حسینی: بعد از آمدن جلالی پیشرفت کردیم
۹۳۰۵۷۸
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷
۳۰۱۷ 
مدافع تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان اعتقاد دارد که در بازی با شهر خودرو مستحق کسب سه امتیاز بودند.

خبرگزاری تسنیم: عبدالله حسینی با اشاره به شکست تیمش برابر شهر خودرو در مشهد گفت: در این بازی با آگاهی کامل از نقاط ضعف و قوت حریف به میدان آمدیم و فوتبال بسیار خوبی به نمایش گذاشتیم. در اکثر لحظات بازی صاحب توپ و میدان بودیم اما روی یک ضد حمله گل خوردیم و بازی را واگذار کردیم. در این بازی فرصت‌های خیلی خوبی را در عین ناباوری از دست دادیم و فوتبال روی بدش را به ما نشان داد. مقابل شهر خودرو، چیزی جز برد حق ما نبود ولی متاسفانه به حقمان نرسیدیم و این شکست خیلی تلخ و ناراحت‌کننده بود.

مدافع گل گهر در ارتباط با اینکه بعد از آمدن مجید جلالی هم مشکل نتیجه نگرفتن این تیم حل نشده، عنوان کرد: بعد از آمدن آقا مجید از لحاظ فنی پیشرفت کردیم و فوتبال گل‌گهر نظم و شکل بهتری پیدا کرده است. باور کنید اگر این بازی را می‌بردیم شرایط به صورت کامل تغییر می‌کرد، واقعا حیف شد که سه امتیاز این بازی را نگرفتیم. اگر یک برد بیاوریم همه چیز تغییر خواهد کرد.

حسینی که در این دیدار برابر تیم سابقش قرار گرفت، تصریح کرد: از هواداران شهر خودرو که به من لطف داشتند تشکر می‌کنم. برای این تیم در فصل جاری آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم شهر خودرو در آسیا نماینده موفقی برای ایران باشد.

مدافع گل‌گهر در ارتباط با دیدار مقابل ماشین‌سازی خاطرنشان کرد: همه بازی‌های لیگ برتر سختی‌های خاص خودش را دارد. ما میزبان هستیم و باید در این بازی سه امتیاز را بگیریم. در این بازی محکوم به برد هستیم و امیدوارم به نتیجه دلخواه‌مان برسیم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج