کیهان: مواضع اخیر موسوی و کروبی غرض‌ورزانه بود
۹۳۴۵۴۰
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۲
۴۷۲۵
مواضع منتشره به نام سه تن از سران فتنه88 و به بهانه اغتشاشات بنزینی، بار دیگر از رفتار توأم با غرض‌ورزی و بی‌اختیاری آنها خبر می‌دهد.

روزنامه کیهان نوشت: مواضع منتشره به نام سه تن از سران فتنه88 و به بهانه اغتشاشات بنزینی، بار دیگر از رفتار توأم با غرض‌ورزی و بی‌اختیاری آنها خبر می‌دهد.

خاتمی، موسوی و کروبی اخیراً در اظهارنظرهایی، ضمن تبرئه و توجیه جنایت‌ها و شرارت‌های انجام گرفته از سوی شبکه سازمان یافته ضد انقلاب و اشرار مسلح، و بی‌آنکه انتقادی را متوجه دولت به عنوان طراح و مجری گران کردن و سهمیه‌بندی بنزین بکنند، تلاش کردند نظام را در موضع اتهام بنشانند و با همان ادبیات رسانه‌ها و محافل ضدانقلاب شبهه‌پراکنی کنند.

موسوی در این زمینه با کتمان جنایت‌های اشرار و تروریست‌ها در آدم‌کشی، آتش‌زدن پمپ‌بنزین‌ها و بانک‌ها و اموال عمومی و خصوصی، حمله به مساجد و حسینیه‌ها و آتش زدن قرآن، و حمله به عابران و رهگذران بی‌گناه، ماجرای اخیر را به کشتار شاه در میدان ژاله تشبیه کرد(!!) و تیتر یک رسانه‌های وابسته به MI6 و سیا شد که همواره ابزار کودتا و سرکوب بوده‌اند. به عنوان مثال، سایت شبکه دولتی انگلیس در حالی موضع موسوی را تیتر نخست خود کرد که بی‌سیم کودتای 28 مرداد 32 بود و به مدت 25 سال دیگر، اختناق محمدرضا پهلوی را به ملت ایران تحمیل کرد.

خاتمی نیز در اظهارنظر مشابهی، جانب جنایتکاران آشوب‌طلب و وابسته به گروهک‌ها را در حوادث اخیر گرفته و نظام را تلویحاً متهم به خشونت و سرکوب کرد.

همچنین مشابه موسوی، بیانیه‌ای هم به نام کروبی از سوی رسانه‌های ضدانقلاب منتشر شده که ادبیات آن، به ادبیات موسوی و خاتمی نزدیک و شبیه است.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1398/09/10
ومواضع شماکارکنان کیهان پاچه خواری است
پاسخ ها
bsaa
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
آخ بوی دماغ سوخته میاد بوی کیهان بلند شده
نمیتونه واقعیت خبر را بنویسه
Iran, Islamic Republic of
19:12 - 1398/09/10
چراارسال نکردیدوسانسورکردیدمگرقراره روزنامه نگارشخصیت شناسی ویاکارشناسی کنه مسعولین میدونندوموسوی وکروبی این میان کیهان چکاره است
United Kingdom
04:44 - 1398/09/11
کیهان بابا دست بردار از این اراجیف، مردم عاقل و بالغ و با هوش هستند، شما در دل مردم جائی ندارید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج