روحانی: اگر مذاکره، مشکلات را حل‌کند، صبر نمی‌کنم
۹۲۷۴۶۵
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۲
۱۵۲۵۸ 
رئیس جمهور گفت: ایجاد شغل برای جوانان کشور را خدمتی بزرگ و ارزشمند و بهترین راه اشتغال، اقتصاد دانش بنیان است. تولید تمام خطوط نفت و گاز مورد نیازمان توسط دانشمندان ایرانی، عزت کشور است.

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری: حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی یکشنبه شب در جلسه شورای اداری و توسعه استان یزد، گفت: به واسطه علم و دانش، تحولات بزرگی در کشور و دنیا رقم خورده است. اینکه با آب کم، محصول خوبی برداشت می‌شود و در زمان کوتاه می‌توانیم با همدیگر ارتباط برقرار کنیم، به واسطه علم و دانش امکان‌پذیر شده است. علم و دانش به عنوان راه پیشرفت را پیامبر اسلام(ص) به انسان آموخته است او مدینه العلم بود و این درب را به روی انسان گشود و فرمود که انسان با علم می‌تواند به همه جا برسد و اگر سلطنت می‌خواهید به دنبال علم و دانش باشید.

رئیس جمهور با قدردانی از حضور باشکوه مردم یزد در استقبال از خادمان خود در دولت، اظهار داشت: مردم خونگرم و مهربان استان و بویژه شهر یزد با حضور باشکوه خود در مراسم استقبال بر خادمان کوچک خود در مجموعه دولت منت گذاشتند و از همه مردم استان تشکر و قدردانی می‌کنم.

روحانی در ادامه با گرامیداشت میلاد با سعادت پیامبر اسلام(ص)، با اشاره به خدمات ایشان به جامعه و مردم، اظهار داشت: پیامبر(ص) در قدم اول ایمان را برای مردم به ارمغان آورده و درهای آسمان را به روی مردم گشود و جهان‌بینی بزرگی به مردم که چشم امیدشان به ساخته دستشان به نام بت بود، عنایت کرد و آنها را از بت‌ها رهانید و به آسمان متصل کرد و ایمان واقعی را در دل مردم زنده کرد و این کار، بزرگترین و مهم‌ترین رسالت پیامبر(ص) به عنوان اشرف مخلوقات بود.

رئیس جمهور با بیان اینکه پیامبر همچنین بر آموختن علم و دانش تأکید داشتند، گفت:‌ پیامبر(ص) فرمود که علم و دانش را در هر کجا که هست بیاموزید و تأکید داشت که کسی که در راه دانش قدم برمی‌دارد، پا روی بال فرشتگان می‌گذارد و در پیشگاه خداوند عزیز است.

روحانی گفت: ایجاد شغل برای جوانان کشور را خدمتی بزرگ و ارزشمند و بهترین راه اشتغال، اقتصاد دانش بنیان است. تولید تمام خطوط نفت و گاز مورد نیازمان توسط دانشمندان ایرانی، عزت کشور است.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: میدان نفتی بزرگی که خبر آن را اعلام کردیم، به واسطه اکتشافات علمی امکان‌پذیر شده است و متخصصین کشورمان با دانش و تکنولوژی توانستند به اعماق زمین نفوذ کرده و این اکتشاف بزرگ را رقم بزنند. برای آموختن علم و دانش پایانی وجود ندارد و انسان تا پایان عمر خود دانشجو و دانش‌آموز است.

رئیس جمهور حضور و افتتاح کارخانه توربین‌سازی یزد را بسیار خوشحال‌کننده دانست و گفت: اینکه تمام خطوط نفت و گاز توسط توربین‌هایی که به دست متخصصین کشورمان ساخته شده است و کشورمان را در این زمینه بی‌نیاز کرده ، بسیار افتخارانگیز و خوشحال‌کننده است و نشان‌دهنده عزت کشورمان می‌باشد. حضور در این کارخانه یکی از ساعات بسیار خوب برای من بود.

روحانی افزود: مشاهده تحقیقات عظیم و توربین‌های با عظمتی که در این کارخانه از صفر تا صد به دست متخصصان کشورمان ساخته شده، پیمودن همان دانشی است که می‌تواند برای کشورمان اقتدار ایجاد کند.

رئیس جمهور در ادامه سخنان خود کار و تلاش را دیگر توصیه پیامبر(ص) عنوان کرد و گفت: پیامبر(ص) به ما گفت شبانه‌روز کار کنید زیرا کسی که کار می‌کند، مجاهد است.

روحانی با بیان اینکه مبارزه فقط در سنگر نیست و مجاهدت فقط در جنگ و مبارزه نیست، گفت: کسی که کار می‌کند نیز مجاهد است. کار و تلاش عیب نیست. ثروت به دست آوردن نه تنها مذموم نیست بلکه پسندیده هم است. اینکه طرحی افتتاح می‌شود و برای جوانان بیکار اشتغال ایجاد می‌کند، خدمت بزرگ و ارزشمندی است و کارآفرینان که تولید و اشتغال ایجاد کرده و نیاز بازار را تأمین می‌کنند، اگر نباشند، ما باید همه اینها را وارد کنیم. در حالی که امروز با تلاش کارآفرینان، روی پای خود ایستاده‌ایم و به جای واردات تولید می‌کنیم. امروز در فولاد تولیدکننده هستیم و صادر می‌کنیم.

رئیس جمهور در همین زمینه به افتتاح کارخانه تولید آهن اسفنجی در اردکان اشاره کرد و گفت: امروز در چادرملو کارخانه تولید سالانه یک میلیون و 550 هزار تن فولاد اسفندی افتتاح شد که کار بسیار بزرگی است که باعث خودکفایی کشور می‌شود و اشتغال ایجاد می‌کند.

روحانی با بیان اینکه هیچ چیزی بدتر از بیکاری نیست، اظهار داشت: برخی فکر می‌کنند اشتغال را فقط دولت ایجاد می‌کند در صورتی که اینگونه نیست. دولت باید زیرساخت ها ، سرمایه و تسهیلات را فراهم کند، مجلس باید با وضع قانون برای ارایه تسهیلات زمینه را فراهم کند، قوه قضائیه با تأمین امنیت، امنیت اشغال را ایجاد کند و بقیه کارها دست مردم است.

رئیس جمهور در ادامه به شرایط استان یزد اشاره کرد و گفت: همین استان یزد پر از استعداد و موقعیت‌های استراتژیک و راهبردی است. اگر بگوییم در این استان بیکار داریم، اینجا دیگر همه ما مقصر هستیم و همه ما باید کمک کنیم تا این گره گشوده شود.

روحانی: اگر کسی بیکار باشد، مقصر خودش است
روحانی گردشگری را یکی از مهم‌ترین حوزه‌ها برای ایجاد اشتغال معرفی کرد و اظهار داشت: استان یزد ظرفیت فراوانی در حوزه گردشگری دارد که می‌توان برای ایجاد اشتغال بیشتر از آن استفاده کرد.

رئیس جمهور ادامه داد: اقتصاد دانش‌بنیان بهترین راه ایجاد اشتغال است. یزد در این حوزه استعدادهای فراوانی دارد و با آغاز عملیات احداث کارخانه دانش‌بنیان در استان و راه‌اندازی این کارخانه اشتغال استان متحول می‌شود.

روحانی در ادامه اخلاق را دیگر دستور مهم پیغمبر به مردم عنوان کرد و گفت: اخلاق در واقع هدف زندگی ماست. پیغمبر زندگی، انسانیت، معاشرت و سلوک با یکدیگر را به ما یاد داد.

رئیس جمهور اظهار داشت: در زمان پیامبر(ص)، کفار، مسلمانان و مشرکین در کنار هم در مدینه زندگی می‌کردند. اگر پیامبر الگوی ماست باید شیوه زندگی پیامبر(ص) و زندگی مسالمت‌آمیز الگوی ما باشد.

روحانی افزود: از لحاظ امنیت، آرامش و آزادی هیچ جایی از مدینه امن‌تر نبود و آن بخاطر این بود که پیامبری در آن شهر زندگی می‌کرد که این شرایط را در مدینه برای همه ایجاد کرده بود. پیامبر(ص) در بین مردم و مثل مردم خود بود. اگر ما به چنین روزی رسیدیم و به جای انتخاب خط، دایره را انتخاب کردیم که بالا و پایین و اول و آخر نداشته باشد، موفق خواهیم شد.

رئیس جمهور با بیان اینکه اختلاف سلیقه و اختلاف عقیده طبیعی است و افکار یکی نیست، گفت سلمان و ابوذر هر دو صحابی و شاگرد پیامبر(ص) بودند، اما فاصله زیادی با یکدیگر داشتند و اختلاف عقیده و نظرشان فراوان بود. افکار همه ما به یک گونه نیست، اما باید با هم بسازیم و کنار هم باشیم. با اخلاق حسنه هم‌زیستی مسالمت‌آمیز در کنار هم داشته باشیم.

دکتر روحانی در همین رابطه به موضوع انتخابات در کشور اشاره کرد و گفت: انتخابات فرآیند خود را طی می‌کند و از روز ثبت‌نام تا روز رأی‌گیری و انتخاب پیش می‌رود، اما انتخابات که تمام شد، باید همه چیز تمام شود، نباید آن را تا انتخاب بعدی کش بدهیم.

وی افزود: فرد منتخب در انتخابات اعم از انتخابات مجلس، شورا، ریاست جمهوری و یا هر انتخابات دیگری فقط منتخب رأی دهندگانش نیست، بلکه منتخب کل ملت است و همه باید با هر عقیده و نگرشی با فرد انتخاب شده کار کنند تا زمان انتخابات بعدی فرا برسد. همه باید در مدت 4 سال در کنار و همراه فرد منتخب باشند. همه با هم باشیم و در کنار هم متفق باشیم و اگر نظر دیگری داریم تا انتخابات بعدی صبر کنیم تا فرد مورد نظر خود را انتخاب نمائیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه بعد از انتخابات 4 سال باید آتش‌بس اعلام شود، گفت: در زمان جاهلیت هم که همه با هم جنگ و درگیری داشتند، 4 ماه، ماه حرام بود و جنگ تعطیل می‌شد، اما گویا در کشور ما، ماه حرام هم نداریم.

روحانی با بیان اینکه پیامبر(ص) به ما درس اخلاق، تواضع، خلوص و همکاری یاد داد، گفت: پیامبر(ص) به ما گفت که به یاد و به فکر همسایه باشید. امروز با گسترش فضای مجازی و ارتباطات همه با هم همسایه هستیم و با همین تلفن همراه در دست‌مان از هزاران کیلومتر فاصله با هم ارتباط داریم. پس باید به یکدیگر احترام بگذاریم. پیغمبر راه اخلاق را به ما یاد داد، اگر ما ایمان، علم، کار و تلاش و اخلاق را کنار هم قرار دهیم، آنگاه می‌توانیم در کشور از سختی‌ها عبور کنیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه تلاش ما به عنوان دولت تسهیل کار برای شماست، گفت: ما در دولت تلاش چندساله‌ای انجام دادیم تا با یک اتحادیه اقتصادی منطقه به نام اتحادیه اوراسیا همکاری کنیم قدم اول این کار از پنجم همین ماه آبان برداشته شده و ما با 5 کشور دیگر منطقه متصل شدیم این یعنی تحرک در تجارت و تسهیل در بازرگانی و تجارت.

روحانی خاطر نشان کرد: ما باید زمینه صادرات و وام بانکی را برای سرمایه‌گذاران تسهیل کنیم و امکانات مسکن را در اختیار مردم قرار دهیم و در کنار این اقدامات با تلاش مردم است که می‌توانیم از مشکلات عبور کنیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه سخت‌ترین سال‌های بعد از انقلاب از نظر اقتصادی برای کشور سال‌های 97 و 98 بوده است، گفت: در مسئولیت‌های مختلفی که در کشور بعد از پیروزی انقلاب برعهده داشته‌ام، شرایط اقتصادی کشور حتی در زمان جنگ نیز تا به این حد مشکل نبوده است به طوری که امروز با مشکلات فروش نفت، همکاری‌های بانکی، بیمه و انواع مشکلات اقتصادی مواجه هستیم، اما به لطف خدا بعد از پشت سر گذاشتن یک سال سخت، توانستیم راه را باز کنیم. امروز شرایط از سال گذشته بهتر است و امید مردم بیشتر شده است هر چند که هنوز مردم با مشکلاتی در زندگی مواجه هستند.

روحانی با تأکید بر اینکه با همه توان به فکر منافع عمومی مردم هستیم، تأکید کرد: البته مردم هم برای عبور از مشکلات خودشان تلاش می‌کنند. باید مقاومت کنیم، سخت‌کوش و پرتلاش باشیم، جوانان خود را باور کنیم و با دنیا هم در تعامل باشیم.

رئیس جمهور افزود: کار با همسایه‌هایی همچون ترکیه، عراق، افغانستان و پاکستان و همسایه‌ها در شمال و جنوب، همان تعامل با بیرون است و راه را برای حرکت و تلاش باز کردیم.

روحانی یاد آور شد: در کنار هم، با هم و به فکر هم باشیم و از سرمایه‌های ملی خود به خوبی استفاده کنیم اگر نسبت به هم مهربان باشیم، می‌توانیم از مشکلات عبور کنیم. البته بار سنگینی روی دوش ماست که شما باید ما را یاری کنید.

رئیس جمهور در بخش پایانی سخنان خود در جلسه شورای اداری و توسعه استان یزد در جمع مدیران این استان تأکید کرد: هر جا بتوانیم از طریق مذاکره مشکل شما مردم را حل کنیم یا آن را کاهش دهیم من به عنوان رئیس جمهور منتخب شما یک ثانیه صبر نخواهم کرد با اینکه می‌دانم کار بسیار سختی است.

روحانی اضافه کرد: همین الان هم در تماس هستیم و برای حل مشکلات صحبت می‌کنم اما هیچگاه دنبال ذلت نخواهیم رفت ما به دنبال راه‌حل با عزت هستیم. با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و آموزه‌های اسلام، همه در کنار هم هستیم و ان‌شاء الله پیروز خواهیم شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 81
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:57 - 1398/08/19
دروغ گو تو هم فردا میشد جهاد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
مگه از خودت اختیاری هم داری
Iran, Islamic Republic of
22:00 - 1398/08/19
لطفا شما هم جهاد در راه خدا کنید تا ما از فلاکت خلاص شویم.
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1398/08/19
روحانی بیا تا ببینی چرا یک سال و نیمه بیکارم .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
بالانشینها از درد ما خبر ندارند، نمیدونند توی این دو سال چه جوری زندگی کردیم؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
همچین کار سختیم نیست مذاکره. همه کشورهای دنیا با هم مذاکره می کنن ...
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1398/08/19
کدوم زیرساخت درست کردین بله زمان طاغوت که کارخانه زیاد بود کارگر کم اگه کسی بیکار بود مقصر خودش بود شما که از پس اذراب هپکو نتونستید نگهدارید
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1398/08/19
نه مقصر زمان قبل از انقلاب هست و بعدش مموتی نژاد!!!!!
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1398/08/19
آقای حسن آقای کلید دار ، اگه افغانی ها نریخته بودن تو ایران الان خیلیها بیکار نبودند ، خیلی ها هااا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
با این تورم افغانی ها برگشتند کشور خودشون.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
ایرانی ها تن به کارهایی که افغانی ها میدهند، میدهند؟
Japan
22:28 - 1398/08/19
واقعا ذیس جمهور راست میگند پسر من با داشتن فوق ودانشحو
ی دکترا بیکاره مقصر خودشه باید بره اسنپ کارکنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
یه بار رفتند مذاکره کردند کم بدبخت شدیم، الان میخواهن برن بدبختی ما را کاملش کندد
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1398/08/19
این بابا طور صحبت می کنه ، مثل اینکه کره جدید کشف کرده . این کشور روی نفت وگاز قرار دارد. درطول تاریخ نقطه به نقطه کشف میشه. رئیس محترم بگو، با درآمد این ثروت چه مدیریت برای رفاه مردم کردی؟!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
درآمد این کشور میره تو جیب آقازاده ها عزی دلم
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1398/08/19
نه تنها تقصیر بی کاران بلکه بی همسران و بی آشیانه ها ، بی سر پناه ها و خلاصه تمام بی بی ها خود مردم هستند که فریب شعارهای زیبای شما و سلبریتی های کم دان را خوردند و به چکنم چکنم افتادند!
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1398/08/19
اینقدر حرف نزن .من توی کارخونه کار میکردم به خاطر گرونی ها و واردات از کارخونه اخراج وبیکار شدم.خدایی هم هست .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
بریم مذاکره کنیم مشکلاتمون حل میشه شما دلواپس نباش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
ایران شده کشور هفتادو دوملت افغانی عراقی سوری پاکستانی
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1398/08/19
واقعا خدا رو شاکرم که رئیس جمهوری به ما عطا کرده که مقصر بیکاری جوانان را پیدا کرده و راه حل مناسب هم ارائه داده.
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1398/08/19
بله تو درست میگی لعنت بر ما که به تو رای دادیم الان این چرندیات باید گوش کنیم
Iran, Islamic Republic of
22:41 - 1398/08/19
شغل زیاده اما با حقوق یک و نیم میلیون! برادر خانم برایش کار پیدا کردم صبح باید بیست هزارتومان و بعد از ظهر هم همین مقدار کرایه بدهد تا خارج از شهر سر کار بود و آخر ماه فقط سیصدهزارتومان براش باقی میموند ترجیح داد بیکار باشد سر همچنین کاری نرود
Iran, Islamic Republic of
22:44 - 1398/08/19
خدایا چی بودیم چی شدیم
خدا ....

خدایا خسته ایم خسته .. بفهم
Iran, Islamic Republic of
22:49 - 1398/08/19
وای بر مردم بدبخت که این ریس جمهور ماست
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1398/08/19
چقدرم ك زيرساخت داريد و بانك ها تسهيلات توليدي ميدن
شمام جزو الكي ترين رياست جمهوريا بودي
Iran, Islamic Republic of
22:54 - 1398/08/19
تسهیلاتی که شما میدین ب۶درد آئمتون میخوره
Iran, Islamic Republic of
22:54 - 1398/08/19
وقتی لیسانسو فوق لیسانس بیکاره مقصر
بی کفایتی توومسئولین تویه نه مردم
Iran, Islamic Republic of
22:57 - 1398/08/19
چو نیک بنگری همه تزویر میکنند
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1398/08/19
راست میگه مقصر ماییم که بی غیرتیم
کاش از مردم بقیه دنیا یکم یاد می گرفتیم
Iran, Islamic Republic of
23:01 - 1398/08/19
زمان که چیز دیگه میفرمودین جناب دکتر!
Iran, Islamic Republic of
23:01 - 1398/08/19
یه چیزی هم بدهکارهم شدیم....اصلا خر ما از کرگی دم نداشت.باید کیو ببینیم
United Arab Emirates
23:05 - 1398/08/19
ای وول ....
با تمام مخالفتم با نظراتت این حرف رو قبول دارم.
تمام بی کارها بروند و هاون بخرند و آب بکوبند تا مشغول شوند.....
آخه وقتی پول نباشه و دست مردم بخاطر تورم نجومی خالی باشه، زنجیره داد و ستد از هم کسسته میشه و اکثر مردم بیکار میشند.....
آیا گوش شنوایی است که داد مردم رو بشنود؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:06 - 1398/08/19
اینه فرق بین مسئولین ما و مسئولین کشورهای پیشرفته
کلا بجای حل مشکل خیلی راحت مثل آب خوردن توپ رو میندازن توی زمین مردم
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1398/08/19
کاملادرست میگه اینهمه کارریخته چرانمیریددنبالش ازجمله زباله جمع کنی گدایی. رانندگی.که خیابانهارابگردی ومسافری پیدانشه اسفنددودکردن جیب بری واکسی نان فروشی کلاه برداری دلارفروشی رمالی وصدهاازاین کارهادیگه چی میخواهیدمگه عجب مردم ناشکری هستیم ماایراتیها
Iran, Islamic Republic of
23:14 - 1398/08/19
این همه دکتر و مهندس و فوق لیسانس بیکار یا نهایت دارای شغل کاذب مثل دست فروشی و مسافر کشی مقصر هستند یا اونهایی که بدون سواد و اقازاده بازی هر کدوم چندین شغل دارند؟دیگه شغلی نمونده و دیگه پول و سرمایه ای نیست که خود اشتغالی کنند ..تمام وام هایی که میگن واسه خوداشتغالی میدیم دروغه انقدر سنگ جلوی پات میندازند و چیزهای عجیب و غریبی به عنوان ضمانت میخوان که پشیمون میشی تازه باید خودت هم اورده و پول داشته باشی وگرنه بهت وام نمیدن اما برعکسش میلیاردها همین بانکها و موسسات به اقازاده ها وام های بدون بهره و بدون تاریخ عودت پول بدون ضامن میدن ..شما ها همه کارها و پولها و امکانات و دادید به یک عده اقازاده و بقیه رو بی کار کردید تازه زبونتون هم درازه؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
بی سواد هستن
Iran, Islamic Republic of
23:14 - 1398/08/19
کجاگفته؟مرض داری دروغ میگین
Iran, Islamic Republic of
23:15 - 1398/08/19
این که می گن ما باید فلان کنیم و فلان کنیم؟ دقیقا منظورشون کیه؟ مگر الان بیشتر از شش سال نیست که رئیس جمهوره چرا نمی کنه؟ دیگه باید چه کاره بشه که انجام بده؟ یکی به خودش بگه انتخابات تموم شد وعده دادن مال اون موقعس الان اجرا کن !!!! الان نباید بیاد بگه ما باید مشکل بیکاری رو حل کنیم! باید بگه ما برای مشکل بیکاری چه کارهایی کردیم!!!!!!!!!!!!بعد از شش سال همچنان طلبکار!!!!
Romania
23:21 - 1398/08/19
کاش میشد آقای روحانی اختیارات بیشتری داشت ،بدبختانه تندروها نمیزارن دلسوزان کشور به داد این مردم برسن.
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1398/08/19
معلوم حل میکنه همونطوری که تحریم نابود کرد
Iran, Islamic Republic of
23:24 - 1398/08/19
میگن مذاکره فایده نداره مردم میگن مذاکره
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1398/08/19
باز گفت مذاکره
...تو مذاکره با عزت بلد نیستی با خفت بلدی
ما از تو مذاکره نمیخوایم
Iran, Islamic Republic of
23:38 - 1398/08/19
توهم مثل تمام مسئولین کشور از اون بالا تا پاییین فقط حرفای قشنگ میزنی همش شعار کشک
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1398/08/19
همش میگه ما باید ما باید
کارهایی که کردی رو بگو
شما که میگی با کار کردن باید صاحب ثروت شد خدائی اون خونه یا واقعاً ویلا رو تو بهترین نقطه تهران با کار کردن بدست اوردی؟
ضمناً حضرتعالی باید اول مبارزه با فساد رو از خانواده ات شروع کنی.
شما زیرساختها رو باپرداخت دلار 4200 تومنی برای امثال پدر دامادت برا واردات میوه فراهم کردی،که به گفته خودش زیر پل سیدخندان بساط میوه پهن میکرد،نه اشتغال
Iran, Islamic Republic of
00:00 - 1398/08/20
باید گریه کرد به حال این مملکت،گاز ال پی جی رو با ترفند نایاب جلوه دادن اونوقت اولین اتفاقی که افتاد این بود که مردم به ناچار سمت بنزین رفتن و این الودگیه این چند روزه پیش اومده بعد با سیاست اعلام میکنن مصرف بنزین بالا رفته! باید گرونش کنیم،خیلی خیلی .....هستن
Iran, Islamic Republic of
00:02 - 1398/08/20
وقتی مشکلات حل میشه که تو هیچ فنی نزنی ...
-
00:02 - 1398/08/20
اگر این دزدهارو جمع نکنید ایران درست نمیشه ربطی به ترامپ نداره
Iran, Islamic Republic of
00:47 - 1398/08/20
گند مذاکره قبلید توحلق تکرارته
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1398/08/20
مذاکره مشکل را حل میکند ولی مذاکره تو به درد عمت میخوره
Iran, Islamic Republic of
00:56 - 1398/08/20
تو مذاکره دیگه چه دستاورد مملکت رو میخوای به باد بدی !!؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
00:59 - 1398/08/20
مذاکره نکرده بودین وضع مملکت بهتر بود. این هم از نتایج مذاکره. ...
Iran, Islamic Republic of
01:05 - 1398/08/20
اقای مسئول که فقط شعار دادن هم بلد نیستی. !!! وهرروز مردم رو با حرفات به جون هم میاندازی. تا از مشکلاتی که براشون درست کردی غافل بشن !!این رو بدون اگه این دنیا کسی چارت نکنه وقصر. در بری. خداوند قهاری در دنیا وجود داره که انتقام. مظلومین که دستشان به جایی بند نیست 'رو از تمامی ستمگران عالم گرفته ومیگیرد!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1398/08/20
صبرکن بابا،یکبارمذاکره کردی ملت روبدبخت ودربدرکردی دیگه خواهشا مذاکره نکن یه گوشه بشین تااین دوسال هم تموم بشه بری دنبال کار وکسبت!! ازطلابودن پشیمان گشته ایم،مرحمت فرموده مارا مس کنید..
Iran, Islamic Republic of
01:44 - 1398/08/20
ماهم صبر نمی کنیم. بخاطر خون شهدا بیاریم پائین.....
Iran, Islamic Republic of
02:01 - 1398/08/20
شما مطمئن باش حل میکنه خودتون نمیخواین حل بشه
Iran, Islamic Republic of
02:05 - 1398/08/20
شما که پیروزید.ملت کی پیروز خواهندشد
Iran, Islamic Republic of
03:24 - 1398/08/20
اقای روحانی هنوز هم حرف از مذاکره میزنید؟ ...
Iran, Islamic Republic of
05:46 - 1398/08/20
برو مزاکره کن تا دلار بشه صدهزارتومن
مرد حسابی چرا باید امتیاز بدن وقتی الان هیچی توچنته نداری
قبلا که چیزی داشتی اینطوری سرت کلاه گذاشتن
مگه اینکه دوباره چنتا چیز مثل موشکی ازت بگیرن که بعدش حتما حمله میکنن
Iran, Islamic Republic of
06:33 - 1398/08/20
منظورت مذاکره با کیه . ؟ خسته شدیم از دروغهات . مملکتو خراب کردی بس نیست؟
Italy
06:38 - 1398/08/20
همون فرجام بی فرجام بسه
Netherlands
07:41 - 1398/08/20
فقط کناره گیری تو مشکلات حل میکنه
United Arab Emirates
09:06 - 1398/08/20
روحانی جان می دونم درددل زیاد داری میدون دقیقا می دونم اگه دست تو بود خیلی فقط بود من گوشت قرمز رو می تونستم ببرم خونم واقعا درک می کنم من به تو اعتماد کامل دارم که دنبال حق مردم هستی ولی این تندروها نمی گذارن تو کاری بکنی کرک پرت رو شکستن ولی تا آخر باهات هستیم اگه تو این مملکت یکی پیدا شده که حاضر هست همه ی شکسته ها بریزد سرش شما هستی درود بر تو که حداقل مردم می تونند ازت با خیال راحت انتقاد کنن همه ی مشکلات رو رو سرت خراب کنن درود درود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱
درودبرتو که حرف مفت میزنی.توقع دارب ملت روبدبخت کرده انتقادهم نشه؟!بابا تودیگه کی هستی
Iran, Islamic Republic of
10:24 - 1398/08/20
تو فکر میکنی کی هستی که اینقدر اِفه میای
تو چه عملکردی داری طی این چندسال که الان فکر میکنی کاری ازت بر میاد
البته تا اینجا واسه دارودسته ات که عالی بود
Iran, Islamic Republic of
12:30 - 1398/08/20
ما ایرانی ها چرا به احمدی نژاد و روحانی رای دادیم!!!! ؟؟؟؟
پاسخ ها
ملایری
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۷
واقعا بی سلیقه ای که احمدی را با فریدون مقایسه میکنی! یک قیاس مع الفارق! اینا انگشت کوچک احمدی هم نمیشن!
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1398/08/20
البته اگر کاسبان تحریم بهت اجازه بدن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱
هرچی میکشیم از دست شما بازمانده های قاجاره
کاسبان تحریم ؟مزاکره و ...
اینا کلیدواژه های شما اصلاح طلبا برا روی کار آوردن این دولت بود
میگفتین چرا دلار 3تومنه چرا هسته ای ما نفت داریم و ...
حالا نفتم بفروشین اگه میتونین
Iran, Islamic Republic of
03:47 - 1398/08/22
سلام و احترام به نظرات تمام منتقدین که حق دارند گرانی کالاها واقعا شرایط را سخت کرده - ولی عزیزان لطفا کاهش ارز و سکه و قیمت مسکن و خودرو و قطع دست دلالان در این زمینه ها را هم نگاه کنید. این همه آزمون استخدامی دستگاه های دولتی و خصوصی را نمی بینید؟ من خودم میگم تنبلی کردم و برای آزمون اخیر دولتی حوصله درس خوندن نداشتم و تدریس خصوصی میکنم که باید کلی ریاضی مدارس تمرین کنم از کتب مختلف- با رفتن ترامپ مذاکرات هم نتیجه میدهد- منصف باشیم عزیزان
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج