کار سخت شاگردان بنا در جام جهانی
۹۳۱۹۱۲
۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳
۲۵۰۷ 
تیم ملی کشتی فرنگی ایران در حالی باید در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۹ تهران به میدان برود که مبارزات بسیار سخت و حساسی را با تیم‌های همگروه خود پیش رو خواهد داشت.

خبرگزاری مهر: رقابت‍های جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۹ طی روزهای ۷ و ۸ آذرماه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود. طبق اعلام اتحادیه جهانی کشتی، ۸ تیم برتر رقابت های جهانی ۲۰۱۹ نورسلطان قزاقستان مجوز حضور در این مسابقات را خواهند داشت.

بر اساس تصمیم هیأت اجرایی اتحادیه جهانی کشتی، گروه بندی مسابقات جام جهانی با سیستمی جدید انجام می شود به نحوی که تیم اول رقابت‌های جهانی با تیم های چهارم، پنجم و هشتم و تیم دوم نیز با تیم های سوم، ششم و هفتم همگروه خواهند شد.

بدین ترتیب تیم های روسیه، ایران، قزاقستان و کوبا در گروه یک و تیم های ازبکستان، گرجستان، ژاپن و چین هم در گروه دو قرار گرفتند. با توجه به گروه بندی این مسابقات می توان به وضوح دید که تیم ملی کشورمان کار بسیار سختی را برای صعود به مرحله نهایی پیش رو دارد.

در همین راستا حسام الدین جعفری سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی ایران به خبرنگار مهر گفت: روزهای پایانی اردوی آماده سازی را پشت سر می گذاریم که خوشبختانه هیچگونه مشکلی از نظر روحی و جسمی در بین ملی پوشان وجود ندارد.

وی در خصوص گروه بندی جام جهانی نیز تصریح کرد: در گروه بسیار سختی قرار گرفتیم و باید با سه تیم توانمند و مدعی مصاف کنیم. طبق برنامه باید در مسابقه اول به مصاف تیم روسیه برویم و در دیدارهای بعدی با کوبا و سپس با تیم قزاقستان مصاف کنیم. البته شرایط تیم ایران هم بسیار خوب است و امید فراوانی به صعود از گروه خودمان داریم.

سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی ادامه داد: نفرات ملی پوش طی روزهای قبل مشخص و معرفی شدند و تا پایان هفته باید در اردو به تمرین بپردازند. فرنگی کاران طبق برنامه کادر فنی در تمرینات نوبت صبح امروز، تمرین کشتی را در دستور کار دارند و عصر امروز استراحت خواهند داشت.

ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۹ تهران به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: رضا خدری- پویا دادمرز

۶۰ کیلوگرم: علیرضا نجاتی- شیرزاد بهشتی طلا

۶۳ کیلوگرم: محمد نوربخش- سامان عبدولی

۶۷ کیلوگرم: حامد تاب- محمدجواد رضایی- محمد الیاسی

۷۲ کیلوگرم: محمدرضا گرایی – امین کاویانی نژاد

۷۷ کیلوگرم: محمدعلی گرایی- پژمان پشتام- رسول گرمسیری

۸۲ کیلوگرم: سعید عبدولی- جمال اسماعیلی

۸۷ کیلوگرم: حسین نوری- رامین طاهری

۹۷ کیلوگرم: محمدهادی ساروی- مهدی بالی

۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی - امین میرزازاده

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج