هزینه سرسام‌آور کوتینیو برای هر بازی در بایرن!
۹۲۸۸۵۶
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲
۳۷۰۳
یک سال حضور فیلیپ کوتینیو در بایرن مونیخ هزینه سرسام آوری را برای این باشگاه به همراه خواهد داشت.

ورزش سه: یک سال حضور فیلیپ کوتینیو در بایرن مونیخ هزینه سرسام آوری را برای این باشگاه به همراه خواهد داشت.

فیلیپ کوتینیو پس از درخشش در لیورپول حدود دو سال پیش از این تیم به بارسلونا پیوست اما این بازیکن برزیلی موفق نشد که انتظارات را در بلوگرانا برآورده کند؛ موضوعی که باعث شد کوتینیو در تابستان امسال با یک قرارداد قرضی به همراه بند خرید دائمی از بارسلونا راهی بایرن مونیخ شود.

هزینه سرسام‌آور کوتینیو برای هر بازی در بایرن!

باشگاه بایرن مونیخ برای یک فصل حضور کوتینیو در این تیم مبلغ ۸.۵ میلیون یورو به بارسلونا پرداخت کرده و از سمت دیگر این بازیکن در یک سال حضورش در بایرن مبلغ ۲۵ میلیون یورو حقوق دریافت خواهد کرد. مجموع این دو رقم چیزی بالغ بر ۳۳.۵ میلیون یورو می شود که در نوع خود رقم بسیار سرسام آور و هنگفتی است.

نشریه بیلد امروز در گزارشی جالب هزینه حضور یک ساله فیلیپ کوتینیو در بایرن مونیخ را مورد محاسبه قرار داده است. این نشریه مدعی شده که هزینه هر بازی کوتینیو برای بایرن مونیخ چیزی حدود ۶۷۵ هزار یورو آب می خورد. بیلد در ادامه عنوان کرده که با این پول شما می توانید دو لامبورگینی بخرید.

نکته جالب دیگر اینکه اگر بایرن مونیخ در این فصل به فینال جام حذفی آلمان راه پیدا کند و در لیگ قهرمانان نیز تا مراحل پایانی صعود کند، مبلغ ذکر شده تا حدود ۶۵۷ هزار یورو نیز افزایش پیدا خواهد کرد و در صورتی که باواریایی‌ها در مراحل ابتدایی جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا حذف شوند این مبلغ به ۵۰۰ هزار یورو خواهد رسید.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج