ضرب و شتم بازیکنان مس کرمان در ارومیه!
۹۲۷۴۷۴
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۴
۵۹۰۹
دیدار تیم‌های فوتبال نود ارومیه و مس کرمان در رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های فوتبال به جنجال و درگیری کشیده شد.

خبرورزشی: دیدار تیم‌های نود ارومیه و مس کرمان در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور با تساوی یک - یک به پایان رسید. این دیدار حاشیه‌های فراوانی داشت که بازی به جنجال کشیده شد.

درحالی که از جایگاه ویژه ورزشگاه ارومیه به مجتبی حسینی توهین سنگین سر داده شد داور بازی به مجتبی حسینی کارت قرمز نشان داد و او را از زمین مسابقه اخراج کرد تا جو بازی به تشنج کشیده شود.

در پایان بازی بازهم عوامل تیم نود ارومیه به بازیکنان مس کرمان حمله کردند و در زمان ورود بازیکنان به رختکن بازیکنان و عوامل مس را مورد ضرب و شتم قرار دادند و بازیکنان مس برای مدتی در رختکن حبس شدند.

ضرب و شتم بازیکنان و عوامل تیم مس تا پای اتوبوس تیم مس ادامه داشت و مدیر عامل باشگاه نود به همراه عوامل نزدیک خود در کنار اتوبوس تیم مس به ضرب و شتم تیم مس ادامه دادند.

پس از پایان بازی بهاری مدیرعامل باشگاه نود ارومیه شخصا با سعید قرایی مدیر روابط عمومی باشگاه مس درگیر شد و با کشیدن دوربین وی مانع از سوار َشدن وی به اتوبوس تیم شد در این بین برخی از افراد حاضر در صحنه دوربین باشگاه مس را از کیف آن خارج کردند تا ویدیو اتفاقات ورزشگاه را منتشر نکنند. در زمان وقوع این صحنه افراد نزدیک به آقای بهاری تاکید می‌کردند که این فرد از صحنه‌ها فیلمبرداری کرده است تا مشخص شود علت این درگیری چه بوده است. سرقت این دوربین توسط نیروی انتظامی صورت جلسه شد.

در صحنه درگیری کنار اتوبوس افراد حاضر در کنار آقای بهاری مدیریت باشگاه مس از جمله آقایان محمودی نیا، کافی و کهندل را نیز با هجوم خود روبرو ساختند تا جایی که فرمانده نیروی انتضامی حاضر در صحنه با آقای بهاری به واسطه به وجود آوردن این جو درگیری شدید لفظی پیدا کرد.

احمد نخعی سرپرست تیم فوتبال مس نیز با صحبت‌های تند بیاتلو سرمربی تیم حریف مواجه شد.

در زمان خروج مجتبی حسینی از رختکن تعدادی از حاضرین در ورزشگاه ارومیه درصدد حمله به وی بودند که سایر اعضای کادر فنی تیم مانع این اتفاق شدند و درگیری شدیدی میان آن‌ها صورت گرفت.

در صحنه درگیری کنار اتوبوس افراد حاضر در کنار آقای بهاری مدیریت باشگاه مس از جمله آقایان محمودی نیا، کافی و کهندل را نیز با هجموم خود روبرو ساختند تا جایی که فرمانده نیروی انتضامی حاضر در صحنه با آقای بهاری به واسطه به وجود آوردن این جو درگیری شدید لفظی پیدا کرد.

در نهایت اعضای تیم مس با اسکورت نیروی انتظامی از ورزشگاه خارج شدند.

انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:57 - 1398/08/19
یاشاسین ازربایجان
پاسخ ها
یاشاسین اورمیه
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۹
یاشاسین اورمیه
یاشاسین اورمیه
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
یاشاسین اورمیه
یاشاسین آذربایجان
Iran, Islamic Republic of
23:03 - 1398/08/19
درستش نیروی انتظامی هست نه انتضامی
Iran, Islamic Republic of
23:07 - 1398/08/19
عجب دوستان مهمان نوازی. غریب گیرآوردین!!
Iran, Islamic Republic of
00:03 - 1398/08/20
وقتی برنامه نود ازصدا وسیما حذف شود این هم نتیجه اش.
Iran, Islamic Republic of
00:07 - 1398/08/20
وقتی قانون درست اجرانشودوعده ای درقبال تخلفات مصونیت داشته باشندنتیجه اش همین میشودکه حرمتهاازبین رفته ودرگیریهافیزیکی میشود.
متخلفین هم میدانندهیچ برخوردی باآنهانمیشودوروضع بدترهم خواهدشد.متاسفانه عده ای که دنبال جمع کردن رای هستن ازاین تخلفات حمایت میکنند
Iran, Islamic Republic of
01:38 - 1398/08/20
مملکتو ببین.چیه اینجا ایرانه یا ویرانه
Iran, Islamic Republic of
01:59 - 1398/08/20
من خودم ترک زبانم ولی اصلا کار خوبی نکردن ترکا مهمون نوازن نباید غریب کشی کنه ادم اصلا فوتبالو باید جمع کنن با این اوضاع امروز اینا زدن فردا هم وقتی رفتن کرمان اونا میزنن ورزش یعنی دوستی رفاقت جوانمردی نه وحشی بازی
پاسخ ها
اورمیه یاشاسین
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۹
همین کرمانی ها تو بازی تراکتور و مس کرمان که تو کرمان برگزار میشه ۹۰ دقیقه به ترکا فحش دادن الانم تو اورمیه کتکشونو میخورن تا دیگه فحش ندن نوش جونشون
United Arab Emirates
03:45 - 1398/08/20
از ترکهای که ایرانو به ترکیه ترجیح دادن توقع انسانیت نیست اینا اگه ادم بودن ک پرچم بیگانه رو به ورزش گاه نمیبردن ...جالبه ترکیه هم اینارو شپشی حساب نمیکنه بدبختای بی وجود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
حرف حق زدی داداش، ایول
Iran, Islamic Republic of
13:38 - 1398/08/20
انشاالله تو کرمان جبران میکنن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
برا بچه آذربایجان شاخ نشو مگه عرضه جبران دارین شماها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
شما کرمانی ها جبران کنین خخخخخخخخخخخخخخخخ باشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج