واکنش انصاری‌فرد به حکم محرومیت احمدزاده
۹۲۶۴۳۹
۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۲
۵۹۸۲ 
محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در بیانیه ای به حکم محرومیت فرشاد احمدزاده واکنش نشان داد.

خبرآنلاین: محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در بیانیه ای به حکم محرومیت فرشاد احمدزاده واکنش نشان داد.

دو روز قبل کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احکام مربوط به هفته هشتم را اعلام کرد که مهم ترین آن، محرومیت دوباره ی فرشاد احمدزاده بود که به زعم کمیته انضباطی به علت «توهین و تهدید داور» صادر شده بود. این اتفاق، واکنش های مختلفی را در شبکه های اجتماعی به دنبال داشت؛ از یک سو عده ای از هواداران پرسپولیس نسبت به رفتار احمدزاده و عملکرد او در این فصل واکنش نشان دادند و عده ای دیگر هم علیه کمیته انضباطی موضع گرفتند. حال 48 ساعت پس از این اتفاقات، انصاری فرد مدیرعامل سرخ ها با انتشار بیانیه ای، نسبت به ارکان فوتبال اعتراض کرده است:

* 9 جلسه محرومیت انضباطی در حالی برای پرسپولیس در نظر گرفته شده که حداقل 5-4 جلسه آن با توجه به دیگر احکام صادره حق تیم نبوده و در قبال تخلفات دیگر تیم‌ها همچون پرسپولیس سخت گیرانه حکم داده شده. مثلا محرومیت شجاع خلیل‌زاده که نه داور و نه ناظر بازی گزارشی نداده بودند کاملا غیرمنصفانه بود. در برخی موارد محرومیت اصلا حق پرسپولیس نبود و این حقیقتا به تیم لطمه وارد کرده آن هم در حالی که این وضعیت دقیقا در برنامه ریزی مسابقات و اشتباهات داوری هم به نفع برخی تیم‌ها تمام شده و به ضرر پرسپولیس. هر جا که حق تیم و بازیکنی از پرسپولیس تضییع شود نه سکوت می‌کنیم و نه دست روی دست می‌گذاریم.

* محرومیت یک جلسه‌ای اخیر احمدزاده را بررسی می‌کنیم. البته محرومیت او قطعی است و جای تجدیدنظرخواهی گذاشته نشده. ما حکم کمیته انضباطی و گزارش داور درباره اظهارات ایشان موقع اخراج در بوشهر و ادعایی که خودش اخیرا مطرح کرده که توهینی نکرده را بررسی می‌کنیم و نتیجه آن را خواهیم گفت. اگر حق با احمدزاده باشد و او اهانت یا تهدیدی نکرده باشد آن را با جدیت پیگیری خواهیم کرد. کلا در اینکه احمدزاده باید مراقب باشد تردید نیست اما ایا با دیگر تخلفات عوامل دیگر تیم‌ها هم اینطور برخورد شده است؟

* کالدرون تاکید دارد طبق ویدئوهای موجود در مصاحبه‌اش اتهامی به استقلال نزده و توهینی هم به داور نکرده و فقط از تصمیم داور در صحنه پنالتی و آفساید در آن بازی تعحب کرده وقبلا هم گفته بود برخی تصمیمات بیرون از زمین نباید در نتایج تاثیرگذار باشد. این یک اظهارنظر کلی بوده که ربطی به بازی استقلال و پارس جم نداشته و به همین خاطر دلیلی برای محروم کردن او وجود ندارد.

* افرادی در ماه‌های گذشته و فصل جاری اتهام حمایت از پرسپولیس و اتهام مهندسی نتایج را زده‌اند ولی هیچ برخوردی با آنها نشده نه احضار شده‌اند و نه محروم؛ در حالی که این اتهام‌ها فقط در مورد پرسپولیس نبوده بلکه اتهام به برگزار کنندگان لیگ و ارکان فوتبال کشور بوده و چون برخوردی نشده هر کس به خود اجازه می‌دهد به پرسپولیس اتهام بزند تا شاید اینگونه در رقابت با پرسپولیس لطمه‌ای به این تیم زده و ناکامی‌ها را توجیه و جو را علیه پرسپولیس سنگین کند.

* قهرمانی‌های پرسپولیس موجب شده شاهد ایجاد هجمه و فرافکنی‌های زیادی علیه پرسپولیس باشیم. به آنها که با این فرافکنی‌ها قصد ضربه زدن به پرسپولیس را دارند صراحتا می گویم بدانند باشگاه از امروز با هرکس که اتهامی به پرسپولیس بزند مدارا نکرده و شکایت خواهد کرد و امیدواریم عزمی جدی برای برخورد در فدراسیون وجود داشته باشد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:45 - 1398/08/17
قهرمانی نه جام‌های کثیف و ا‌سنپی
تاج کبیر آسیا، چهار فینال آسیا، دو قهرمانی آسیا⭐⭐ حسرت نیاکان لنگی ها
Iran, Islamic Republic of
08:49 - 1398/08/17
تازه یادت افتاده! در لالیگا مسی حرف از مهندسی لیگ زد ۴ جلسه محرومش کردند اینجا چون سپاهان تیم اصفهانی است فدراسیون اصفهانی مربی این تیم را هیچوقت باز خواست نمی کنند! چون فکر می کنن خودشون را بازخواست کردند!!!
United Kingdom
09:27 - 1398/08/17
لعنت بر دشمن پرسپولیس
پاسخ ها
خان
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۷
لعنت برتولعنت برلُنگ پولیس،لعنت برادم دروغگو،شمااینقدربه دروغ ودغل متوسل شده ایدکه دیگه تووجودتون نهادینه شده،وبخشی ازوجودتون شده،اخه ازنقدربادروغ ودغل جلورفتین الان به همون شیوه دارین مجازات میشین،میگن هرکس ازهرراهی قدرت گرفت ازهمون راه شیوه اسیب پذیره دادا،اون موقعه که بادروغ ودغل بااسنپ جام میفرستادن براتون به به وچه چه میزدین،الان که گَندتون داره رومیشه ،روی نحستون داره نمایان میشه دروغ ودغل بده،کورخوندی خودتی برادر،مکتب گاوداری عبده انتظاری بیش ازاین ازش نیست.درودبرتاج کبیر،درودبراستقلال سرورپرسپولیس لُنگ.
خان
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۷
درودبرتوبرادرمرگ برلنگی ولنگی زاده
Iran, Islamic Republic of
09:34 - 1398/08/17
آقای مدیر عامل عزیز اولین کار فقط وفقط این سرمربی بی عقل وبنداز دور بخدا داره تیم و.نابود میکنه هنوز دیر نشده این مردک دیوانه است
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1398/08/17
به عمو سلطانی فر
ودایی کاج شکایت کنه.
هدایتی وپیروانی رهم سلام برسونید!؟
-
10:02 - 1398/08/17
ززززارررت تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها

انصاریفرد تو این چهارسالی که برانکو بود ریز و درشت دولت واسه موفیقت شما دست به کار بودن شماهم فکر میکردید مربی باهوشی دارید همونطور که دیدیم برانکو رو بعداز چهارپنج بازی اخراج کردن تو عر عرستان برانکو اگه خیلی مربی خوبیه بیاد بره تو سولاختور یا تو ذوب آهن نتیجه بگیره اگه گرفت خب مشخص میشه مربی خوبیه اگه نگرفت پس ثابت میشه تو اون چهارسالی که تو لنگ بود نتایج بازی هاش بیرون زمین رقم میخورد
Germany
10:07 - 1398/08/17
لنگ کثیف ترین تیم تاریخ ایران است است باید به خاطر کمک های هدایتی خرید داوران توسط هدایتی به دسته ۳ سقوط کند
Germany
10:09 - 1398/08/17
لجن کاری تیم لنگ کرد الان باید دسته دو باشد با خرج میلیارد ها تومان پول هدایتی از بیت المال
Iran, Islamic Republic of
12:24 - 1398/08/17
وقتی مدیر عامل لنگی ها اینقدر آشغال ودروغگو باشه وای به حال تیم وبازیکناشون لعنت به هر چی لنگی بی تربیت ودروغگو.
تاج بزرگ آسیا چهارفینال آسیا دو قهرمانی آسیا . لنگ علی عبده هم پشمک حاج عبدالله
United Kingdom
13:28 - 1398/08/17
اولا مگ حتما داوران بایدگزارش بدن؟ دوما مگ کسی گزارش داد ک چشمی رو بخاطر یک پست اینستاگرامی محروم کردن؟ عکسی ک از شجاع اومد بیرون واضح و آشکاره ک ب داور هیس نشون داد و هواداران تیم خودتونم اون عکسو دیدن. داوران گزاش نمیدن کی گزارش بده همون داورانی ک پنج ساله پشتتونن؟ و درآخر اسم استقلال رو ب زبون نجس و دزد و هوچیگرت نیار. چطو روته میگی کالدرون اسمی از استقلال نیاورد‌ ؟ همگان دیدن و فیلمشم موجوده توکنفرانس خبری اسم استقلال رو اورد. فقط میخاین ب گردن نگیرید. درحالی ک همگان باررها هزاران بار ب چشم دیدن طی این پنج سال و همین امسال هم بیشترین سودرو لنگ از داوری بره همین امسال هم سه تاپنالتی مسخره براتون گرفتن. تیمی ک نماد فساد وتبانی و حمایت شونده از طرف داورانه چطو روشه هوچیگری کنه ودم از پاکی بزنه
چاپ کن لطفا توهم مث اینا نباش
تاج بزرگ آسیا چهارفینال آسیا دو قهرمانی آسیا . لنگ علی عبده هم پشمک حاج عبدالله
United Kingdom
13:29 - 1398/08/17
جام های کثیف و اسنپی. خریداری شده توسط هدایتی با پولهای دزدی و حق مردم
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1398/08/17
این آقافهمیده دیگه نمیشه از اون روشهای چندسال پیش دیگه استفاده کرد مخصوصا بارفتن پروفسور دلال وراحت سر تیمهای دیگه رابرید ومثلا قهرمان شد ومخصوصا اینکه عادل لنگیپور راهم برنامشو تعطیل کردن ونمیتونه وبه دروغ وبا آمار ساختگی طرفدار جمع کرد ومظلوم نمایی کنه برای همین دست پیش گرفته که اگه امسال نتیجه نگرفتن بگن اینجوری واونجوری شده ولی کور خونده دیگه دستشون رو شده وژنرال واسترا خفتشون کردن.
Iran, Islamic Republic of
14:49 - 1398/08/17
زنده باد ارتش سرخ.اینجا خوب ایران دیگه.طاقت ندارن ببینن یه تیم چند سال پشت سر هم همه جام ها رو درو کنه.عاشقت بودم و هستم پرسپولیسم.
Iran, Islamic Republic of
04:00 - 1398/08/18
هرجا خبر از پرسپولیس است صدای ناله و سوزش کیسه کشان و مثلث تاس می آید بمیرید بمیرید از این درد بمیرید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج