تکذیب کشته شدن دو نفر در کهگیلویه و بویراحمد
۹۳۰۲۵۸
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
۱۶۹۷۰
کهگیلویه و بویراحمد فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کشته شدن ۲ نفر طی اعتراضات اخیر در شهرستان بهمئی این استان صحت ندارد.

خبرگزاری ایسنا: کهگیلویه و بویراحمد فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کشته شدن ۲ نفر طی اعتراضات اخیر در شهرستان بهمئی این استان صحت ندارد.

سردار مهدی انصاری با اشاره به شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر کشته شدن دو نفر در شهرستان بهمئی افزود: این موضوع از اساس کذب محض است.

وی از مردم استان خواست تا اخبار واقعی را از زبان مسئولان و رسانه‌های رسمی دنبال کنند و به چنین شایعات و اخبار کذبی توجه نکنند.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حوادث اخیر در کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به این که هر چند اعتراضاتی در سطح استان بود، اما شاهد کمترین تنش و یا آسیب رساندن به اموال عمومی بودیم، تصریح کرد: مردم استان کهگیلویه و بویراحمد همچون همیشه فهیم و با درایت در این قضیه عمل کردند تا اخلال‌گران امنیت و آرامش جامعه نتوانند از وضع موجود سوء استفاده کنند.

انصاری با بیان این که دشمن به دنبال ایجاد ناامنی در کشور است تا بتواند ایران را نیز به مانند سایر کشور‌های منطقه ناامن کنند، بیان کرد:، اما به کوری چشم آن‌ها مردم ایران اسلامی مردمی هوشیار و بصیرتمند هستند و توطئه‌های دشمن را به خوبی در این ۴۰ سال فهمیده و هوشیار و آگاه بوده اند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج