سراج: سرمربی تیم ملی نباید تغییر کند
۹۳۲۷۳۵
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
۳۰۵۳
مربی صنعت نفت آبادان تاکید کرد که بازی‌های جام حذفی برای این تیم از اهمیت بالایی برخوردار است.

ایسنا: بهنام سراج، مربی صنعت نفت آبادان بعداز ظهر دوشنبه در نشست خبری قبل بازی تیمش مقابل پرسپولیس در رقابت‌های جام حذفی گفت: آقای اسکوچیچ عذرخواهی کردند. تمرین با نشست خبری تداخل داشت و ایشان نتوانست در این کنفرانس حضور پیدا کند. بازی حذفی برای ما خیلی مهم است. ما در لیگ برتر به جز بازی آخر نتایج خوبی گرفتیم. امیدوارم با تدابیری که سرمربی چیده است بتوانیم از این مرحله عبور کنیم و این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

او ادامه داد: آخرین بازی پرسپولیس کاملا آنالیز شده است و تمرینات خود را بر اساس این بازی انجام دادیم. تمرین‌های ما با وقفه انجام شده بود و زیاد تمرین نداشتیم اما در هفته اخیر تمرینات منظمی داشتیم. به غیر از کاپیتان تیم، بقیه بازیکنان تیم در آمادگی کامل قرار دارند.

سراج در ادامه در پاسخ سوالی در مورد مشکلات مالی باشگاه گفت: مسوولان باشگاه شبانه‌روز تلاش می‌کنند مشکلات باشگاه حل شود. تنها تیمی که تا به حال دریافتی نداشته است، صنعت نفت آبادان است و ما در تلاش هستیم تا بتوانیم مشکلات موجود را حل کنیم.

مربی صنعت نفت آبادان در پاسخ سوالی درباره شرایط این روزهای تیم ملی و شایعه تغییر سرمربی تیم خاطرنشان کرد: اگر احساسی عمل کنیم می‌توانیم مربی تیم ملی را عوض کنیم اما منطقی‌اش این است که مربی تیم ملی در شرایط و زمان حاضر نباید عوض شود.

او در پایان در پاسخ به سوالی درباره روحیه نداشتن بازیکنان صنعت به دلیل مشکلات مالی گفت: این مساله وجود دارد اما بازیکنان قول دادند که مشکلات مالی را فراموش کنند و با تمام انگیزه و روحیه این بازی را انجام دهند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج