میناوند: به فدراسیون باختیم نه عراق
۹۲۸۹۱۸
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۸
۸۱۲۳ 
پیشکسوت فوتبال ایران گفت: متاسفانه شرایطی که پیش از این دیدار برای تیم ملی ایجاد کردند عامل اصلی این شکست بود و از دید من به فدراسیون‌نشینان خودمان باختیم نه عراق.

خبرگزاری ایرنا: پیشکسوت فوتبال ایران گفت: متاسفانه شرایطی که پیش از این دیدار برای تیم ملی ایجاد کردند عامل اصلی این شکست بود و از دید من به فدراسیون‌نشینان خودمان باختیم نه عراق.

مهرداد میناوند در گفت‌وگویی با اشاره به شکست ۲ بر یک تیم ملی برابر عراق اظهار داشت: ما این بازی را زمانی باختیم که حواشی علیه مارک ویلموتس و رفتن او به خاطر عدم دریافت مطالبات مطرح شد. حواشی اخیر از دید من عامل اصلی این ناکامی بود.

وی افزود: متاسفانه تا زمانی که مدیران فعلی در فدراسیون هستند فوتبال ما روز خوش را نخواهد دید. دیگر از جان این فوتبال چه می‌خواهید. متاسفانه یک شعار دارند که مدام آن را تکرار می کنند که فوتبال ما پنج ستاره است اما با وجود این افراد فوتبال ما منفی ۶ ستاره است.

پیشکسوت فوتبال ایران اضافه کرد: کارلوس کی‌روش زیرک بود و می‌دانست چگونه با آقایان تا کند اما ویلموتس اهل تعامل است و فدراسیون با او هم بازی می‌کنند.

میناوند اضافه کرد: متاسفانه با غرور یک ملت بازی می‌کنند. معلوم نیست که آقایان تا چه زمانی می‌خواهند در فوتبال کشور یکه‌تازی کنند و مادامی که مدیران فعلی باشند، روی خوش این ورزش را نخواهیم دید. این شکست به علت ساختار نادرست فوتبال ما بود.

وی خاطرنشان کرد: درست است از نظر فنی ما بد بودیم. البته عراق هم بد بود و روی ۲ اتفاق گل خوردیم اما از نظر فنی حرفی برای گفتن نداشتیم.

علت آن هم فقدان برنامه‌ریزی در آستانه این دیدار حساس بود. مگر می‌شود مربی تنها چهار روز قبل از دیداری با این حساسیت تیم ملی را تحویل بگیرد و تمرینات کمتر از پنج جلسه باشد؟! فدراسیون حتی هیچ اقدامی نکرد تا ببیند بازی قرار است کجا برگزار شود. این شرایط برای فوتبال ما شرم‌آور است. نمی‌دانیم که تا چه زمانی باید این آقایان را تحمل کنیم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1398/08/24
فدراسیون که کلاً تعطیله!!!
ولی آخه تو رو چه به کارشناسی فوتبال، مینا جون تو برو جلو آینه به آرایش کردنت برس، واسه پوستت استرس ضرر داره،!!!
آویزون حالا واسه ما ادای اس اسی هارو در میاری لنگی، تو به سایت نمیخوره نفله!!!
Iran, Islamic Republic of
01:00 - 1398/08/24
خاله مینا تو خودت از منتقدان کیروش بودی عوضی
پس زر مفت نزن
استقلال کبیر . چهارفینال آسیا و دوقهرمانی. لنگ موز خور آسیا
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1398/08/27
ب خودتون لنگیا باختیم خیانت کاران. مردم یادشون نمیره چ بلایی سر کی روش و تیم ملی اوردین.‌ ب چ دلیل؟ چون کی روش اشاره کرد ب فساد لنگ و گفته بود تیم حکومت و فدراسیونه و از قبل جامو بهش دادن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج