زمان برگزاری جلسه استیضاح وزیر کشاورزی
۹۳۱۹۶۵
۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳
۷۵۷۲
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: استیضاح وزیر جهاد کشاورزی روز سه شنبه در صحن علنی مجلس برگزار خواهد شد.

خبرگزاری صداوسیما: سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: استیضاح وزیر جهاد کشاورزی روز سه شنبه در صحن علنی مجلس برگزار خواهد شد.

 اسدالله عباسی در خصوص دستور کار جلسات مجلس در این هفته افزود: در خصوص نشست روز یکشنبه هنوز تصمیم گیری نهایی صورت نگرفته است، اما پیگیر ساماندهی سریع وضع اینترنت در کشور نیز هستیم؛ تصمیمات مجلس درباره برگزاری نشستی به همین منظور متعاقبا اعلام می‌شود.

وی با اشاره به بررسی وضع بازار در نشست روز دوشنبه مجلس نیز گفت: گزارش‌های نهایی کمیسیون اقتصادی و ستاد تنظیم بازار درباره قیمت‌ها و همچنین کمیسیون برنامه و بودجه درباره اصلاح ایرادات و مشکلات اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها در این نشست بررسی خواهد شد.

آقای عباسی با اشاره به ماموریت کمیسیون‌های تخصصی مجلس با توجه به اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها و افزایش قیمت بنزین، افزود: جلسه روز دوشنبه مجلس به رصد بازار و همچنین اجرای درست قانون هدفمندی یارانه‌ها اختصاص دارد و علنی یا غیر علنی بودن این نشست نیز هنوز مشخص نیست.

وی گفت: در این جلسه گزارش‌های نهایی کمیسیون اقتصادی درباره تنظیم بازار و قیمت ها، کمیسیون برنامه و بودجه درباره اصلاح ایرادات و مشکلات اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها و مرکز پژوهش‌های مجلس بررسی خواهد شد.

آقای عباسی افزود: همچنین در این جلسه؛ دستگاه‌های درگیر در ستاد تنظیم بازار چون وزارتخانه‌های صمت، اقتصاد و دارایی، دادگستری و سازمان تعزیرات نیز گزارشی از وضع بازار ارائه خواهند کرد.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1398/09/02
خوشم می آید نمایندگان به جای اینکه به دنبال راه حلی برای تسکین بر درد ملت باشند دنبال چه موضوعات هجو نمایی هستند نمایندگان به جای اینکه پیگیر مسئله گرانی بنزین باشند دنبال کاهو خوری و گلابی هستند اینم نتیجه رای ما ملت!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج