کشف ۱۵میلیارد داروی تاریخ مصرف گذشته در تهران
۹۲۹۴۳۹
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۹
۷۸۴۸ 
رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از کشف یک انبار بزرگ دارو‌های قاچاق و تاریخ مصرف گذشته در جنوب تهران و کشف ۱۵ هزار قلم داروی فاسد به ارزش ۱۵ میلیارد ریال خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از کشف یک انبار بزرگ داروهای قاچاق و تاریخ مصرف گذشته در جنوب تهران و کشف 15 هزار قلم داروی فاسد به ارزش 15 میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ بهنام ایرانمنش در این باره، گفت: با دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی اقدام به توزیع داروهای قاچاق و تاریخ گذشته در سطح شهر می کند، بررسی موضوع در دستور کار تیم عملیات پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی پایتخت قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در تحقیقات پلیسی به دست آمد که این فرد هزاران قلم داروی قاچاق و تاریخ مصرف گذشته و فاسد را در یک انبار بزرگ در محدوده چهار دانگه جمع آوری و دپو کرده است.

وی با اشاره به اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت، توضیح داد: با دستور قضائی و هماهنگی با کارشناسان غذا و داروی وزارت بهداشت تیم عملیات پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی در محل انبار حاضر و در بررسی های تکمیلی مشخص شد این اقلام قابلیت مصرف نداشته و برای سلامت مصرف کنندگان خطر ناک می باشد، همچنین فاقد مجوزهای قانونی و گمرکی است.

ایرانمنش با بیان اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر شد، افزود: با توجه به حساسیت موضوع و بحث سلامت شهروندان انبار موصوف با دستور قضائی پلمب شد تا کالای غیر قابل مصرف در اختیار مصرف کنندگان قرار نگیرد.

وی اعلام کرد: در این انبار بیش از 15 هزار قلم داروی قاچاق و تاریخ گذشته به ارزش تقریبی 15 میلیارد ریال کشف شد.

براساس گزارش سایت پلیس، رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی پایتخت با اشاره به اینکه متهم پس از تحقیقات تکمیلی در اختیار مقام قضائی قرار گرفت، از مردم خواست: داروهای مورد نیاز خود را از مبادی رسمی کشور تهیه کنند.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:38 - 1398/08/25
یه عده مفسد و مفسده داروها را انبار میکنند و به مردم نمی دهند عاقبتش می شود این ....بعد تاریخهایش راعوض می کنند و می فروشند ....
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1398/08/25
پول هایی که اصراف میشه مسلمان واصراف های کلان
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
خدا ازتون نگذره مردم از بی داروی میمیرن بعد میلیادر میلیارد دارو از بین میره
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1398/08/25
مال خانم نعمت زاده است حتما
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج