سولسشر: مگوایر می‌تواند کاپیتان یونایتد باشد
۹۲۷۷۲۰
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴
۲۵۹۹ 
اوله گنار سولسشر سرمربی منچستریونایتد بعد از پیروزی 3-1 تیمش مقابل برایتون از هری مگوایر تمجید کرد و گفت او می‌تواند کاپیتان بلندمدت شیاطین سرخ باشد.

ورزش سه: بعد از آنکه منچستریونایتد دیروز موفق شد حریفش برایتون را با نتیجه 3-1 شکست دهد، اوله گنار سولسشر سرمربی این تیم به تمجید از هری مگوایر، کاپیتان تیمش پرداخت و گفت او می‌تواند کاپیتان بلندمدت شیاطین سرخ باشد.

در روزی که یونایتد در خانه خود به راحتی بر برایتون پیروز شد، مگوایر در حالی که بازوبند کاپیتانی را به بازو بسته بود با حضور خود در خط دفاعی خیال بازیکنان خطوط تهاجمی را از دروازه خودی مطمئن کرده بود. مگوایر که در تابستان امسال با قراردادی 80 میلیون پوندی از لستر به یونایتد پیوسته بود هر چه زمان می‌گذرد در ترکیب یونایتد عملکرد بهتری به نمایش می‌گذارد.

هری مگوایر البته در غیبت اشلی یانگ، ستاره کارکشته یونایتد است که بازوبند کاپیتانی این تیم را به بازو می‌بندد و در حال حاضر کاپیتان اصلی شیاطین سرخ محسوب نمی‌شود. اما سولسشر در صحبتهای خود نشان داد که به مگوایر اعتماد زیادی پیدا کرده.

سولسشر در پایان بازی درباره او گفت:" هری از زمانی که به یونایتد ملحق شده چه در زمین و چه در رختکن عالی بوده. او می‌تواند کاپیتان بلندمدت ما باشد".

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج