رهبر انقلاب: از تصمیم سران قوا حمایت می‌کنم
۹۲۹۶۹۳
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰
۳۶۰۷۳
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به طرح مدیریت مصرف سوخت با بیان این که گفته بودم اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنم، فرمودند: سران قوا به پشتوانه کارشناسی تصمیمی گرفته اند و طبعا باید اجرا شود.

خبرگزاری ایرنا: رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به طرح مدیریت مصرف سوخت با بیان این که گفته بودم اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنم، فرمودند: سران قوا به پشتوانه کارشناسی تصمیمی گرفته اند و طبعا باید اجرا شود.

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز یکشنبه در درس خارج فقه درباره طرح مدیریت مصرف سوخت فرمودند: در این کار سررشته ندارم و نظرات کارشناسی نیز متفاوت است. اما گفته بودم اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنم.

رهبر انقلاب: تصمیم سران قوا باید اجرا شود

حضرت‌ آیت الله خامنه ای فرمودند: سران قوا به پشتوانه کارشناسی تصمیمی گرفته اند و طبعا باید اجرا شود. یقینا برخی مردم از این تصمیم نگران و ناراحت می‌شوند. یا به ضرر آنهاست اما تخریب و آتش زدن کار مردم نیست کار اشرار است.

ایشان خاطرنشان کردند: ضد انقلاب و دشمنان ایران همیشه از این گونه تخریب‌ها نا امنی‌ها حمایت کرده اند که اکنون نیز به همین کار مشغولند.

رهبر انقلاب افزودند: این گونه مسائل ناامنی را که می تواند بزرگترین مصیبت هر کشور و جامعه بشود تشدید می کند هیچ انسان عاقل و علاقه‌مند به کشورش به این کارها دست نمی زند. مسئولان هرچه می‌توانند دقت و مراقبت کنند تا مشکلات این طرح برای مردم هرچه ممکن است کم شود.

حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: در تلویزیون دیدم مسئولان گفتند مراقبت می ‌کنند که این افزایش قیمت بنزین به افزایش قیمت دیگر کالاها منجر نشود. این مراقبت کاملا لازم است. گرانی برای مردم مشکلاتز یادی ایجاد می کند

همه مسئولان مراقب باشند مسئولان حفظ امنیت هم به وظیفه خود عمل کنند.

ایشان تاکید کردند: مردم که با هوشیاری و بصیرت اقدام کرده اند این بار هم ازافرادی که تخریب می‌کنند، فاصله بگیرند.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

رهبر انقلاب: از تصمیم سران قوا حمایت می‌کنم

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج