مدارس ابتدایی بوشهر و خارگ تعطیل شد
۹۳۰۰۴۳
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۲
۱۸۰۶۴ 
آموزش و پرورش استان بوشهر اعلام کرد: مدرسه‌های مقطع ابتدایی و پیش دبستانی شهر بوشهر و خارگ به دلیل شدت بارندگی و آبگرفتگی روز دوشنبه تعطیل است.

 خبرگزاری تسنیم: باتوجه به شدت بارندگی که از ساعت‌های اولیه صبح یکشنبه در مناطق مختلف استان بوشهر آغاز شده، براساس تصمیم ستاد مدیریت بحران شهرستان بوشهر مدرسه‌های مقطع ابتدایی و پیش‌دبستانی این شهر به جز (عالی‌شهر) و منطقه خارگ تعطیل خواهد بود.

‌مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: به سبب ادامه بارش‌ها تمامی مدارس مقاطع ابتدایی و پیش دبستانی بوشهر به استثنای مدارس عالی شهر در نوبت عصر تعطیل شد.

مجید اجرایی با اشاره به ادامه بارش‌ها در شهر بوشهر اظهار داشت:با توجه به شدت بارندگی و بر اساس تصمیم ستاد مدیریت بحران شهرستان بوشهر، صبح دوشنبه 27 آبان مدارس دوره ابتدایی و مراکز پیش دبستانی این شهرستان به جز شهر عالیشهر تعطیل است.

وی با بیان اینکه برای تعطیلی نوبت بعدازظهر مدارس هنوز تصمیمی گرفته نشده است افزود:تصمیمات ستاد مدیریت بحران شهرستان‌ها و مناطق برای تعطیلات مدارس اطلاع رسانی می‌شود.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر آبگرفتگی ناشی از بارندگی‌های شدید را از علت تعطیلی مدارس دانست و گفت: مابقی مدارس استان بوشهر باز است و هنوز تصمیمی برای این مدارس اعلام نشده است.

‌بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان بوشهر، بارش‌ باران و رحمت الهی از عصر یکشنبه تا اواخر وقت دوشنبه شدت بیشتری دارد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج