سقف دریافتی نیرو‌های مسلح ۱۰میلیون است
۹۲۶۹۸۳
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۲
۱۴۰۵۴ 
فرمانده قرارگاه فرهنگی حضرت بقیه الله اعظم (عج) با اشاره به بازداشت روح الله زم سرشبکه آمد نیوز، اظهار کرد: بازداشت زم از حدود یک سال پیش در برنامه سپاه قرار گرفته بود و ما نیز حتی یکی دو مرتبه تا پای این کار (بازداشت زم) رفته بودیم اما فرصت برای انجام صحیح این کار فراهم نشد.

خبرگزاری ایسنا: فرمانده قرارگاه فرهنگی حضرت بقیه الله اعظم (عج) با اشاره به بازداشت روح الله زم سرشبکه آمد نیوز، اظهار کرد: بازداشت زم از حدود یک سال پیش در برنامه سپاه قرار گرفته بود و ما نیز حتی یکی دو مرتبه تا پای این کار (بازداشت زم) رفته بودیم اما فرصت برای انجام صحیح این کار فراهم نشد.

سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده قرارگاه فرهنگی حضرت بقیه الله اعظم (عج) در گفت وگویی تلویزیونی با اشاره به بازداشت روح الله زم سر تیم شبکه رسانه‌ای آمد نیوز توسط سپاه پاسداران اظهار کرد: این اقدام از حدود یک سال پیش در برنامه قرار گرفته بود و من زمانی که فرمانده کل سپاه بودم در جریان جزئیات آن قرار داشتم؛ یکی دو مرتبه تا پای کار رفته بودیم تا این اقدام (بازداشت زم) انجام شود اما احتمالا صلاح بر این کار نبود و یک سری مشکلاتی پیش آمد و فرصت برای انجام صحیح این کار فراهم نشد اما به لطف خدا این کار در نهایت انجام شد. یکی از ابعاد قدرت سپاه، قدرت اطلاعاتش است.

فرمانده قرارگاه فرهنگی حضرت بقیه الله اعظم (عج) همچنین در این گفت‌وگو درباره اقداماتی که بعد از واقعه تسخیر لانه جاسوسی آمریکا انجام شد، اظهار کرد: بعد از تسخیر لانه جاسوسی من در لانه کارهای فرهنگی انجام می‌دادم؛ محصولات و کتاب‌های که از اسناد داخل لانه به دست آمده و چاپ شده بود را در چادری مقابل پیاده روی لانه جاسوسی به فروش می‌رساندم و در واقع ارتباط بین مردم و دانشجویان تسخیر کننده لانه را برقرار می‌کردم.

وی خاطر نشان کرد: حالتی که مردم نسبت به حرکت دانشجویان و ضدیتی که با آمریکا داشتند و همچنین حمایت‌های که شبانه روز در خیابان‌های اطراف لانه جاسوسی برای مقابله با حرکت دانشجویان انجام می‌دادند برای من خیلی خاطراتی جذابی است.

فرمانده قرارگاه فرهنگی حضرت بقیه الله اعظم (عج) در پاسخ به این پرسش که آیا اگر امروز لازم باشد دانشجویان حرکتی مانند ۱۳ آبان انجام دهند؛ جوانان و دانشجویان پای کار هستند با بیان این که در راه انقلاب ماندن مهم است، گفت: متاسفانه بسیاری از کسانی که در واقعه تسخیر لانه جاسوسی بودند و کنار هم بودیم، در مسیر انقلاب باقی نماندند. زمانی که شرایط آن روز خودمان را با جوانان امروز مقایسه می‌کنم، می‌بینیم اگر لازم باشد جوانان بیشتر از آن دوره پای کار هستند.

سرلشکر جعفری در ادامه با اشاره به سابقه حضور خود در جبهه‌های دفاع مقدس گفت: زمانی که جنگ آغاز شد به صورت خودجوش با یک معرفی نامه از انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران که با امضا دست خط و مهر خودم بود سوار قطار شدم و به اهواز رفتم و در جبهه حضور پیدا کردم.

وی خاطر نشان کرد: در سال ۱۳۶۰ در سوسنگرد بنا به اصرار فرمانده سپاه سوسنگرد به عضویت سپاه درآمدم و به نوعی سابقه حضور من در سپاه از سپاه سوسنگرد است.

فرمانده قرارگاه فرهنگی حضرت بقیه الله اعظم (عج) در پاسخ به پرسشی درباره علت اتمام ماموریت ۱۲ ساله خود به عنوان فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: امروز تهدیدات دفاعی و حتی امنیتی اگر هم داشته باشیم که داریم، نگران آن نیستیم اما به شدت دشمن به اقدامات و تهدیدات فرهنگی، اجتماعی و سیاسی دلبسته است؛ براساس فرمایش فرماندهی کل قوا، امروز در جنگ نرم با دشمنان اعم از دشمنان خارجی و مخالفان داخلی قرار داریم. قرارگاه فرهنگی اجتماعی حضرت بقیه الله اعظم کاری است که مستقیما با حفظ انقلاب و تهدیدات علیه انقلاب اسلامی مرتبط است. به عبارت دیگر این کار ما در کنار همان ماموریت‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

سرلشکر جعفری در ادامه در پاسخ به پرسشی درباره ادعای رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر این که در یک قدمی حمله نظامی به ایران بودیم و من جلوی آن را گرفته‌ام، اظهار کرد: آمریکایی‌ها به شدت از آغاز هر درگیری پرهیز می‌کنند، سقوط پهپاد یا توقیف کشتی انگلیسی نشان داد که همه مردم ما به این موضوع رسیده‌اند. به صورت قطعی به همه ثابت شده که آنها جرات چنین کاری را ندارند.

وی ادامه داد: ممکن است به صورت لحظه‌ای بتوانند کاری انجام دهند ، اما مهم پاسخ‌های بعدی است که آنها دریافت خواهند کرد؛ یکی بزنند، ده تا می‌خورند یک واقعیت است.

فرمانده قرارگاه فرهنگی حضرت بقیه الله اعظم (عج) در ادامه با اشاره به تجهیز نیروهای مسلح به موشک‌های نقطه زن اظهار کرد: زمانی وقتی صبحت از موشک نقطه زن می‌شد ، کسی باور نمی‌کرد. اما بعد از آن که زحمات زیادی روی نقطه زنی موشک‌ها انجام شد باز هم کسانی آن را باور نمی‌کرد تا این که ماجرای داعش پیش آمد و ما برای انتقام گیری از داعش نقاطی را در سوریه مورد هدف قرار دادیم.

سرلشکر جعفری خاطر نشان کرد: اگر کار دست نیروهای جوان انقلابی متعهد باشد، یعنی دست مجموعه‌های با این ویژگی باشد مشکلات برطرف می‌شود ؛ در هر بخشی این اتفاق افتاد، مشکلات برطرف شده است. امروز متاسفانه در سیستم‌های اداری جوانان فرصت نقش آفرینی پیدا نمی‌کند که این یک اشکال است.

فرمانده قرارگاه فرهنگی حضرت بقیه الله اعظم (عج) در پاسخ به پرسشی در مورد وضعیت مالی خود،گفت: سقف دریافتی نیروهای مسلح زیر ۱۰ میلیون تومان است یعنی حقوق افراد بالای ۱۰ میلیون تومان نباید باشد. الان حقوق من در مقایسه با زمانی که فرمانده سپاه بودم کمتر نیز شده است.

وی با بیان این که در این مدت هیچ کاری اقتصادی انجام ندادم اظهار کرد: فرصتی برای انجام کار اقتصادی نداشته‌ام.

سرلشکر جعفری در پاسخ به این پرسش که آیا فرزندان شما از فرصت حضورتان به عنوان فرمانده کل سپاه استفاده کرده‌اند گفت: توصیه من همواره به فرزندانم این بوده که چنین کاری نکند؛ الحمدالله فرزندانم نیز این موضوع را ملاحظه کردند.

فرمانده سابق سپاه در ادامه در پاسخ به این پرسش که آیا همانطور که برخی می‌گوید کلی پول در دست سپاه است و سپاه این پول را در کشورهای دیگر خرج می‌کند اظهار کرد: این که می‌گویند بودجه دست سپاه است، بودجه نظامی کشور معلوم است؛ بودجه نظامی ایران از تمامی ارتش‌های منطقه کمتر است. البته از بودجه نظامی بخشی‌اش به ارتش و بخشی اش به نیروهای مسلح دیگر و بخشی به سپاه می‌رسد. علت این که امروز کار قرارگاه سازندگی سپاه گرفته و پروژه‌های زیادی در دست انجام دارد این است که سپاه با بودجه کمتری نسبت به دیگران و با سرعت بیشتر و کیفیت مناسب تری کار را اجرا می‌کند. مثلا اگر دیگران با یک واحد پول کاری انجام می‌دهند، سپاه با نصف آن واحد پول کار انجام می‌دهد.

فرمانده قرارگاه فرهنگی حضرت بقیه الله اعظم (عج) در پایان خطاب به نیروهای جوان کشور اظهار کرد: همه از جمله مقام معظم رهبری به شما جوانان امید بسته‌اند؛ توصیه می‌کنم که بیشتر روی نقش آفرینی خود فکر کنید و ما امیدواریم رویکرد مردم در انتخابات به سمت نیروهای جوان انقلابی متعهد باشد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 42
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:34 - 1398/08/18
شما که از جان خود برای حفاظت از مردم گذشته اید
تمام دارایی ایران فدای سر تک تک شما
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
اره چون خودت هم از اونهایی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
کدوم جان
ناصری
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
اقای جعفری من با نشسته خدمات درمانی وزارت دفاع
هستم.ضمن تشکر در صحن روز دنیا وایران بودنتان.
اقای جعفری ایا وزارت نفت ارث پدری شاغلین ان است
وحقوق انها با نیروهای مسلح از زمین تا اسمان است
ووزارت دفاع یا بقول مرسنل وزارت گدا حتی سهی اتکا را حذف کرده وپول کم ارزشی میدهد..لطفا کنیددم از عدالت نزنید چرا که چه شاغلین وبازنشسته نظامیان ناراضی از دریافت.حقوق بخور نمی یر هستند.من قسم خورد دیگر از وطن دفاع نکنم .چرا فقط ما فدا شویم واقا زادهای شرکت نفت با امکانات انچنانی به ریش نظامیان وبازنشسته گان بخنندن.اگر دوست داشتی از قدرت دفاع صحبت کنی اول برای مردم خوزستان مانند مترو سنگر دفاعی درست کن بعد از مقاوت ایستادگی سخن گو شرمنده وقت با ارزش شما را گرفتهام. وسلام..
Iran, Islamic Republic of
17:35 - 1398/08/18
شما راست میگی...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
پ ن پ راستی فقط از ان شماست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
ارتش وسپاه ازجونشون مایه گذاشتن..توسیل وزلزله همیشه پیش قدم هستن وردمردم براشون مهمه...هرچی بگیرن نوش جونشون...دردمانماینده های مجلس مفتخوراختلاسگرورانت خواربامدیرهای فاسدکه چشمشون حریصه...سردارایکاش این مجلس روبه توپ میبستین ملت ازدستشون خلاص میکردین یه منشت دروغگو که ملتوبااصلاح طلبی واصولگرایی بازی میدن..الان هم جدیدن خبراومده دوتاازنماینده ها6هزارماشین ازسایپاوایرانخودروخریدن وچن صدکیلوطلاهم دپوکردن..پاسخگوهم نیستن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
اونوقت کارگر بیچاره ۱۵۰۰۰۰۰ تومان بگیره انصافه
Romania
17:38 - 1398/08/18
سقف حقوق ۱۰ م هست .
ماموریت های ویژه حکایت از شرایط سخت دارد .
و حق ماموریت اضافه می شود .
باز هم حق این عزیزان بیشتر هست .
تا آن کسانی که عملا خدمتی ارایه نمی کنند .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
زحمات نیروهای مسلح را با حقوق نمیشود جبران کرد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
پول نمیگیرن که بخوابن وظیفشونه
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1398/08/18
همه باور کردند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
کافر همه را به کیش خود پندارد .
درود بر سرداران سپاه اسلام .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
جونت در بره. بیشترم باشه حقشه
حسینی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
درود بر سپاه درود بر نیروهای مسلح
Iran, Islamic Republic of
18:15 - 1398/08/18
درود بر جعفری گل
پاسخ ها
shanjani.............
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
''''' و سقف دریافتی '' بعضی از افراد 'غیر نیروهای مسلح ' از سازمان تامین اجتماعی ' کمتر از یک میلیون تومان است'!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
مر د عاقل 25ساله تو ارتشم صاحب خونه نشدم تبعیض نیروهای مسلح تا چقد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
مرد حسابی کی میخواهی ادب یاد بگیری آقای سردار جعفری ؟!!!
بدون نام
United Kingdom
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
ولی مابازنشسته ارتش هستیم حقوقمان اینقدرنیست دوملیون ودویست تومن میگیریم .چراشاغلین بایدچهاربرابرماحقوقشان باشد
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1398/08/18
چه خبره؟!
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
خبرای خوب
مثلا دفاع از مرز ها در شب های سرد زمستون یا درگیری با اشرار یا دفاع از حرم یا کمک به محرومیت زدایی یا کمک به سیل زدگان یا زلزله زدگان یا بی پدر شدن یه دختر یا شهادت یا....... اینا خبرای کوچیکی نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
۱۰تومان کم مگه چرااندازیه کارگرپول نمیگیرین مثل دنیا واروپا
رزمنده
United States
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
قشر کم در آمد نیروهای مسلح هستند مثل ارتش ،دریائی و هوایی،انتظامی
رضابندری
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
آقای19:58مشکل تو ربطی به سردار نداره پس چرت نگو
Iran, Islamic Republic of
18:57 - 1398/08/18
سلام سی ویک سال در نیروهای مسلح خدمت کرده ام حقوقم زیر چهار ملیون است که بافقر دست وپنجه نرم میکنیم
پاسخ ها
رضابندری
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
خوبه که 4میلیون برو خدا رو شکر کن جای این کارا
Iran, Islamic Republic of
19:22 - 1398/08/18
سردار عزیز لطفا بفرمایید که در سپاه میانگین حقوق زیر 4میلیون است
10میلیون حقوق را در سپاه شاید 50نفر را شامل شود
Iran, Islamic Republic of
19:39 - 1398/08/18
خوش به حالتون یاد حضرت علی افتادم که خودش نمیخورد ولی همیشه به دیگران کمک میکرد چقدر تفاوت آخه ۱۵۰۰ کجا ۱۰ میلیون کجا تازه اعتراض هم میکنن که قبلا بیشتر میگرفتن اونموقع که همه چی ارزون بود امام زمان کی میخوای ظهور کنی
Iran, Islamic Republic of
19:50 - 1398/08/18
سرتان سلامت ولی خوش بحالتان
Iran, Islamic Republic of
20:26 - 1398/08/18
می دانی یک معلم بازنشسته ب اسی سال خدمت دو میلیون می گیرد جناب سرهنگ؟!!!!
پاسخ ها
رضابندری
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
شما معلما درسته زحمت میکشین ولی 8ماه درس میدین4ماه استراحت باحقوق دارین از اونطرف5شنبه وجمعه بیکارین بعدشم بعد از درس دادن راحت میربن خونه دیگه تو فکر ماموریتهای غافلگیرانه شبانه و غم از دست دادن تعطیلات و این چیزا ندارین این بنده های خدا حتی تو منزلشون هم باید آماده باش معلوم نیست اگه ماموریت رفتن برگشتی در کار باشد ،باشن درسته حقوقتون کمه ولی خودتو با یک نظامی مقایسه نکن.
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1398/08/18
ففط کارگرا بی کس هستند و مظلوم زیر فشار فقر و بی پولی
Iran, Islamic Republic of
20:54 - 1398/08/18
مثل نمایندگان مجلس ،بندگان خدا.،پس تقریبا هفت برابر یه کارگر البته روی کاغذ حقوق میگیرند
پاسخ ها
رضابندری
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
حقوق نماینده ها طبق اظهار خودشون24تا30میلیونه اونم طبق اظهارات خودشون.
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1398/08/18
سردار10میلیون چیزی نیست.
بازنشسته ی فرهنگی نزدیک 3میلیون
Iran, Islamic Republic of
04:28 - 1398/08/19
ماهی 10تومان روزی چقدرمیشه من کارگرم سوادندارم ولی من بیمه وووووووووووووندارم روزی55تومان میگیرم با4تابچه ماهی چقدر میشه؟خواهش میکنم کمکم کنید برای خریدیک متور که متورقبلیمانیروی انتظامی گرفته
Iran, Islamic Republic of
08:58 - 1398/08/19
۱۰میلیون!!!!؟؟؟
کوووووو ماکه ندیدیم......!!!!؟؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج