تمارض پوگبا برای انتقال به رئال مادرید
۹۳۲۷۲۲
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳
۳۳۲۵ 
یک رسانه اسپانیایی می‌گوید هم‌تیمی‌های پل پوگبا در منچستریونایتد می‌‌گویند او عمدا برای این تیم بازی نمی‌کند تا بتواند در ماه ژانویه راهی رئال مادرید شود.

ورزش سه: رادیوی اسپانیایی کادنا کوپه در گزارشی به نقل از منابع نزدیک به باشگاه منچستریونایتد و بعضی بازیکنان این تیم مدعی شد پل پوگبا، ستاره فرانسوی یونایتد عمدا از بازی کردن برای این تیم خودداری می‌کند تا باشگاه را مجبور کند او را در فرصت نقل و انتقالات ماه ژانویه به رئال مادرید واگذار کند.

تمارض پوگبا برای انتقال به رئال مادرید

کادنا کوپه مدعی است این خبر را دو منبع از رختکن باشگاه منچستریونایتد تایید کرده‌اند. بر اساس این خبر پوگبا که از روز 30 سپتامبر برای یونایتد بازی نکرده با اینکه مصدومیتش بهبود یافته ولی از بازی کردن سر باز می‌زند.

این رسانه اسپانیایی در ادامه مدعی شد که سولسشر، سرمربی منچستریونایتد که در تابستان گذشته مخالف جدی جدایی پوگبا از شیاطین سرخ بود، حالا موافقت خود را با این انتقال اعلام کرده و به مدیران باشگاه گفته با هر مبلغی او را در ماه ژانویه به رئال واگذار کنند.

کادنا کوپه همچنین به این اشاره می‌کند که پل پوگبا با وجود اینکه مدتی است به بهانه مصدومیت برای یونایتد بازی نکرده در چند وقت اخیر پستهایی در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده که او را در حال بسکتبال بازی کردن نشان می‌دهد. این به نحوی خبر منتشر شده توسط این رادیو را تایید می‌کند.

اما از سوی دیگر خط هافبک رئال مادرید در حال حاضر از کاسمیرو، والورده، کروس و مودریچ تشکیل شده و در صورت ورود پوگبا، پنج بازیکن میانی باید برای رسیدن به سه پست موجود در خط هافبک زین‌الدین زیدان با هم رقابت کنند. در هفته‌های اخیر، والورده از سوی زیدان به عنوان یار فیکس به میدان فرستاده شده و کاسمیرو و کروس هم با بهره‌گیری از فرصت مصدومیت مودریچ توانسته‌اند خود را به عنوان بازیکنان فیکس تثبیت کنند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج