جزئیات ثبت‌نام در طرح مسکن ملی برای تهرانی‌ها
۹۲۸۸۱۳
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
۶۰۲۸
وزیر راه و شهرسازی توضیحاتی درباره جزئیات طرح مسکن کارکنان دولت و ساز و کار سامانه ثبت‌نام مسکن ملی ارائه داد.

ایلنا نوشت: وزیر راه و شهرسازی توضیحاتی درباره جزئیات طرح مسکن کارکنان دولت و ساز و کار سامانه ثبت‌نام مسکن ملی ارائه داد.

محمد اسلامی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه سامانه ثبت‌نام مسکن ملی برای تهران چه زمانی باز می‌شود و آیا پروژه‌های پادگاه ۰۶ و تهرانسر در همین سامانه اسم‌نویسی خواهد شد، گفت: تا پایان آذرماه سامانه برای ثبت‌نام در مسکن ملی در تهران هم باز خواهد شد.

وی افزود: متقاضیان برای خرید مسکن در پروژه‌های تهرانسر هم می‌توانند در همین سامانه ثبت‌نام کنند.

وزیر راه و شهرسازی درباره اختصاص واحدهای مسکونی تفاهم‌ شده با نیروهای مسلح در منطقه پادگاه ۰۶ گفت: برای ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در پادگان ۰۶ تهران با نیروهای مسلح تفاهم کرده‌ایم و قرار نیست این واحدها در سامانه واگذاری شود.

وی با بیان اینکه سامانه مسکن ملی تاکنون برای سه استان قم، خراسان شمالی و خراسان جنوبی باز شده است، گفت: تا به امروز ۱۵ هزار نفر در سامانه ثبت‌نام کرده‌اند.

وی درباره آخرین وضعیت طرح مسکن کارکنان دولت اظهار داشت: این طرح باید در سازمان برنامه و بودجه بررسی شود و مدل‌های اجرایی آن به تصویب برسد اما در حال حاضر صندوق پس‌انداز یکم را می‌توان به طرح مسکن ملی متصل کرد و عده‌ای از این طریق در طرح اقدام ملی ساخت و عرضه مسکن صاحب خانه شوند.

وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه گفته می‌شود عملکرد سایت ثبت‌نام مسکن ملی همانند فروش فوری خودرو بوده است و در کوتاه‌ترین زمان بسته شد و عده‌ای از ثبت‌نام جا مانده‌اند، گفت: تمام کسانی که واجد شرایط هستند می‌توانند در سایت ثبت‌نام کنند. کارکرد و عملکرد این سایت هیچگاه مانند سایت‌های فروش فوری خودرو نیست و نخواهد بود.

وی ادامه داد: هنوز هم ثبت‌نام برای مسکن ملی در خراسان جنوبی ادامه دارد و افراد می‌توانند برای ثبت‌نام اقدام کنند.

اسلامی اظهار داشت: ثبت‌نام برای مسکن ملی در قم ظرف دو ساعت به حدنصاب رسید و ۴۴۰۰ نفر ثبت‌نام کردند اما این به معنای پایان کار نیست و در صورت تامین اراضی، سایت دوباره باز خواهد شد.

وی ادامه داد: برای شهرهایی که ثبت‌نام به حدنصاب می‌رسد و بسته می‌شود در صورت تامین اراضی، سایت دوباره باز خواهد شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1398/08/23
سقوط قیمت مسکن در راه است. اینطور که معلوم است مردم حتی توان ثبت نام در این طرح را به زور دارند چه برسد خرید خانه های توهمی. آنهایی که متقاضی واقعی مسکن هستند به این روش از بازار خارج میشوند و عده قلیلی دلال بازار باقی خواهند ماند که انها نیز به ناچار قیمتها را کاهش خواهند داد.
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1398/08/23
با افتخار تواخبار اعلام کردیدکه پادگان۰۶تبدیل به پارک میشه دروغگوهای بزرگ ازاول هم معلوم بود چنین لقمه ی چربی برای کاربری مردم نمیزارید استفاده بشه زمینی به این وسعت وجای عالی چراباید پارک بشه که هم به تصفیه هوای تهران پردودکمک کنه هم مردم ازش استفاده کنن وخیر ببینن ازنظرشمادروغگوهاچنین چیزی محاله
Iran, Islamic Republic of
20:22 - 1398/08/23
از این دولت کاذب نفرت دارم اینا میخان بازار مسکن را دوباره بالا ببرن با این کاراشان
Iran, Islamic Republic of
20:23 - 1398/08/23
دولت میخواد مردم را بی خانمان کنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج