از مدتی قرارداد امضا کرد و از هفته سوم به ترکیب ثابت سرخپوشان اضافه شد. وقتی عملکرد براندئو را در ترکیب پرسپولیس دیدیم متوجه شدیم جونیور نه تنها در حد پرسپولیس نیست بلکه در ابتدایی‌ترین کار‌های فوتبالی مثل بغل پا زدن هم مشکل دارد.

جونیور بعد از چند بازی قرار گرفتن در ترکیب ثابت سرخپوشان مورد انتقاد هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس قرار گرفت به طوری که از همین حالا شایعه خروج او در نیم‌فصل به گوش می‌رسد.

عملکرد فوق‌العاده ضعیف جونیور از یک سو و انتشار رقم قرارداد این مهاجم برزیلی از سوی دیگر باعث شد بار دیگر انتقادات از مدیریت وقت پرسپولیس به اوج خود برسد.

تا به حال اعتراض هواداران پرسپولیس روی عملکرد جونیور بود، ولی حالا داستان براندائو و سرخپوشان وارد فاز تازه‌ای شده است. آن‌طور که اعلام شده قرارداد جونیور با پرسپولیس رقمی حدود ۵۷۰ هزار دلار است که برای بازیکنی با این کیفیت، بسیار بالا به نظر می‌رسد، ولی نکته عجیب در مورد این قرارداد این است که خود براندائو در مصاحبه‌ای اعلام کرده رقم قراردادش بسیار کمتر از ۵۷۰ هزار دلار است.

بی‌خبری جونیور از قرارداد ۵۷۰ هزار دلاری این شائبه را به وجود آورده که چه کسانی در این قرارداد دخیل بودند و توانستند از قبال قرارداد با براندائو پولی به جیب بزنند.

همه این عوامل باعث شده تا هواداران پرسپولیس نسبت به مهاجم برزیلی تیم‌شان و البته مدیریت وقت باشگاه انتقادات زیادی را مطرح کنند و خواهان شفاف شدن زوایای پنهان این قرارداد باشند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط