دستگیری خواهر و برادرِ ناتنی با ۸کیلو مواد مخدر
۹۲۷۹۱۳
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۸
۵۵۷۱ 
رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا از دستگیری خواهر و برادری خرده فروش مواد مخدر خبر داد و گفت: از خودروی متهمان ۷ کیلو تریاک و یک کیلو حشیش کشف شد.

خبرگزاری مهر: رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا از دستگیری خواهر و برادری خرده فروش مواد مخدر خبر داد و گفت: از خودروی متهمان ۷ کیلو تریاک و یک کیلو حشیش کشف شد.

سرهنگ رضا حیدری در توضیح این خبر اظهار کرد: ساعت ۴ بامداد اوایل هفته گذشته عوامل کلانتری ۱۱۰شهدا که در حال گشت زنی در محدوده خیابان پیروزی بودند به راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی سواری پراید مشکوک می شوند.

دستگیری خواهر و برادرِ ناتنی با ۸کیلو مواد مخدر

این مقام انتظامی با بیان اینکه سرنشین و راننده خودرو، خانم و آقایی بودند، گفت: مدتی ماموران خودرو را تحت مراقبت قرار داده و در استعلام گیری از پلاک ثبتی مشخص شد که خودرو سرقتی نبوده و سابقه ثبت سرقت ندارد.

کلانتر محله شهدا با بیان اینکه متهمان به محض مشاهده گشت انتظامی کلانتری از محل با سرعت بالایی متواری شدند، افزود: عملیات تعقیب و گریز متهمان آغاز و ماموران کلانتری موفق شدند هر ۲ متهم را پس از دقایقی دستگیر و خودروی آنان را مورد بررسی قرار دهند.

وی بیان داشت: در بازرسی از خودروی متهمان ۷ کیلو تریاک و یک کیلو حشیش و مبلغ ۴ میلیون تومان کشف شد و متهمان به کلانتری منتقل شدند.

حیدری عنوان کرد: متهمان در کلانتری اظهار داشتند خواهر و برادر ناتنی هستند و در شهرهای اطراف سکونت داشتند و مقداری مواد مخدر خریداری و قصد انتقال آن را به محل سکونتشان داشتند که توسط ماموران شناسایی و دستگیر شده اند.

رئیس کلانتری ادامه داد: متهمان همچنین در خصوص وجوه نقد همراهشان، گفت: مبلغ مذکور را از فروش مواد مخدر به دست آورده اند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: متهمان به همراه مواد مخدر کشف شده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
06:21 - 1398/08/21
'''' شاید ' با این اعتراف ' سریع ' و وجود چهار میلیون تومان ' وجه نقد ' از محل فروش مواد مخدر' اولین روز'کاری شان ''بوده باشد'!
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1398/08/21
حاله این چه ربطی داره عنوان خواهر و برادر
ناتننی بودند
Iran, Islamic Republic of
20:14 - 1398/08/21
خاک برسرشون آخه ۴صبح وقت جابجا کردن مواد مخدره احمقا?حق تونه که بگیرنتون ....خخخخخخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج