نصرالله: جنگ آمریکا و ایران ۹۹درصد منتفی است
۹۲۷۸۰۳
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۳
۱۰۱۵۸
دبیرکل حزب‌الله لبنان تأکید کرد: این نفت است که برای ترامپ ارزش دارد. ترامپ به خاطر میدان‌های نفتی نیروهای آمریکایی را در سوریه نگاه داشت.

خبرگزاری ایسنا: دبیرکل حزب‌الله لبنان تأکید کرد: این نفت است که برای ترامپ ارزش دارد. ترامپ به خاطر میدان‌های نفتی نیروهای آمریکایی را در سوریه نگاه داشت.

به نقل از النشره، سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان در آغاز این سخنرانی خاطرنشان کرد: مراسم امروز ما در خصوص روز شهید است. در روز یازدهم سال ۱۹۸۲، جوان شهادت‌طلب شهید احمد قصیر به مقر حاکم نظامی اسرائیلی اشغالگر در شهر صور با خودروی خود که پر از مواد منفجره بود، حمله کرد و دشمن اذعان کرد که طی آن بیش از ۱۰۰ افسر و سرباز کشته شدند. این عملیات بزرگی بود. با وجود عملیات استشهادی دیگر، اما این عملیات استشهادی احمد قصیر در درجه اول قرار دارد و ما از این رو، این روز را روز شهید نامیدیم.

وی ادامه داد: به یاد داریم که در روز شهید، چگونه شارون به خاطر این شکستی که به ارتشش بعد از عملیات استشهادی احمد قصیر وارد شده بود، خوار شده و احساس شکست می‌کرد. روز شهید سالگرد هر یک از شهدای حزب‌الله است.

ترامپ با ارتش خود به عنوان ارتش اجیر شده رفتار می‌کند

سید حسن نصرالله خاطرنشان کرد: دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا به گونه‌ای با ارتش آمریکا رفتار می‌کند که گویی ارتش اجیر شده است، به همین دلیل آنها تصور می‌کنند که همه مردم همچون خودشان هستند.

دبیرکل حزب‌الله تصریح کرد: شهداء ما را وارد زمان پیروزی‌ها و دستاوردها کردند و ما از آنها به خاطر این اقدام پسندیده قدردانی می‌کنیم. از دستاوردهای آنها همچنین این بود که خطرات بزرگ را از کشور ما دور کردند، همانند آن هجمه تروریستی که طی سال‌های اخیر رخ داد. آنها ما را به کشوری تبدیل کردند که فرماندهان ارشد دشمن به کشور ما به عنوان یک تهدید موجودیتی به خود نگاه می‌کند. مقاومت در حال حاضر در اوج قدرت و حضور و اهمیت خود به عنوان بخشی از محور مقاومت در منطقه است.

واکنش عبدالملک الحوثی به تهدیدهای اسرائیل بسیار مهم است

وی ادامه داد: سید عبدالملک الحوثی، رهبر جنبش انصارالله یمن به صورت آشکار در واکنش به تهدیدهای اسرائیل اعلام کرد که پاسخ از طریق شدیدترین حملات صورت خواهد گرفت و این سخن بسیار مهم است.

دبیرکل حزب‌الله عنوان داشت: این سخنان از فرمانده جبهه‌ای مطرح شد که با تجاوزگری‌های آمریکا و عربستان از پنج سال قبل روبرو بوده و سلاح‌های پیشرفته دارد. اسرائیلی‌ها به خوبی به سخنان سید الحوثی گوش فرا دادند، چراکه این سخنان اعتبار و صدق دارد. یمن در محور مقاومت بسیار مهم و اساسی است و یمن به صورت آشکار اعلام می‌کند که قادر به پاسخ دهی است. جنبش‌های مقاومت باید به موضع سید الحوثی افتخار کنند و آن را عامل دیگری از قدرت بدانند. موضع رهبر انصارالله تحول بسیار مهمی است و دشمن و مقاومت هر دوی آنها اهمیت این امر را می‌دانند.

وی ادامه داد: در حالی که بر این حساب باز می‌کنید که ملت‌های ما به دلیل فقر از ایمان و مقدسات و آرمان خود کوتاه بیایند، بدانید که این کار را نمی‌کنند.

جنگ آمریکا علیه ایران ۹۹ درصد منتفی شده است

دبیرکل حزب الله در خصوص جنگ علیه ایران نیز گفت: برخی بر روی جنگ آمریکا علیه ایران حساب باز می‌کردند و من در اینجا می‌گویم که این امر ۹۹ درصد منتفی شده است. ایران پایداری کرده و دشواری مرحله خروج ترامپ از برجام را پشت سر گذاشت. ترامپ همچنان نشسته و منتظر گوشی تلفن برای پاسخ به تماسی از ایران است. استراتژی ترامپ در ایران شکست خورده است.

وی افزود: این نفت است که برای ترامپ ارزش دارد، اما انسان اگر دوست نیز باشد، ممکن است ترامپ در هر لحظه او را ترک کند. ترامپ به خاطر میدان‌های نفتی نیروهای آمریکایی را در سوریه نگاه داشت.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1398/08/20
ممنون نگرانی کمی کم شدش
France
18:24 - 1398/08/20
سلام درود به سید نصراله شیر عرب
Iran, Islamic Republic of
20:43 - 1398/08/20
در عجبم چطور اینقدر با اطمینان99%میگه جنگ با آمریکا رخ نمیده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج