بازگشت پرقدرت بازیکن پرحاشیه به لیگ برتر
۹۳۲۰۶۱
۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۲
۸۳۶۹ 
بازگشت سوشا مکانی به فوتبال ایران و پیوستن به نفت مسجدسلیمان درحالی که چند هفته از آغاز لیگ برتر گذشته بود چندان توجهات را به خود جلب نکرد. همانطور که پیوستن علیرضا حقیقی به نساجی مازندران هم خیلی سر و صدا نکرد. اما هرچه که گذشت سوشا بیشتر خود را نشان داد.

خبرآنلاین: بازگشت سوشا مکانی به فوتبال ایران و پیوستن به نفت مسجدسلیمان درحالی که چند هفته از آغاز لیگ برتر گذشته بود چندان توجهات را به خود جلب نکرد. همانطور که پیوستن علیرضا حقیقی به نساجی مازندران هم خیلی سر و صدا نکرد. اما هرچه که گذشت سوشا بیشتر خود را نشان داد. او تحت هدایت مهدی تارتار خیلی زود به شماره 1 مسجدسلیمانی ها تبدیل شد و نقش مهمی در شکست نخوردن زردپوشان جنوبی تا اینجای رقابت های لیگ برتر ایفا کرد تا حالا همه از احیای دروازه بانی بگویند که به دنبال گرفتن حق خود از فوتبال است.

اوج کار سوشا مکانی در این فصل از رقابت های لیگ برتر بی تردید به بازی دیروز تیم فعلی اش مقابل تیم سابقش بر می گردد.جایی که مکانی با 7 مهار و 2 خروج موفق از دروازه و کسب نمره 8.46 بهترین بازیکن تیمش بود و زمینه برد بزرگ نفت مسجدسلیمان را در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس فراهم کرد. عملکردی که بازیکنان پرسپولیس مثل امید عالیشاه و مهدی ترابی را در گلزنی ناکام گذاشت و اگر استمرار پیدا کند،می تواند شانس او را برای بازگشت به تیم ملی زیر نظر مارک ویلموتس تقویت کند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج