عنایتی: تیم ملی نباید کی‌روش را از دست می‌داد
۹۳۰۴۳۱
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۳
۴۹۳۷ 
غلامرضا عنایتی، مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: نباید کارلوس کی‌روش را از دست می‌دادیم، چون او همه چیز در فوتبال ایران را تغییر داد.

خبرگزاری میزان: غلامرضا عنایتی در گفت‌وگویی در خصوص شکست تیم ملی فوتبال ایران مقابل عراق اظهار داشت: واقعیت این است که تیم ملی بازی خوبی انجام نداد و به همین علت شکست خورد. در این بازی اگر بازیکنان ما انگیزه و دقت بیشتری داشتند، قطعا به پیروزی می‌رسیدیم، ولی متاسفانه این طور نشد و در یک تقابل مهم، شکست خوردیم.

وی افزود: با این حال معتقدم در دور برگشت رقابت‌ها می‌توانیم هر ۴ بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم، زیرا ۳ دیدارمان در خانه انجام می‌شود و بازی خارج از خانه هم مقابل کامبوج است. صعودمان از این گروه به دور بعدی حتمی است، اما اگر مقابل بحرین و عراق موفق به کسب امتیاز می‌شدیم، کارمان آسان‌تر از حالا بود.

عنایتی: تیم ملی نباید کی‌روش را از دست می‌داد

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال در خصوص انتقادات فراوان از عملکرد مسعود شجاعی تصریح کرد: مسعود یکی از بازیکنان مهم فوتبال ایران و کاپیتان تیم ملی است. شاید در آن صحنه دچار اشتباه شد، اما انتقاد به این شکل از شجاعی کار درستی نیست. نباید بار انتقادات را روی دوش مسعود شجاعی بیندازیم، زیرا مسائل دیگری هم در شکست تیم ملی تاثیر داشت.

عنایتی ادامه داد: یکی از این مسائل، انتخاب ترکیب اصلی و حتی بحث انتخاب سرمربی تیم ملی است. در واقع نباید کارلوس کی‌روش را از دست می‌دادیم، چون این مربی همه چیز در فوتبال ایران را تغییر داد و دیدگاه‌ها در مورد تیم ملی را عوض کرد. با این وضعیت، نباید اجازه می‌دادیم که او از تیم ملی جدا شود، ولی حالا دیگر شرایط دگرگون شده و باید به فکر اصلاح بود.

بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال در مورد وضعیت آبی‌پوشان پایتخت در ادامه لیگ هم گفت: استقلال با استراماچونی به تیم بسیار قدرتمندی تبدیل شده و بازی‌های زیبا و موفقیت‌آمیزی را ارائه می‌کند. تصور من این است که در ۵ هفته باقی‌مانده تا پایان نیم فصل، استقلال بتواند با بیشترین امتیاز ممکن کار را تمام کرده و راهی تعطیلات شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط