کدام تیم قبل از ال‌کلاسیکو بیشتر استراحت می‌کند؟
۹۲۸۹۶۵
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۲
۵۰۰۴
با توجه به برنامه اعلام شده از سوی لالیگا به نظر می‌رسد که بارسلونا فرصت بیشتری برای ریکاوری پیش از دیدار ال کلاسیکو داشته باشد.

ورزش سه: با توجه به برنامه اعلام شده از سوی لالیگا به نظر می‌رسد که بارسلونا فرصت بیشتری برای ریکاوری پیش از دیدار ال کلاسیکو داشته باشد.

قرار بود دیدار بین دو تیم بارسلونا و رئال مادرید روز ۲۶ اکتبر انجام شود اما به دلیل نا آرامی های موجود در شهر بارسلونا این دیدار به تعویق افتاد. دیروز اما لالیگا تاریخ جدید برگزاری دیدار ال‌کلاسیکو را اعلام کرد؛ بر این اساس دو تیم بارسلونا و رئال مادرید روز چهارشنبه ۱۸ دسامبر در ورزشگاه نیوکمپ و از ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

کدام تیم قبل از ال‌کلاسیکو بیشتر استراحت می‌کند؟

با توجه به تاریخ جدید اعلام شده به نظر می‌رسد که باشگاه بارسلونا با آمادگی بدنی بهتری پا به ال کلاسیکو بگذارد. بر این اساس بارسلونا چهار روز قبل از دیدار ال کلاسیکو از ساعت ۱۶ مهمان رئال سوسیداد خواهد بود.

فردای این بازی اما رئال مادرید از ساعت ۲۱ در ورزشگاه مستایا به مصاف والنسیا خواهد رفت. این برنامه نشان می دهد که رئال مادرید حدود ۲۹ ساعت کمتر از بارسلونا برای دیدار الکلاسیکو استراحت خواهد کرد.

کار سخت زین الدین زیدان و تیمش اما تنها به اینجا ختم نمی شود و آنها یک هفته پیش از دیدار الکلاسیکو باید در یک رقابت بسیار مهم به مصاف کلوب بروژ بروند؛ دیداری که می تواند نقش بسیار مهمی را در صعود یا عدم صعود کهکشانی ها به دور بعدی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا ایفا کند. با توجه به این مسائل اصلا بعید نیست که رئال مادرید برای زودتر برگزار شدن بازی اش مقابل والنسیا درخواستی را ارائه دهد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج