استیلی به سبک کی‌روش از بازیکنان تست گرفت
۹۳۴۸۱۸
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۹
۴۸۸۱
آزمون های آمادگی جسمانی بازیکنان تیم المپیک امروز هم با حضور 6 بازیکن دیگر در مرکز ملی فوتبال و مجموعه پک دنبال شد.

ورزش سه : آزمون های آمادگی جسمانی بازیکنان تیم المپیک امروز هم با حضور 6 بازیکن دیگر در مرکز ملی فوتبال و مجموعه پک دنبال شد.

در ادامه آزمون های آمادگی جسمانی اعضای تیم امید از صبح امروز بازیکنانی همچون رضا شکاری، ابوالفضل جلالی، مهران درخشان مهر، علی شهسواری،کاظمی و علیرضا منظمی در این تست ها شرکت کردند و با حضور کادر پزشکی همچنین مربی بدنساز تیم امید آزمون های مورد نظر را پشت سر گذاشتند.

استیلی به سبک کی‌روش از بازیکنان تست گرفت

این تست ها به منظور بررسی شرایط آمادگی و اطلاعات دقیق از وضعیت جسمی بازیکنان تیم المپیک انجام می شود و نتایج آن در اختیار کادر فنی قرار می گیرد.

پیش از این هم بازیکنانی همچون محمد خدا بنده لو، شاهین طاهرخانی،محمدرضا آزادی، محمدشریفی، علی شجاعی، امیر روستایی، طاها شریعتی، امید دره ، رضا دهقانی ،رضا جعفری و ابوالفضل رزاق پور تست های آمادگی جسمانی را پشت سر گذاشتند و سایر نفرات هم طبق برنامه در این آزمون شرکت می کنند.

پیش از این، چنین آزمایشات و تمریناتی را در تیم کی‌روش دیده بودیم و به نظر می‌رسد استیلی با چنین آزمایشات و تمرینات اختصاصی برای بازیکنانش و البته بازیکنان منتخب از تیم ملی جوانان قصد دارد تا رابطه اش با بازیکنان را ادامه بدهد و مدام از وضعیت آنها خبردار باشد.

گفتنی است تیم ملی ایران برای رسیدن به المپیک با تیم های قدرتمندی چون ازبکستان و کره جنوبی همگروه است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج