ایبراهیموویچ همچنان بازیکن آزاد است
۹۳۳۴۹۳
۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
۳۲۷۹
مهاجم سوئدی قرار نیست برای هاماربی بازی کند و تنها در مالکیت این باشگاه نقش خواهد داشت.

ایسنا: به نقل از آس، زلاتان ایبراهیموویچ دوباره همه را درباره آینده‌اش ( تیم بعدی‌اش) فریب داد. مهاجم سوئدی سه شنبه در اینستاگرامش یک ویدئو کوتاه منتشر کرد که در آن پیراهن هاماربی با نامش دیده می‌شد. به نظر می‌رسید خبر از امضای قرارداد با تیم سوئدی باشد اما داستان چیز دیگری بود.

هاماربی امروز (چهارشنبه) اعلام کرد ایبراهیموویچ بخشی از سهام باشگاه را خریده و اکنون مالک بخشی از این تیم است. پیش از این ایبراهیموویچ با خرید نیمی از سهام تیم پایه AEG سوئد وارد این حوزه شده بود.

رییس باشگاه سوئدی در این رابطه اظهار کرد: برای ما تجربه جدیدی خواهد بود اما خیلی هیجان انگیز است که فردی مانند ایبراهیموویچ عضوی از باشگاه شده است. او باهوش است. قطعا این همکاری به نفعمان خواهد بود.

زلاتان که در رابطه با این ماجراجویی هیجان زده شده است، گفت: باشگاه فوق العاده‌ای است و در استکهلم و سوئد خیلی قابل احترام است. این که می‌توانم به این باشگاه بپیوندم و به آن کمک کنم تا پیشرفت کند هیجان انگیز است.

این موضوع شرایط ایبراهیموویچ را به عنوان بازیکن تغییر نخواهد داد. او بازیکن آزاد است و می‌تواند با هر تیمی که بخواهد قرارداد امضا کند. میلان، ناپولی و بولونیا بیش از دیگر تیم‌ها خواهانش هستند. به نوشته گاتزتا دلو اسپورت میلان به این بازیکن برای ۱۸ ماه ۶ میلیون یورو پیشنهاد داده است اما زلاتان هنوز هیچ پیشنهادی را نپذیرفته است.