آقاتهرانی: غربی‌ها با یک آبمیوه به خیابان می‌آیند
۹۲۶۸۹۹
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
۵۱۷۴
آقاتهرانی گفت: در کشورهای غربی برای کشاندن مردن به داخل خیابان ها برای اعتراضات، وعده ساندویچ و آبمیوه داده می شود و آنها گمان می کنند مردم ما نیز به همین بهانه ها در راهپیمایی ها شرکت می کنند در حالیکه اینگونه نیست و مردم ما فقط با یک ندای رهبر به خیابان ها می روند.

خبرگزاری ایسنا: دبیرکل جبهه پایداری گفت: انقلاب آبروی امام عصر(عج) است از این رو در زمان انتخابات هرکسی را نه به مجلس بفرستید و نه رئیس جمهور کنید.

حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی شامگاه گذشته در همایش سیره سرایان و تجلیل از هیئات مذهبی همدان، با بیان اینکه آمریکایی ها بعد از گذشت این همه سال به این نتیجه رسیدند که نمی توانند با تیر، گلوله و جنگ و حتی بمب اتم شیعه، اسلام و حتی ولایت را نابود کنند اما می دانند اگر فکر جوان ما را نابود کنند، پیروز می شوند، بر وجود جوانان در عرصه های مهم سیاسی و اجتماعی تأکید کرد و افزود: مقام معظم رهبری گام دوم انقلاب را صرفا خطاب به جوانان بیان فرموده اند.

وی با انتقاد از اینکه فضای مجازی جوانان را از بین می برد، تصریح کرد: فضای مجازی در دست یک سری افراد شارلاتان و حقه باز افتاده است و امثال «روح الله زم»ها جوانان ما را مدیریت کرده و در خانه امام حسین(ع) را می بندند.

آقاتهرانی با بیان اینکه دشمن را کوچک نگیرید، غفلت نورزید و نظام را در هیئت های امام حسین(ع) حفظ کنید، خاطرنشان کرد: بچه ها و جوانان را به مسجد بکشانید و آینده را به دست آنها بسپارید.

دبیرکل جبهه پایداری با اشاره به موقعیت استراتژیکی همدان در مسیر کربلا، بیان کرد: همدان به لحاظ جایگاه ویژه و موقعیت خاص خود باید موکب و برنامه خاص برای زائران همیشگی کربلا داشته باشد.

وی با اشاره به فضائل و صفات امام حسین(ع) اظهار کرد: بزرگترین آیه الهی امام حسین(ع) است و تمام صفات عالیه الهی در ایشان خلاصه می شود به طوریکه ذره ای زشتی و اشتباه در کربلا نمی بینیم و با این الگو و نمونه برخی از مسئولان ما می گویند، چشم ما به کدخداست بنابراین فرق برخی از مسئولان ما با کلینتون چیست؟ آیا فقط صرف نماز خواندن نشان مسلمانی آنان است؟ و این کافی نیست.

آقاتهرانی ادامه داد: عالی ترین سوره قرآن کریم بقره و عالی ترین آیه آن ذروه است که ذروه به معنی قله است و قله سوره بقره آیه الکرسی بوده و در همین آیه آمده که ولی اهل ایمان الله بوده و کسی که کافر می شود، طاغوت ولی وی خواهد شد که اکنون تنها حاکمیت غیرخدا بر روی زمین مقام معظم رهبری هستند که با ظهور ولی عصر(عج) به ایشان واگذار می شود.

وی با تأکید بر اینکه آمریکا بزرگترین طاغوت است و تکیه به آن بیهوده است، یادآور شد: آمریکایی ها مادی گرا هستند و هیچ کاری بدون پول انجام نمی دهند و وقتی با جمعیت ۲۵ میلیون نفری که چندین روز در عراق اسکان یافته و پذیرایی شده، مواجهه می شوند که در امنیت کامل به سر می برند، باور این حرکت برای آنان سخت است‌.

وی در ادامه سخنانش با بیان اینکه افرادی که اختلاس می کنند و در انتخابات ندای تقلب برمی آورند این رفتار آنها نشان از غرب زدگی و دنیاپرستی است، افزود: اینهایی که به آمریکا اعتماد کردند، شش سال معطل آنها شده و آخر سر از آنها ناامید شدند.

آقاتهرانی در ادامه گفت: در کشورهای غربی برای کشاندن مردن به داخل خیابان ها برای اعتراضات، وعده ساندویچ و آبمیوه داده می شود و آنها گمان می کنند مردم ما نیز به همین بهانه ها در راهپیمایی ها شرکت می کنند در حالیکه اینگونه نیست و مردم ما فقط با یک ندای رهبر به خیابان ها می روند.

وی خاطرنشان کرد: برخی از افرادی که به واسطه رأی ما بر روی کار می آیند، بعد از دیدن عملکرد آنها معترض هستیم که چرا رهبری آنها را درست نمی کند و یا از روی کار برنمی دارد، درحالیکه رهبری این کار را انجام نمی دهند چرا که انتخاب مردم هستند.

آقاتهرانی با بیان اینکه انقلاب موجود زنده و ماندنی است و این نهضت دینی است که از هیئت ها خارج شده است، تأکید کرد: هدف اصلی انقلاب ما قرب به خداوند بوده است. نهضت انقلاب و رهبر را محکم نگهدارید.

مدیرعامل مؤسسه شهید مدنی در همدان نیز با بیان اینکه خیزش در هیئت های حسینی برای ماندگاری مباحث اعتقادی در هیئات حسینی است، گفت: امروز هیئات حسینی باید مروری بر عملکرد ۱۲ ماه سال به هیئات داشته و تأمل کنند. باید این سوال را پرسید که چقدر از روحانیون هیئات مسائل اعتقادی را تببین می کنند؟

سیدکاظم حجازی تأکید کرد: اگر می بینیم جوانان ما با یک خبر کوچک در فضای مجازی ظرفیت های اعتقادیشان تقلیل پیدا می کند و با حضور در جمع هایی وظایف و واجباتشان فراموش می شود، اگر ساعت ها در هیئات هستند اما در هنگام نماز کم مهری به این واجب صورت می گیرد، ریشه در آن دارد که ما نتوانستیم اصول اعتقادی را به زبان خودشان تبیین کنیم بنابراین برای حفظ اندیشه تشکل هیئات حسینی که صدها سال ماندگاری آن را در تاریخ اسلام می توان دید، بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.

به گزارش ایسنا؛ در دوازدهمین همایش بزرگ سیره سرایان اهل بیت علیهم السلام ضمن تجلیل از هیئت های حسینی، از آیت الله سیدرضا فاضلیان، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان نیز تقدیر شد.

انتشار یافته: 41
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1398/08/18
بقول این ما هیچ کسی را نه به مجلس ونه رییس‌جمهور انتخاب می کنیم دیگر رای نمی دهیم ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
احسن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
لعنت خدا بر کسانی که ب خاطر حفظ پست و مقام خودشیرینی میکنن و فقط بلدن تقدیر و تمجید و پاچه خواری کنند و چشمشون رو بر همه کاستیها .سیاستهای نادرست و فقر و بدبختی هایی ک مردم گریبانگیرند رو بستند.
ایران بیمار
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
بنی صدر و بازرگان را هم مردم انتخاب کردن
Iran, Islamic Republic of
14:18 - 1398/08/18
کار ما ملت نگون بخت به کجا رسیده که این آقا و امثال این آقا به ما مردم رهنمون سیاسی و روش زندگی میدن..والا اگر خودمون رو در دریا غرق کنیم ، رواست
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1398/08/18
ینی اونام ساندیس میدن مثل مسولین ما؟یا میرم میگن بی زحمت یه بندری.یه هایدا......عجب وضعیتی شده که ملت ایرانو مثل خودشون فرض میکنن
Iran, Islamic Republic of
14:23 - 1398/08/18
عجب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
shanjani.............
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
'''''و ما هم '' به خاطر ' ساندیس '' و آب دوغ خیار '' به خیابان می آییم'!
Iran, Islamic Republic of
14:28 - 1398/08/18
احیانا همون ساندیس منظورته؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
ممنون
Iran, Islamic Republic of
14:30 - 1398/08/18
مگه در خارج از ایران هم ساندیس تولید میشه !!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
14:37 - 1398/08/18
منظورتان کیک و ساندیس ه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
سال۸۸شما ساند س دادید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
برعکس گفتی کارمندان وایران وبه زورپول مقام ترس میارن۱۰ملیون کارمندباس همینه
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1398/08/18
منظورتون از آبمیوه همون ساندیسه؟
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1398/08/18
همون ساندیس هست دیگه؟! تو ایران هم غربی داریم که با ساندیس میان بیرون
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1398/08/18
ما هم شربت و گاها چلو کباب و خورشت قیمه می دهیم ! مرد حسابی مگر این مثل را نشنیده ای که می گوید ( بی مایه فطیره ) ? مردم که بی کار نیستند وقتشان را مجانی هدر دهند تازه کارت به کارتها را داشتم فراموش می کردم آنهم پنجاه هزار تومن !
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1398/08/18
آبمیوه خوب فکر کنم از ساندیس گرونترباشه!؟
United Arab Emirates
15:11 - 1398/08/18
آقازشته توهین به ساندیسخورهاست اگه دیگه ما اومدیم ساندیس بخوریم
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1398/08/18
حداقل حرمت ساندیس رو نگه دارید !!!!
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1398/08/18
مرگ بر آمریکا بدون گرین کارتش
United Kingdom
15:27 - 1398/08/18
رای بی رای
پاسخ ها
عبدالله
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
درصف رای می بینمت برای من هم نوبت بگیر
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1398/08/18
کدوم جوون ؟؟؟؟ جوون تو این مملکت معنا نداره جوون یعنی هیچ نه امید نه کار نه پول نه آینده نه زن نه مسکن هیچ وهیچ ..جمع کنید بابا جوونها به خون شماها تشنه هستن
Germany
17:43 - 1398/08/18
غربی عاشق ساندیسن، کشورشون درب داغون با هزار مشکل، سیاستمدارنشون بی کفایت و انحصارطلب و فاسد و بعد هم برای هر کاری با ساندیس به مردم رشوه میدن

خوشبختانه کشور ما که از موضوعات عاریه.

نه پر رویم مثل سنگ پای قزوین و نه اهل شعار
Iran, Islamic Republic of
17:48 - 1398/08/18
ما فقط ساندیس خور شنیده بودیم
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1398/08/18
والا اگر ابروی یک امام این همه دزدی و بدبختی مردم باشه پس اون امام هم به دردی نمیخوره
Iran, Islamic Republic of
18:09 - 1398/08/18
زیاد از این حرفهای دروغ گفتید .حنا ی شما رنگ ندارد .مردم فهمیدند از کی تا حال درغ گفتید .آقای تهرانی مگه دروغ است یک سری اجباری ویک سری به ساندیسی معروفهنندوسری دیگر پولی یابسیجی میان بقیه مردم ۸۰ در صد جمعیت ایران بی تفاوت هستند .لطفا کم دروغ بگید.بسه
Netherlands
19:13 - 1398/08/18
خودت از همه بدتری .هم حاشیه سازی هم تندرو .خدا لعنتتون کنه
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1398/08/18
بنی صدر را هم مردم انتخاب کرده بودن
Iran, Islamic Republic of
21:18 - 1398/08/18
ناراحت نکن خودتو ،ما اصلا رای نمیدهیم
Iran, Islamic Republic of
22:21 - 1398/08/18
معلم اخلاق احمدی نژاد کم حرف مفت بزن
Iran, Islamic Republic of
01:07 - 1398/08/19
منظورش ساندیس و کیک خودمونه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج